YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak Ty się zachowasz???
Autor Wiadomość
lenio 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 56
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 458
Skąd: słomniki/KRK
Wysłany: 2014-10-29, 07:38   Jak Ty się zachowasz???

Wklejam do działu "Prawo" bo pod to mi zalatuje : http://www.scigacz.pl/Wyp...gaja,24739.html
_________________
Był 650 classic,jest Road Star 1700. 2007r
 
 
Merlin 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 62
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 3291
Skąd: JANKES - RACIBÓRZ
Wysłany: 2014-10-29, 07:46   

Dokładam
http://www.mmsilesia.pl/4...komorkami-wideo
:evil: :evil: :evil:
_________________
Maciek
MS (MaStodont) 1900


Lepiej milczeć i uchodzić za głupiego, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.

Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety.

"Trzeźwość jest do dupy" Ozzy Osbourne
 
 
U-BOOT 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2018
Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 1313
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-29, 09:27   

Takie mamy społeczeństwo... Naszych rodaków gówno obchodzi, cierpienie innego człowieka. Zamiast udzielić pomocy, wolą zrobić fotkę i skomentować... " Ale się rozjebał! " Wiem, bo sam miałem wypadek na motocyklu i właśnie tak ludzie reagowali. Przez prawie trzy godziny,tylko trzy osoby chciały mi udzielić pomocy. Te trzy osoby to wyjątki, ale dobrze że są... Żeby nie GŁ, to pewnie do dziś bym siedział przy rowie :uklon3:
_________________
Królowa jest tylko jedna.
Honda Africa Twin CRF 1000
 
 
DRAGON 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 58
Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 4428
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-10-29, 10:14   

Przykre to i wkur....ące. ;/ Ale odpowiem ci na zadane pytanie. Otóż tak, zatrzymywałem się jak widziałem że coś się stało na drodze. Tylko że coś takiego powinno być do cholery normą a nie wyjątkiem
_________________
Każdy jest księżycem i ma ciemną stronę, której nie pokazuje nikomu.
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2014-10-29, 12:19   

lenio, temat już był przerabiany. Organizatorem była Śląska Policja i ( nie pamiętam kto). Policja miała wystąpić w stosunku do kierowców, którzy obojętnie przejechali obok, z wnioskiem o ukarania. Nieudzielenie pomocy w naszym kraju jest karalne i grozi odsiadką do lat trzech. Ja zawsze się zatrzymuję, nawet jak motocyklista po prostu stoi na poboczu, czy przystanku autobusowym. Przy puszce jak jest wypadek. Tak jakoś mam.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
Żółw 



Model: RS1700
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 4528
Skąd: W-wa Bemowo
Wysłany: 2014-10-29, 13:19   

witek1965 napisał/a:
Ja zawsze się zatrzymuję, nawet jak motocyklista po prostu stoi na poboczu, czy przystanku autobusowym. Przy puszce jak jest wypadek


witek1965, :brawo:
To jest normalna reakcja - normalnego człowieka. Mam podobnie, a do granic wściekłosci doprowadza mnie jak na trasie robi się korek bo ktoś stoi na poboczu a każdy jedzie wolniutko i tylko patrzy ale żaden samochód się nie zatrzyma, żeby pomóc...
_________________
The man makes the patch, the patch don't make the man!!!
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2014-10-29, 15:11   

raz przez gamoństwo salonu sprzedaży ledwo zdążyłem na ślub Kamyka. Koleś wyjechał z salonu nowiusieńką "Fazerką", odpicowany w nowiusieńko kombinezon. Salon biedny, to zatankował mu pewnie z litr paliwa, a koleś tak zaaferowany zakupem, też zapomniał, że wypadałoby do pełna zatankować. Mówił, że chciał zatankować na trasie i stan na obwodnicy i to na dodatek w budowie. Navi pokazało nawet dość blisko stacje, tylko bez możliwości dojazdu. Ani ja, ani Vaaks nie dysponowaliśmy butelka, żeby spuścić koledze po jakimś 1,5. On zresztą też. Zasuwałem z nim na plecaka prawie 20 km w jedną stronę, i na dodatek pod prąd kawałek, bo inaczej byśmy znaleźli się w czarnej doopie. Puszkarze, wspaniałomyślnie nas wpuścili. Z powrotem było już normalnie. Potem ruszyliśmy dalej, tyle, że ja zapomniałem, ze mam paliwa od Vaaksa mniej o przejechane 40 km. I tuż przed samym miejscem musiałem gnać na oparach tankować. No, ale w końcu się znaleźliśmy i nawet zdążyłem przed przyjazdem młodych. A ostatnio dwóch kolesi stało z na przystanku bez prądu. Zatrzymałem, zapytałem. Pomoc nadciągała już, więc łapa, łapa i do domciu. Na moich oczach osobówka zrobiła obrót wokół własnej osi i dachowała. Zatrzymał się kolega (prowadził). Koleś i dziewczyna wyszli z samochodu o własnych siłach i o dziwo nic im się nie stało. Sami wezwali pomoc. Po kilku minutach, odjechaliśmy. Uważam, że jest to normalne zachowanie. No, ale z tego co widzę na tym filmiku, chyba ja jestem nienormalny, bo większość olała i jechała jakby nigdy nic.
Uważam, że to jest normalne zachowanie.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
burza 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 6692
Skąd: GŁ Koluszki
Wysłany: 2014-10-29, 20:33   

Nawet jeśli nie potrafię inaczej pomóc to chociaż się zatrzymuję i pytam czy nie trzeba wezwać pogotowia... Najmilszym podziękowaniem w takiej sytuacji są słowa: "Dziękuję, że się pan zatrzymał"
Nigdy nie wiadomo kiedy my będziemy potrzebowali pomocy ;/
_________________
RS 1700 SILVERADO Midnight Star - diabeł
każdy kij ma dwa końce, tylko proca ma trzy...
 
 
skipbulba 



Model: RS1700
Rocznik: 2004
Wiek: 53
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 172
Skąd: CRDS
Wysłany: 2014-10-30, 07:12   

To smutne, że rozmawiamy o czymś co powinno być oczywiste niezależnie od przepisów prawa.
_________________
Cruiseriders North
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group