YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubiór dla dziecka
Autor Wiadomość
Guber 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 47
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16
Skąd: Knurów
Wysłany: 2014-01-16, 18:26   Ubiór dla dziecka

Mam córkę 10 lat i mam dylemat jakie ciuchy na motocykl jej kupić? a jezdziła z mną będzie często.
 
 
filipesku 


Model: BĘDZIE
Rocznik: 2006
Wiek: 54
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Wilcza Góra
Wysłany: 2014-01-16, 18:53   

Guber, skontaktuj się z Vario z forum. Ma też córkę i wydaje mi się, że jest też w wieku Twojej córki. Byliśmy jesienią na wspólnej przejażdżce i Vario był z córką, która miałą całkiem fajny komplecik na moto. Może Ci coś podpowie
_________________
Życie to taka impreza z której nikt nie wychodzi żywy....


---------------------------------
Yamaha Drag Star 650
2013 - 7 tys. km
2014 - 14 tys. km
Honda VTX 1800
2015 - 7 tys. km
2016 - 8,5 tys. km
2017 - zmieniła właściciela
 
 
HELLOWEEN 



Model: SYMPATYK
Wiek: 58
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 1557
Skąd: Nomad
Wysłany: 2014-01-16, 20:00   

Guber,przede wszystkim bezpieczne!Co do tego czy skórę,czy tekstyl-porozmawiaj z córą.Najlepiej idźcie razem go sklepu(Louis,Polo,itp.)i poprzymierzajcie trochę.Zobaczycie wtedy w czym jest jej wygodnie,co jej się podoba,itd.Jak Panie potrafią odchudzić portfel chyba wiesz? :amazonka4: :amaznoka_wnerw: :amazonka5: :virazka3: :poddajesie:
_________________
Bądź zawsze sobą! Pojebanych też lubią...

Oprócz marzeń warto też mieć wódkę i fajki...

Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham się napić...
 
 
Guber 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 47
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16
Skąd: Knurów
Wysłany: 2014-01-16, 22:19   

Dzięki wielkie wszystkim za porady, chyba pojadę na na WeteranBazar w Łodzi 18 stycznia może coś będzie.
Pozdrawiam
 
 
Sylwek 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2001
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2551
Skąd: Luzino
Wysłany: 2014-01-17, 06:52   

Ja moje córy ubieram w teksy , jak starsza wyrasta to akurat pasuje na młodszą :D A tak na serio , jak nie dostaniesz ( a możesz mieć z tym problem ) ubrań pasujących rozmiarem to napisz do jakiegokolwiek producenta ubrań i uszyją Ci wg. podanych przez Ciebie wymiarów córy za normalne pieniądze - komplet spodnie i kurtka z ochraniaczami 450 zł ( 2 lata temu ) . Ja tak pierwszy raz zrobiłem , bo takich małych rozmiarów nie było , a jak wyrośnie to bez problemów sprzedasz .
_________________
AB Rh+
HONDA VTX 1800 Neo

:D MODERATOR EMERYT :D
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem
 
 
GG 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 153
Skąd: Dragoni Wrocław
Wysłany: 2014-01-21, 18:58   

Mój syn ma 12lat, często jeździmy razem trzydniówki po kraju. Kupiłem mu kask LS2 z blendom, buty probiker i texy Modeka El Chango , zakłada na to kamizelkę odblaskową Modeka i ich rękawice. Pod spodem nosi zestaw narciarski IQ na zmianę z CRAFT. Długi rękaw i kalesonki, używamy nawet latem, zapobiega to klejeniu się texów do ciała. Tanio nie było ,ale wszystko kosztowało razem mniej niż mój kask, a jeszcze komuś sprzedam i myślę że 50% wróci na nowe ciuchy (wyglądają jak nowe). Radość syna bezcenna.
Polecam również interkomy, bo dzieciaki lubią się zmęczyć i po upalnym dniu zasypiają w siodle.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group