YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
sklepy z odzieżą motocyklową w Krakowie
Autor Wiadomość
kajot85 


Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2005
Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 12
Skąd: krk
Wysłany: 2015-05-27, 14:30   sklepy z odzieżą motocyklową w Krakowie

Witam
podpowiedzcie adresy miejsc gdzie można w Krakowie lub okolicach kupić ubranie na cruisera, Chodzi mi o sklepy z używaną lub nową odzieżą motocyklową.
w sieci znalazłem takie adresy:
UŻYWANE:
Kraków ul Zakopiańska 260

NOWE
ATM-MOTOCYKLE Tomasz Mider Kraków ul. Balicka 77

Akcesoriamotocyklowe.pl Kraków Ul. Prosta 40

Sklep motocyklowy Moto-Tour Kraków Ul. Zawiła 61A

jak znacie jakieś dobre sklepy lub możecie coś powiedzieć o tych które wpisałem to proszę o pomoc.
 
 
artek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 53
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 4437
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2015-05-27, 14:42   

Na Zakopiańska nawet nie próbuj jechać ... odradzam ! !!
 
 
kapat 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 796
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-05-27, 15:16   

Sklep na ul. Prostej - polecam Ci zdecydowanie. Sporo sprzętu i ubrań. Można ponegocjować ceny. Fajni i konkretni sprzedawcy.

Na Zakopiance chyba też Ci odradzę (jak Artek). Sprzedali mi bubla a potem robili problemy przy reklamacji.

Jest jeszcze sklep przy Kamieńskiego Centrum Motocyklowe Raider. Kupowałem tam na początku zabaw z Dragiem. Przede wszystkim nie wciskają najdroższych rzeczy a raczej doradzają fachowo. Pewnie wstyd się przyznać ale kupiłem za ich namową rękawice skórzane za 150zł ( :shock: ) i jeżdżę w nich już 3 lata z hakiem :shock: Kupiłem też kask i uważam, że to naprawdę fajny sklep.

Gdybyś chciał ciuchy używane, to w Wieliczce na Rynku jest ciucholand motocyklowy. Zwykle dobrze zaopatrzony ale trzeba się bardzo uśmiechać do sprzedających pań bo najlepsze ciuchy zwykle są rezerwowane...
_________________
To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel. Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym. Ale i ja bez motocykla jestem niczym.
 
 
kajot85 


Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2005
Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 12
Skąd: krk
Wysłany: 2015-05-28, 11:49   

wydawało mi się że Ci na Zakopiaańskiej mają największy wybór i łatwiej będzie coś znaleźć..
W wieliczce mają tego dużo? bo jak patrzę na google street view to jest to sklep ze wszystkim od zwykłych ciuchów po ciuchy motocyklowe, akcesoria dla dzieci i inne pierdoły..
 
 
kapat 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 796
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-05-28, 12:47   

Jeśli chodzi o Zakopiankę, to nie wiem... może ja miałem takie kiepskie przygody i odczucia.

Na rynku w Wieliczce są dwa szmateksy. Jeden zwykły a drugi moto. Nie pamiętam, żeby tam były zabawki ale byłem tam dawno. Spodni i kurtek mieli sporo. Trochę butów, pasy nerkowe, szelki. Większość, wiesz, jak to szmateksowa :) ale były też perełki. Miałem po prostu pecha bo już coś było rezerwowane. Pamiętam, że za dwie pary spodni, pas nerkowy zapłaciłem 250zł
_________________
To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel. Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym. Ale i ja bez motocykla jestem niczym.
 
 
jędrek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 39
Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 334
Skąd: Świerklany (GŚ)
Wysłany: 2015-05-29, 19:10   

kajot85 w sklepie atm motocykle kupiłem kurtkę motocyklową, jak na razie wszytko OK, sklep dobrze zaopatrzony, na ich stronie można odbyć wirtualny spacer po sklepie i mniej więcej zobaczyć asortyment.

Z kolie kask kupiłem w legato motocykle na ulicy Mogilskiej (dokładnie to kupiłem kask na bazarze w Sosnowcu ale na ich stoisku).
Sklep nie ma takiego asortymentu jak atm motocykle ale obsługa miła i profesjonalna, jednak zastanowiłbym się nad ponownymi zakupami w ich sklepie z uwagi na problemy z reklamacją.

Miesiąc temu oddałem kask do reklamacji (przejechałem w nim dopiero ok. 500 km) i do tej pory nie wiem kiedy wróci, dzwonię do nich co tydzień i za każdym razem tłumaczą się, że to importer jest winien.
Sklep wysłał kask do głównego importera u którego się zaopatruje, importer "podał pałeczkę" producentowi a Ja czekam i się denerwuje.
_________________
Suzuki DL 650 V-Strom K9
НЕ ХОЧЕШЬ - НЕ ВЕРЬ МНЕ < kliknij \m/
 
 
Łysa 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączyła: 05 Lut 2014
Posty: 2046
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-06-12, 20:24   

Ja też odradzam Zakopiańską.....sprzedają badziewie i jeszcze się dziwią, że nie chcesz kupić. Mi parę lat temu usiłowali wcisnąć męskie spodnie z hasłem, że przecież mogę zwęzić w pasie, skrócić nogawki, dopasować itd..... Porażka...
_________________
Nie obrzucaj nikogo błotem - możesz nie trafić, a i tak pobrudzisz sobie ręce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group