YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: 1janbo
2020-08-07, 14:57
Motorownia Poznań - NIE POLECAM
Autor Wiadomość
zosia_ 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 1998
Wiek: 57
Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 104
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2009-06-28, 22:52   

Forum Motocyklistów to jest prywatne forum Dominika ? A to ciekawe... :?
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2009-06-28, 22:55   

zosia_ napisał/a:
Forum Motocyklistów to jest prywatne forum Dominika ? A to ciekawe... :?

Mi się wydawało, że oficjalnie "właścicielem" FM jest Shrek... roll
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
zosia_ 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 1998
Wiek: 57
Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 104
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2009-06-28, 23:14   

Forum nigdy nie miało właściciela, właściwie właścicielami sa użytkownicy.
Shrek z tego co wiem był włascicielem domeny. Chyba nadal jest ?
_________________
FLHR 98
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2009-06-28, 23:41   

zosia_ napisał/a:
Shrek z tego co wiem był włascicielem domeny. Chyba nadal jest ?

To właśnie miałem na myśli. Jak określa Regulamin FM, właścicielami postów są ci, którzy te posty napisali. Forum bez postów nie może istniec, więc trudno by było byc właścicielem pustego forum... roll
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
empiq 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2002
Wiek: 48
Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 739
Skąd: Koluszki/Warszawa
Wysłany: 2009-06-28, 23:44   

kurde ! wkurzyło mnie porównanie do kuchenki mikrofalowej!.
z całym qrva szacunkiem - na tym się nie jeździ!!!!! :P
_________________
Janinka sprzedana ;( niech wiernie służy nowemu Panu.
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-06-29, 04:55   

..co do kasy to nie tak łatwo. Podsumować koszty? Bardzo proszę:

1. spierdzielona naprawa - 220,00
2. ściągnięcie Gwiazdy z Jeleniej Góry do Poznania - 200,00
3. nowe szprychy - 330,00
4. zdjęcie, założenie opony - 10,00
5. centrowanie - 200,00
6. wyważenie - ?
7. spierdzielona impreza - bezcenne
8. zagrożenie mojego życia - ?

Sami widzicie, że nic mi po zwrocie kasy za poz. 1, a oprócz tego... nie chcę tych pieniędzy...

Tutaj jest chyba wszystko , co dotyczy tego tematu. Poczytajcie i sami wyciągnijcie wnioski. Ja swoje - pozostawiam dla siebie.

Lewa do góry.
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
vaaks 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2017
Wiek: 74
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 2566
Skąd: PWL
Wysłany: 2009-06-29, 08:09   

Marek, masz rację, w pkt. 8 - BEZCENNE!!! nie do oszacowania, reszta to tylko pieniądze. Ale myślę, że i o nie warto powalczyć, aby choć w części zrekompensować sobie straty materialne, bo innych nie da się. A szkoda!!!
_________________
Młodość przychodzi z wiekiem. S. Tym
Robią nam tak dobrze, że dobrze nam tak.
Był:
DS 650
DS 1100
Honda Varadero 1000
Jest: Suzuki DL 650
 
 
Maciek 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 81
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-29, 16:31   

Witam.Marek przemyśl sprawę montażu szprych, zrobią na poczekaniu, cena przybliżona.
_________________
Maciek
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-06-29, 21:15   

Maciek, dzięki za pamięć. Gostek z ul. Poznańskiej żyje z tego co robi (m. in. centorwanie). Pamiętam ten warsztat jeszcze "za gówniarza". To stary kolarz i wiem, że nikt inny lepiej koła nie wycentruje. Mam już dość stresa związanego z tym kołem, czas na śmiganie. Zaoszczędzę czas robiąc w New Tomyślu, ale stres pozostanie. Nie twierdzę, że Oni tam tego nie potrafią zrobić, ale Gostek jest najlepszy w wlkp. (tak słyszałem). Jeszcze raz dzięki za załatwienie mega rabatu na szprychy, mam nadzieję, że niebawem dotrą...
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
sly1078 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1344
Skąd: Dragoni - Wrocław
Wysłany: 2009-07-01, 23:19   

1janbo, brawo gdyby każdemu klientowi chciałoby się reagować w ten sposób na fachowość firm to mielibyśmy wspaniały kapitalizm.
dobra lekcja zawsze brać paragon i dodatkowo kserować co by zawsze był czytelny
_________________
https://www.facebook.com/Dragoni.Wroclaw
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-07-02, 07:17   

;D ...szprychy może będą dzisiaj ;D
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
PUNIO 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 57
Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 235
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-02, 13:07   

no, to jest szansa na szybszy powrót do świata żywych ;)
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-07-02, 14:00   

...nie będzie szprych dzisiaj... i dołpa zbita... weekend katamaranem :(



Właśnie dostałem info - szprychy w New Tomyślu czekają :brawo:
Jutro z rańca jadę na kolanach prosić Fachowca o centrowanie ;)
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
Maciek 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 81
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-02, 19:17   

No kolego najpierw do mnie musisz zawitać ;D
_________________
Maciek
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-07-03, 12:34   

Maciek - jeszcze raz dzięki :)

Fachowiec ma termin - ok. 1,5 tygodnia!!!!

A więc, w poniedziałek kierunek New Tomyśl... nie ma wyboru ;)
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
Maciek 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 81
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-03, 15:16   

1janbo: New Tomyśl ul.Ogrodowa 7. Przed 12 masz być u nich,zrobią na poczekaniu.
_________________
Maciek
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2009-07-03, 15:58   

Maciek napisał/a:
1janbo: New Tomyśl ul.Ogrodowa 7. Przed 12 masz być u nich,zrobią na poczekaniu.


...zakodowałem w mózgownicy :f1:
_________________
Moderator na emeryturze. Emeryt nie musi, emeryt może!

:dziadek: :czoper: :pokooj:

Siczka, cyt: "(...) Biorę z życia to co jest najlepsze, Piję wino i laski pieprzę, Głębsze myśli trzymam na uwięzi, Tak niejako życie chciałbym spędzić, Sram na pracę, marną płacę, mam je gdzieś (...)".

___________________
WOLNOŚĆ!!!
 
 
adun2 



Rocznik: 2003
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 541
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-24, 12:45   

No to kolejne trzy grosze do już słynnej Motorowni. Zbierałem się już od kilku dni, żeby coś napisać na ten temat.
Rano w piątek 8 sierpnia pojechałem do pracy motkiem ponieważ w ten dzień miał do mnie dojechać Sylwek i Pająk z plecaczkami aby po noclegu w sobotę ruszyć w traskę Czechy - Austria. Chciałem po nich wyjechać, mija już 13-ta, a tu kolega z pracy mówi "nie masz powietrza w motorku". Idę, sprawdzam - faktycznie. Flak w tylnej oponie. Podjechałem powoli na pobliską stację tak by nie uzkodzić opony, ale próby dopompowania nic nie dały. Powietrze ucieka momentalnie. Rozpocząłem więc poszukiwania transportu do przewiezienia gwiazdki. Na całe szczęście pierwszy telefon (numer w internecie znalazła Alicja) wykonałem do firmy CERBI Przewóz motocykli - Adam Cerbiński. Gość podjechał bagażówką z dwójką mocnych chłopaków i po pochylni zapakowaliśmy gwiazdkę. No to do wulkanizatora. Dostałem namiary od Maćka, ale ponieważ właściciela wskazanego zakładu nie było to pracownik przestraszył się wymontowania tylniego koła. Nie zdziwiłem się bo to nie jest takie proste jak w samochodzie. No to gdzie teraz? - padło słowo Motorownia, ale Adam twierdził, że mechanicznie są do kitu ale wulkanizacja jest dobra. No to jedziemy. Przyjedżamy, a tu wulkanizacja nieczynna. Dopiero będzie otwarta w poniedziałek. No to walę do działu mechanicznego z zapytaniem czy mi zdejmą chociaż koło bo mają sprzęt. Otrzymałem odpowiedź że nie ma sprawy. No to motek z wozu, na podnośnik i gościu zaczyna rozkręcać. Odkręcił trochę śrub, mocuje się z tym kołem, a koło nie chce wyjść. Zastanawia się drapie po głowie , a czas ucieka. Staliśmy tam myślę że jakieś 1,5 godziny po czym gość stwierdził, że nie umie tego koła zdjąć i skręca wszystko z powrotem. No ręce tylko załamać. Specjalistyczny zakład motocyklowy. Żeby chociaż wspomniał, że nie za bardzo wie jak to zrobić. Ale nie. Przyjął zlecenie jak profesjonalista. Niestety to profesjonalne podejście szybko się ulotniło. Po raz kolejny Motorownia dała ciała. Końmi mnie tam już nie zaciągną. A ja straciłem czas i nie wiem co dalej. No to mój przewoźnik mówi: „jak oni nie potrafią to my damy radę. Jedziemy do mnie i sami odkręcimy”. I tak zrobiliśmy. Motek na pakę, jazda do niego, serwisówka z netu i jazda. Koło było wymontowane w 20 minut bez użycia podnośnika! Szybko do wulkanizatora i po 15 minutach było załatane. Gwóźdź miał 5 cm długości. Montaż również nie zabrał nam więcej niż 30 minut. Mogę tylko polecać ekipę Cerbi - Adam Cerbiński. Jest to młody człowiek ale bardzo chętny no i oczywiście też motocyklista. Co prawda bardziej specjalizuje się w ścigaczach i mniejszych motorkach oraz zabytkach - DS był największym jaki wieźli - ale ekipa nie wystraszyła się. A co najważniejsze nie zostawili mnie bez pomocy. A ja w ten piątek już miałem czarne myśli, że nie uda się tego w tym dniu załatwić. Wielkie dzięki . Mogę ich tylko polecać bo od strony finansowej są bardzo konkurencyjni.
Jeżeli ktoś będzie w potrzebie w rejonie Poznania to tylko mogę polecić firmę Cerbi - Adam Cerbiński tel. 663 828 786. Jeżeli nie będzie w stanie sam pomóc to ma na tyle szerokie kontakty, że coś wymyśli.
Na dodatek powiem, że w sobotę pojechaliśmy z Sylwkami, Pająkami, Ziutkami i Migdałami do Pragi i potem z Sylwkami do Austrii. Zrobiłem prawie 3000 km i to po górkach i wszystko funkcjonowało bez problemu.
 
 
Długi63 



Rocznik: 2002
Wiek: 60
Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 192
Skąd: poznański łazarz
Wysłany: 2009-08-26, 18:22   

Dziura w papciu urasta do wielkiego problemu-co za czasy, porażka normalnie :(
_________________
serwisy to zło!!!
 
 
Młody 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 30
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 487
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-12-17, 20:36   

We wtorek odebrałem moją yamahę z motorowni. Więc co mogę powiedzieć po za 3 dniowym opóźnieniem raczej spisali się dobrze trochę co prawda przeczuleni są.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group