YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bałkany by Nita i Basia 14-29 , 06 , 3013
Autor Wiadomość
robert_p (vel Hipis) 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 1804
Skąd: Rynarzewo
Wysłany: 2013-07-29, 12:50   

Numer osiem , piękna trasa, fajne widoki, pogoda sprzyjała , realizacja - super. Po takich filmach nabiera się chęci na podróż... :)
_________________
Hipis
 
 
Basia 



Model: SYMPATYK
Wiek: 110
Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 2257
Skąd: GŁ Łódź
Wysłany: 2013-07-31, 09:23   

Nita , Basia, kapitalnie ciekawa trasa :brawo: dzięki za fajnie uporządkowaną relację. W tym roku chociaż mogę popatrzeć, jak inni latają :>
_________________
Szczęście to nie stacja, tylko sposób podróżowania...
uwaga szkodnik:) http://www.youtube.com/watch?v=xcJGej_-BCY
 
 
oldnita 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 59
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 1810
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2013-07-31, 19:45   

Dzień 8
Leżenie bykiem
Dzień 9
Lecimy Jardanką w stronę Ulcinj . W mieście podjeżdżamy pod stare miasto i troszkę po nim łazimy . Jako , że jest wcześnie i muzeum jeszcze zamknięte kierujemy się w stronę granicy z Albanią . W planie mamy wjazd na wyspę Ada Bojana leżącą w delcie rzeki oddzielającej Czarnogórę od Albanii. Niestety po przejeździe przez most widzimy szlaban . Okazuje się ,że wyspa jest tylko dla naturystów .Robimy w tył zwrot i lecimy na słynna Wielką Plażę . Wpadam na pomysł , żeby zamiast na jakąś reklamowaną część pojechać za miejscowymi , którzy jechali w kierunku morza . Po paru kilometrach po piachu i szutrze docieramy do plaży. Takiego syfu na plaży jeszcze nie widziałem , ale mój tłoko-wstręt spowodował to , że postanawiamy zostać jakiś czas .Oczywiście długo nie wytrzymałem leżenia i poszedłem połazić po brzegu .Odszedłem jakieś 200-300 m gdy nagle poczułem ból i ujrzałem krew na palcu prawej nogi . W pierwszym momencie myślałem , że nadepnąłem na szkło , ale po szkle nie czujesz parzącego bólu , aż do kolan .Noga boli jak cholera i teraz moim zmartwieniem jest żeby nie spuchła , bo jak pojadę . Kuśtykam do Basi i słyszę " a nie mówiłam żeby zabrać buty do wody " Cholera tłumu nie ma , ale wokół jest z 50 osób i nikt nie ma butów. Poza tym jeżowce są na spokojnej wodzie i przy kamieniach , a nie na piachu w miejscu gdzie załamują się fale. Po około 30 min ból słabnie , a noga nie puchnie wiec Ok . Basia pstryka zadowolona foty jak się męczę , a potem idzie do wody i ją też dziabie tylko w drugą nogę . Do tej pory nie wiem co za cholera nas dziabła i dlaczego była aż tak niechętna Ślązakom :) Teraz ja się mszczę i pykam zdjęcia cierpiącej Basi.Gdy już ból minął robimy sobie mały off-road po piachach wzdłuż plaży i magistralą wracamy na kwaterę .
http://www.youtube.com/watch?v=9RKAWNiO9Rs
cdn.
_________________
Maszka (XVS650A) i Suzi (DL650A)
 
 
Merlin 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 62
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 3291
Skąd: JANKES - RACIBÓRZ
Wysłany: 2013-07-31, 19:53   

super
_________________
Maciek
MS (MaStodont) 1900


Lepiej milczeć i uchodzić za głupiego, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.

Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety.

"Trzeźwość jest do dupy" Ozzy Osbourne
 
 
handzolek 


Model: SYMPATYK
Wiek: 59
Dołączył: 12 Lis 2011
Posty: 119
Skąd: ruda śląska
Wysłany: 2013-07-31, 20:56   

Tak sobie czytam,i wszystko fajne i ciekawe poza datą wyprawy.Aż się dziwie że Witek tego nie wychwycił. ;p
_________________
SREU#0832
 
 
oldnita 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 59
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 1810
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2013-08-05, 17:22   

Dzień 10
Basen , jakuzzi , pivo

Dzień 11

Nadszedł czas pożegnać Czrnogórę . Nasza miła gospodyni i jej siostra czekały żeby sobie pstryknąć z nami fotki . Krótkie pożegnanie i w drogę .Lecimy Jardanką mniej więcej tak .
http://goo.gl/maps/BRNIa
Po drodze zjeżdżamy do Dubrownika , ale jak zwykle widząc tłumy olewam i lecimy dalej.Z ciekawych miejsc mijamy jeszcze Ston . Wspaniała budowla górująca nad okolicą , ale widząc jej ogrom też rezygnuję ze spaceru po murach tego miasta . W końcu docieramy do naszej bazy na kompletnym zadupiu. Nawet w mapach googla musiałem wstawić ręcznie , bo nie ma miejscowości na mapie .
http://www.youtube.com/watch?v=uVTXs7_nRoM

Dzień 12

Miało być pivo , plaza , łowienie rybek , ale sklep zamknięty więc wybrałem się na poszukiwanie czynnego , a że widoki były 1 klasa to powstał taki filmik :)
http://www.youtube.com/watch?v=XXHdiHVe5Ys
_________________
Maszka (XVS650A) i Suzi (DL650A)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group