YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
RoadStyler - akcesoria motocyklowe
Autor Wiadomość
yapkovitz 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 51
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 2148
Skąd: Ząbki/Mielec (FP)
Wysłany: 2013-11-27, 08:24   RoadStyler - akcesoria motocyklowe

Wiosną tego roku zamienilem za niewielka doplata w Roadstyler bagaznik niski szeroki, ktory byl na wyposazeniu swiezo zakupionego Kawasaki VN 2000 na bagaznik wysoki szeroki. Dodam jeszcze ze na V starze 1100 mialem rowniez wyposazenie z Roadstylera, ktore nigdy nie sprawialo problemu. Wracajac do bagaznika z VN 2000, po zalozeniu na motocykl po paru miesiacach zaczal z niego schodzic chrom :evil: Stwierdzilem, ze bede jezdzil z takim bagaznikiem do konca sezonu. W ubieglym tygodniu wyslalem e-mail'a do Roadstylera, w ktorym opisalem wadę bagaznika, blyskawicznie otrzymalem odpowiedz a za dwa dni mialem w domu nowy bagaznik ;D musialem oddac tylko stary i to byl jedyny moj koszt.

Zachowanie i zalatwienie sprawy przez Roadstylera oceniam bardzo wysoko :dumny: Polecam kazdemu kontakt z ta firma.
_________________
Stowarzyszenie Motocyklowe Filii Patriae
 
 
arekw711 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 54
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2173
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2013-11-27, 08:54   

Miałem gmole w V star , przód i tył , bagażnik i osłonę wału . Używałem przez 5 lat bez żadnych uwag
_________________

 
 
Piorus 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 75
Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 331
Skąd: Piorusowo
Wysłany: 2013-11-27, 17:11   Road Styler

Jak pisze arekw711 mam z tej firmy dużo,gmole przód ,tył,bagażnik,osłonę wału i kilka innych drobiazgów.Obdarłem na koślawej trylince delikatnie lewy przedni gmol,punktowo.Pod chromem solidny podkład z miedzi.Nic z tym nie robiłem,upłynęło 2 lata najmniejszych śladów korozji.
_________________
;NAVIGARE NECESSE EST-VIVERE NON EST NECESSE
 
 
SATURIAN 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2016
Wiek: 24
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 1598
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: 2013-11-27, 23:24   

Kiedyś w dragu miałem od nich tylne gmole , trochę lewy im nie wyszedł chociaż chromy dobre . Po telefonie do nich , jakiś człowiek mi powiedział : tyle tego sprzedajemy i nigdy nikt się nie skarżył :roll: . No to chyba i ja nie powinienem :shock: i tak zostało . Nie była to jakaś wielka usterka , ale problem z mocowaniem był .
_________________
RS 1700 SILVERADO Midnight Star
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
 
 
benan 


Model: MS1900
Rocznik: 2009
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 164
Skąd: DSW
Wysłany: 2013-11-28, 16:35   

Na wiosnę kupiłem w tej firmie do swojego Radka bagażnik i reling na przedni błotnik .W relingu otwory nie pasowały wymagały wypiłowania otworów mocujących o ok.1cm ,nie informowałem ich o tym ,mialem odesłać ale po pierwszej przymiarce uszkodziłem chrom przy mocowaniach więc pilnikiem wypiłowałem ten nadmiar
_________________
Był XVS 1100- był XV 1700 Midnight Star Silverado - jest XV 1900 Stratoliner
 
 
artek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 54
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 4437
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2013-11-28, 16:47   

... miałem w DSie gmole przód/tył, osłonę wału, reling przedniego błotnika - używałem chyba 6 lat - bez uwag, co do relingu przedniego błotnika do RSa zgadzam się z Benanem - nerwy przy mocowaniu ... nie przyłożyli się ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group