YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: witek1965
2014-08-17, 17:19
Baikał i dalej Magadan
Autor Wiadomość
OBSERWATOT 


Model: SYMPATYK
Wiek: 47
Dołączyła: 05 Sie 2014
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-14, 17:30   

Piotruś Pan napisał/a:
Jacek6 napisał/a:
Kurcze, czytam tą teracje od poczatku. Hm, mam troche przemysleń. Obrazac nie powinien, bo buractwo z niego wyłazi, ale ............... nie wiemy kto ma merytorycznie racje .....


Jacek6 Ciekawe jaki cień merytorycznej wypowiedzi Konrada dał Ci trochę do myślenia...
Oprócz relacji Lili - ja potwierdzę "z pierwszej ręki": rozstawaliśmy się nie za obustronnym porozumieniem. Gdy ja miałem wypadek to on pojechał do przodu. Gdy on złamał obojczyk w czasie wywrotki to ja siedziałem z nim 5 dni w szpitalu, potem w czasie dalszej podróży nosiłem jego bagaże i pomagałem wsiąść na motocykl. To może da Ci do myślenia, reszta bez komentarza. Kto mądry sam sobie wytłumaczy.


... szkoda tylko że nikt nie wspomniał o tym że pobyt OBU panów w szpitalu był bezpłatny i w tym czasie i Piotr i Konrad mogli spać w ciepłych suchych łóżkach i jeść tam posiłki - jednym słowem odpocząć więc wcale się nie dziwie że Piotr został z Konradem 5 dni... nie wiem po co wynosić ten wyczyn na laury
 
 
gai-jin 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1997
Wiek: 49
Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 864
Skąd: Krakow
Wysłany: 2014-08-14, 17:45   

OBSERWATOT jak Ty byś postąpił w danej sytuacji .

1 masz wypadek groźny na moto chciałbyś żeby towarzysz podróży poczekał jak wydobrzejesz czy ma jechać dalej ??

2 Towarzysz podróży ma wypadek czekasz aż wydobrzeje czy jedziesz dalej ??

jeżeli możesz to bez wywodów krótka odpowiedz
_________________
to nie ludzie są źli ,to karma wraca i kopie cię w .... następnym razem zastanów się trzy razy zanim coś zrobisz a później powiesz .
 
 
OBSERWATOT 


Model: SYMPATYK
Wiek: 47
Dołączyła: 05 Sie 2014
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-14, 17:52   

1. ma jechać dalej nie lubie nikogo blokować ani rozbitym motocyklem ani kiepskim stanem zdrowia, oczywiście po przedyskutowaniu tematu z towarzyszem jak chce niech zostanie ale ja na siłe nikogo blokować nie chciałabym
2. dokładnie to samo tyle że w drugą stronę - kwestia dogadania się

ale to oczywiście moje zdanie każdy może mieć inne.
 
 
Miron 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 58
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 1944
Skąd: Skątowni
Wysłany: 2014-08-14, 18:44   

MARSINUS, generalnie ma rację i sprawę czas skończyć, tylko że facet (niejaki Konrad) obraził całą rzeszę motocyklistów. Jestem w stanie zrozumieć, ze jest dumny z wyprawy i śmieje się, że naszym maszynami tam nie dojedziemy. Tylko czy musi z nas drwić bo mamy inne motocykle ? Mam kilku kolegów "turystyków" i czasami taka nutę drwiny w ich głosie wyczuwam.
Myślę, ze są dwie przyczyny takiego zachowania. Albo to wybujałe EGO albo mały PENIS.
_________________
DS 650, DS 1100 & RS 1700 Midnight
sex, drugs & rock n roll
Super Tenere 1200 ZE- nosorożec
 
 
OldDiver 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2006
Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 3065
Skąd: Wrocław/Kiełczów
Wysłany: 2014-08-14, 19:17   

Odpinam się od tego tematu.
_________________
Posiadam prawo do komentowania i … nie zawaham się Go użyć !
I … nie jest to nabijanie licznika.

Deflektor kolanowy w ... łykend - https://drive.google.com/file/d/1CL7D6yzf_UhicpEcAaxSxHq3a_MCmMeG/view?usp=sharing

Kupię trajkę !
 
 
gai-jin 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1997
Wiek: 49
Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 864
Skąd: Krakow
Wysłany: 2014-08-14, 20:49   

OBSERWATOT napisał/a:
1. ma jechać dalej nie lubie nikogo blokować ani rozbitym motocyklem ani kiepskim stanem zdrowia, oczywiście po przedyskutowaniu tematu z towarzyszem jak chce niech zostanie ale ja na siłe nikogo blokować nie chciałabym
2. dokładnie to samo tyle że w drugą stronę - kwestia dogadania się

ale to oczywiście moje zdanie każdy może mieć inne.


no i moje zdanie jest takie jak Twoje przedyskutować temat .

A teraz zobacz jak popatrzyła by na to Róża jej mąż ma złamany obojczyk jest gdzieś w Rosji a jego towarzysz podróży zawija się i jedzie dalej .

Więc oburzenie niektórych motocyklistów i moje jest czymś naturalnym .
_________________
to nie ludzie są źli ,to karma wraca i kopie cię w .... następnym razem zastanów się trzy razy zanim coś zrobisz a później powiesz .
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2014-08-15, 14:40   

gai-jin napisał/a:
A teraz zobacz jak popatrzyła by na to Róża
masz ją jako OBSERWATOT, :hahaha: więc niech się wypowie. A może niech napisze co czuła, jak Piotr rozwalił motocykl i się poturbował, kiedy mu pękła opona, kiedy to jej Konrad, bohatersko pojechał szukać noclegów 2000 km, a ona pisała na swoim wydarzeniu na FB, w liczbie mnogiej, jak to fantastycznie chłopcy jadą. Każda natomiast wypowiedź, która burzyła jaj koncepcję sypania kopca bohaterskiemu Kondziowi była kasowana i blokowany dostep. Podobnie zresztą postąpił adnim na Radiatorze. Żenada i tyle.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
remol71 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1999
Wiek: 53
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 1858
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-15, 16:58   

witek1965,

Daj już spokój. Wałkowanie tego tematu powoduje wewnętrzne fuj.
_________________
Suzuki V-Strom 1050 XT
 
 
OBSERWATOT 


Model: SYMPATYK
Wiek: 47
Dołączyła: 05 Sie 2014
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-15, 17:55   

taaa czytać się tego nie da, jestem Różą, Konradem i pewnie jeszcze Britney Spears, chore macie głowy... każdy tu taki madry i oczytany jest, każdy lepiej niz sami zainteresowani wie jak bylo , co czuł Piotr co czuł Konrad ... Żenada i tyle-forum stronnicze nie mozna sie swobodnie wypowiedzieć w temacie
 
 
Boober 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2003
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 1229
Skąd: Żory
Wysłany: 2014-08-15, 19:52   

OBSERWATOT napisał/a:
taaa czytać się tego nie da, jestem Różą, Konradem i pewnie jeszcze Britney Spears, chore macie głowy... każdy tu taki madry i oczytany jest, każdy lepiej niz sami zainteresowani wie jak bylo , co czuł Piotr co czuł Konrad ... Żenada i tyle-forum stronnicze nie mozna sie swobodnie wypowiedzieć w temacie



wiesz co?
plujesz teraz na wszystkich.. bo?
żenada to uogólnianie... nienawidze tego.
_________________
Była -> Yamaha Drag Star 1100 (2014-2016)
Jest -> Aprilia ETV1000 Caponord (2016- )
 
 
gai-jin 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1997
Wiek: 49
Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 864
Skąd: Krakow
Wysłany: 2014-08-15, 20:59   

OBSERWATOT zapytaj Róży jak się czuła wiedząc że jej mąż miał poważną kraksę i jest połamany a Ona w Krakowie i nie może mu pomóc .

nie wiem czy forum stronnicze może inni ludzie tu są bo jeżdżą na innych motocyklach i raczej sobie pomagają / świadczy o tym expresowa dostawa części /.

dlatego są zniesmaczeni postawą kolegi motocyklisty .
czekali na wyjaśnienia to dostali po uszach i ich obrażono więc się nie dziw że są anty "Konradowi "

To co Dokonał Piotr i Konrad nikt im nie zabierze dojechali na miejsce wypili piwo wrócili cali jest ogromnym sukcesem ,ale obrażenie wszystkich na tym forum jest pewnym nietaktem i przeprosiny były czymś normalnym .
_________________
to nie ludzie są źli ,to karma wraca i kopie cię w .... następnym razem zastanów się trzy razy zanim coś zrobisz a później powiesz .
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2014-08-15, 21:09   

remol71 napisał/a:
witek1965,

Daj już spokój.
wg rozkazu ;D
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
Lila 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2003
Wiek: 60
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 1407
Skąd: Żabia Wola
Wysłany: 2014-08-17, 16:00   

OBSERWATOT, przedstaw się kobieto z Warszawy (wiek 38). Kim jesteś, że tak dobrze znasz szczegóły podróży po Rosji (pobyt w szpitalu był darmowy) i po Maroku?



[ Dodano: 2014-08-17, 16:47 ]
Zapraszamy do powitalni.
 
 
Piotruś Pan 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 64
Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 447
Skąd: Żabia Wola
Wysłany: 2014-08-17, 17:11   

Moi Kochani

Wyprawa na Magadan to było było moje marzenie. Udało mi się, jestem z tego dumny jak i wielu moich przyjaciół z tego Forum. Jestem pewien, że wielu z Was też marzy o takich wyprawach i je realizuje w miarę swoich możliwości. Dlatego nie wyobrażam sobie by dalej jakieś ciule z zewnątrz (nie zasługujące na miano Sympatyka) nas obrażali. Proszę zatem o zamknięcie tego tematu.
Przytoczę tu motto naszego kolegi z forum:
"Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem".

Lewa w górę
_________________
Mam marzenia i będę je realizował.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group