YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pierwsza długa wycieczka :)
Autor Wiadomość
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-09-06, 21:39   

Lady Blue napisał/a:
... ja też się bałam a jakże! :) poczytaj moje wcześniejsze posty, dałam radę głównie dzięki wsparciu kolegów z forum :)

Jeśli jechaliście przez Birczę i Tyrawę Wołoską (wspaniała droga) i dałaś radę to ja uważam, że przeszłaś "chrzest bojowy" na prawdziwą motocyklistkę :brawo2:
Teraz tylko dokręcać kilometry i oswajać sytuacje z naszych dróg. Powodzenia :8
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-09-07, 08:16   

Demolka napisał/a:
Lady Blue napisał/a:
... ja też się bałam a jakże! :) poczytaj moje wcześniejsze posty, dałam radę głównie dzięki wsparciu kolegów z forum :)

Jeśli jechaliście przez Birczę i Tyrawę Wołoską (wspaniała droga) i dałaś radę to ja uważam, że przeszłaś "chrzest bojowy" na prawdziwą motocyklistkę :brawo2:
Teraz tylko dokręcać kilometry i oswajać sytuacje z naszych dróg. Powodzenia :8

Muszę jednak coś sprostować (mam nadzieję, że nie odbierzesz mi szlachetnego tytułu prawdziwej motocyklistki), ale chcę być uczciwa. Przez Birczę jechałam owszem z forumowym kolegą Arkiem, zaraz na początku jak chciał nauczyć mnie zakrętów (i chyba nauczył ;) ), natomiast jak jechaliśmy do Iwonicza, to wybraliśmy jeszcze piękniejszą drogę (nie wiem czy znasz?), przez Krzywcze, Dubiecko, Dynów, Miejsce Piastowe. Jest tam wiele zakrętów i co chwilę wznoszące się i opadające górki. Ja wiem, że serpentyny na Słonnych są znane niemal wszystkim, ale śmiem twierdzić, że tam jest frajdy na jakieś 15 minut (tyle zajmuje wjazd i zjazd), a droga do Iwonicza przez Krzywcze, to frajda przez całą drogę! A do chrztu bojowego na motocyklistkę, przystąpię jeszcze we wrześniu bo jedziemy w Bieszczady właśnie przez Słonne. Może pojedziesz z nami? :)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-09-10, 11:12   

Ja do Bieszczad mam ponad 700 kilometrów więc to nie na niedzielne wypady :beczy:
A Twoją trasę też znam. W M. Piastowym moja ciocia była przez 30 lat siostrą ekonomką u Michalitek (choć to jeszcze nie Bieszczady).
Bieszczady zaś mam całe złażone i zjeżdżone regularnie od 1960 roku (nawet te jeszcze sprzed budowy zapory, nomen omen podczas budowy też tam byłem z wojskiem, moja jednostka budowała drogę na ośrodka Jawor).
Z powodu odległości właśnie sprzedałem 3 lata temu swoje "ranczo" pod masywem Żukowa.
Jak widzisz to ja "Bieszczadnik" z Zielonej Góry :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
artek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 54
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 4437
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-09-10, 15:16   

Dzieki Demolka za droge do Jawora, ja tez tam połozyłem troche asfaltu w latach 1987-1990 ... poza tym nigdzie wódka tak nie wchodzi jak w Bieszczadach ... jak znajdziesz czas i chęci zapraszamy ! !!
 
 
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-09-10, 15:20   

artek napisał/a:
... w latach 1987-1990 ... poza tym nigdzie wódka tak nie wchodzi jak w Bieszczadach ... ! !!

Myśmy tam zaczęli w 1967, w dziewiczym terenie, ...reszta się zgadza :zoobroofka:
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
artek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 54
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 4437
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-09-10, 15:24   

tylko zazdrościć :zoobroofka: oczywiście terenów dziewiczych
 
 
Peters 



Model: SYMPATYK
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 2861
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: 2012-09-24, 20:44   

Lady Blue napisał/a:
chciał nauczyć mnie zakrętów (i chyba nauczył

Muszę stwierdzić z że jestem pod wrażeniem umiejętności naszej koleżanki ,jak na kogoś kto jeździ na motocyklu od trzech miesięcy radzi sobie rewelacyjnie i choć pewnie duża w tym zasługa trenera to najważniejszy jest pewnie wrodzony talent ;D
_________________
BMW K 1200 LT


REGULAMIN
 
 
artek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 54
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 4437
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-09-24, 21:03   

Peters popieram twój pogląg, poza tym nie spocznie na laurach, po wstawieniu motocykli do garażu zabiła mnie i Arka wieloma pytaniami ... nie spodziewał bym się ... człowiek całe życie uczy się i głupi umiera ...
 
 
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-09-24, 21:07   

Dzieki Peters za komplement tym wazniejszy ze plynie z ust doswiadczonego motonity . Talent motywacja i i checi to jedno ale rady doswiadczonego motocyklisty sa bezcenne. Wszystko dzieki Arkowi

[ Dodano: 2012-09-24, 22:20 ]
Dzieki Artku za docenienie zalezalo mi zeby Wam pokazac ze ju sie troszke nauczylam ;D aczkolwiek wiem ze jeszcze wiele nauki przede mna. A czego sie Artku spodziewales ze tak spytam... ;D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
artek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 54
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 4437
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-09-25, 08:41   

... ;D ...
 
 
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-09-25, 08:44   

a to się spisałeś :P
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group