YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Próba pierwszej jazdy, niestety tylko próba :(
Autor Wiadomość
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-07-24, 07:41   Próba pierwszej jazdy, niestety tylko próba :(

Witajcie koleżanki i koledzy! Chciałam się podzielić z wami radosną nowiną: otóż od niedzieli jestem dumną posiadaczką Draga 1100 Custom. Poprzedni właściciel fatygował się aż z Wrocławia, żeby przywieźć mi moto i zobaczyć kolejnego właściciela jego gwiazdeczki. Ciężko mu było się rozstać aż po ostatniej przejażdżce zaparkował moto do mojego garażu. Wczoraj postanowiłam odpalić moją własność i się przejechać. Niestety zabrakło mi "jaj" jakby to powiedzieli mężczyźni ;) Siadłam, odpaliłam, posłuchałam tego cudownego dźwięku, ruszyłam parenaście centymetrów do przodu i do tyłu i na tym się skończyło. Cholera jasna aż sama jestem na siebie zła. Powiem wam szczerze, nie chciałam go zarysować ani zaliczyć gleby, bo jest taki śliczniutki, że nie chce mu zrobić krzywdy :( Poradźcie mi koledzy drodzy, jak mam się za to zabrać, jak się odważyć, żeby w końcu poczuć ten "wiatr we włosach"?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2012-07-24, 07:51   

W łóżku z nim nie wylądujesz, więc tylko ruszając przed siebie możesz go zajechać ;) Weź się w garść i nie zachowuj się jak baba! :) Trzy głębokie oddechy i jedziesz. Mnie się też portki trzęsły przed pierwszą jazdą, ale zapewniam Cię, że jak już ruszysz, to samam do siebie powiesz "ja pierdolę, ale czad!" :)
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-07-24, 07:59   

No i to właśnie chciałam usłyszeć! Dzięki moondek!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2012-07-24, 08:11   

Najgorsza wada u kobiet to NIEZDECYDOWANIE... lol lol lol Dzisiaj wieczorem miło będzie przeczytać Twój wpis: "ja pierdzielę, ale czad!" ;) Powodzenia! :)
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
OldDiver 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2006
Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 3065
Skąd: Wrocław/Kiełczów
Wysłany: 2012-07-24, 08:16   

Lady Blue, Też tak miałem ;D Kupiłem moto w listopadzie a "ruszyłem" ... chyba w kwietniu. Miałem daaaaawno temu WSK ale się bałem nowej maszyny. Najgorsze ze miałem kolegów doradców którzy mnie straszyli i radzili mi najpierw "odświeżyć" umiejetności/nawyki w szkółce motocyklowej.
Ale pewnego dnia sie wku...em, odpaliłem, wsiadłem i .... ruszyłem. Latam na razie szkoleniowo po mojej okolicy ale idzie mi coraz lepiej. Stare nawyki motocyklowe i rowerowe się odezwały / przydały.
Powodzenia.
_________________
Posiadam prawo do komentowania i … nie zawaham się Go użyć !
I … nie jest to nabijanie licznika.

Deflektor kolanowy w ... łykend - https://drive.google.com/file/d/1CL7D6yzf_UhicpEcAaxSxHq3a_MCmMeG/view?usp=sharing

Kupię trajkę !
 
 
dragini 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Dołączyła: 18 Paź 2008
Posty: 853
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-07-24, 08:23   

Lady ja miałam to samo z Mauną - obchodziłam w kółko, siadałam i klełam w duchu - po co mi to było?
I tak prawie całą zimę, ale jak się zaczął sezon nie było wyjścia trzeba było jeździć. Wciąż manewry na placu i przy parkowaniu robię jak paralityk, ale będzie dobrze.

Niestety Ty nie masz całej zimy na oswojenie. Dlatego jutro, podobnie jak Moondek, czekam na wrażenia z pierwszej jazdy.
_________________
Nie ma jej ....., nie ma ........nie......
 
 
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-07-24, 08:24   

Dzięki chłopaki za motywację! Szkoda każdego dnia zwłaszcza, że sezon się kończy :( Twarde postanowienie na dziś- odpalić i się przejechać! Trzymajcie kciuki!

[ Dodano: 2012-07-24, 08:26 ]
Dragini, właśnie to samo przeleciało mi przez myśl wczoraj: "cholera po co mi taki wielki motocykl", ale zaraz pomyślałam, że to było moje marzenie a skoro już je zrealizowałam to szkoda by było tylko się na nie patrzyć zamiast z niego korzystać! :)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
arekw711 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 54
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2173
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-07-24, 08:29   

Taka piękna pogoda siadaj i jedziemy . Jak chcesz przyjadę i pośmigamy razem
 
 
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-07-24, 08:40   

dzięki arekw711! tak sobie myślałam właśnie, żeby kogoś kto czai więcej ode mnie poprosić aby podjechał moją maszynką na jakiś plac cobym się nauczyła manewrów, tylko z punktu widzenia logistycznego jest to skomplikowane. Pośmigać to możemy a jakże, tylko dopiero wtedy jak uda mi się Dragusia opanować ;) A poza tym to jestem w pracy, (autem niestety), ale odliczam już dni kiedy przyjadę na moim moto ;D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
OldDiver 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2006
Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 3065
Skąd: Wrocław/Kiełczów
Wysłany: 2012-07-24, 08:41   

arekw711, Lady Blue, Ja też pierwszą jazde miałem pod opieką kolegi który siedział mi na ogonie. Dobry pomysł.
_________________
Posiadam prawo do komentowania i … nie zawaham się Go użyć !
I … nie jest to nabijanie licznika.

Deflektor kolanowy w ... łykend - https://drive.google.com/file/d/1CL7D6yzf_UhicpEcAaxSxHq3a_MCmMeG/view?usp=sharing

Kupię trajkę !
 
 
arekw711 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 54
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2173
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-07-24, 08:54   

Lady Blue powiedz kiedy możemy spróbować mam niedaleko[/quote]

[ Dodano: 2012-07-24, 08:54 ]
Lady Blue powiedz kiedy możemy spróbować mam niedaleko
 
 
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-07-24, 09:08   

Kurcze no, myślę właśnie, sęk w tym że nie ma gdzie na jakiś plac pojechać, w nocy jest Tesco puste ale na noc nie będziemy się po Przemyślu szlajać ;) chyba, że po prostu pomożesz mi wyjechać z garażu i przejechać się (jak dobrze mi pójdzie to dalej a jak źle to bliżej) ;)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2012-07-24, 09:20   

Lady Blue, mocne bicie serca i suchość w ustach.. miliony różnych myśli na sekundę, których nie będziesz pamiętać.. strach pomieszany z fascynacją.. i narastająca pewność siebie z każdym nawiniętym kilometrem, niepewność ustępująca miejsca radości aż do niemal całkowitego uniesienia i w końcu oszałamiające uczucie pełnego panowania nad maszyną, która z oddaniem będzie reagować na każde odkręcenie manetki, na każdy ruch i bezbłędnie odczytywać Twoje myśli.. i w końcu zaczniesz dostrzegać otaczający świat, zmieniające się krajobrazy.. poczujesz jak pachnie powietrze owiewające Cię w tym pędzie.. aż zapragniesz aby to trwało.. trwało.. i nigdy się nie skończyło....
To właśnie Cię czeka, więc nie zastanawiaj się już tylko wskakuj w ciuszki i leć do garażu!!! :D
 
 
Mnich 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2002
Wiek: 49
Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 1183
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-24, 09:23   

Lady Blue, Wprawdzie siedziałem nad dobrą książką, ale widzę tu fabuła rozwija się rónie ciekawie. Czekam na rozwinięcie akcji:

"...Lady Blue weszła do ciemnego garażu. Mruczenie Lady Blue mieszało się z rykiem silnika. Wyjechała na ulicę. Tuż obok chłoptaś w garniturze, aż się zaślinił kiedy mijała go pokazując z uśmiechem język. On zawsze chciał być motocyklistą, ale to jemu zabrakło jaj. To popołudnie skończyło się tym razem późno w nocy."

No, to czekam.

P.S. My tu sobie fantazjujemy, motywujemy, zachęcamy, zagrzewamy a Ona zapier..lalalal po ulicach z bananem na motocyklowej gębie :D
_________________
Drag Star 650 custom 2000
HD FLSTC Heritage 2002
Ostatnio zmieniony przez Mnich 2012-07-24, 09:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PatrykR922 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Wiek: 25
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 2132
Skąd: Rzeszów/Jarosław
Wysłany: 2012-07-24, 09:40   

Lady Blue, miałem tak samo , ojciec kazał mi sie przejechać 650 a ja sie bałem bo widziałem ze jak sie wywale albo zarysuje moto to nie mam po co wracać do domu , ale spróbowałem ,, nie było zadnej gleby i zarysowania , do dziś jeżdżę w prawdzie tylko po bocznych drogach ale jeżdże :) Tb napewno też sie uda , życzę powodzenia :)
_________________
Honda Varadero XL 125
Suzuki V strom DL 650
Obecnie:
Yamaha XVZ Venture 1300
 
 
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-07-24, 09:45   

Arekw711 czy możesz być około 17 w Przemyślu?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
arekw711 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 54
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2173
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-07-24, 09:55   

Cytat:
Arekw711 czy możesz być około 17 w Przemyślu?


Nie wiem czy dziś dam radę ale mogę być jutro
 
 
goniak 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2009
Wiek: 44
Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 2099
Skąd: P-ń/GŁ
Wysłany: 2012-07-24, 10:25   

arekw711 napisał/a:
Taka piękna pogoda siadaj i jedziemy . Jak chcesz przyjadę i pośmigamy razem

dokładnie, to jest świetny pomysł...Ja mam swojego Czarliego od jakiegoś czasu, żeby nie kusił trzymałam go z dala od siebie, parę dni przed egzaminem na kat.A z kolegą przywiozłam pod dom..i dałam się skusić na pare km, potem grzecznie czekał na kartonik, no i znowu "z obstawą" ruszyłam na pierwszą, prawdziwą przejażdżką (w deszczu, błocie i ciemnościach:P)- było to w zeszły czwartek..od tego czasu nikt już po mnie nie przyjeżdża tylko czekają na mnie w umówionym miejscu. Niemniej na pierwszą wyprawę dobrze mieć kogoś przy sobie. Mi się udało, że była to bliska osoba i przytrzymała w ramionach..bo pierwszy raz ciężko ustać na własnych nogach po zejściu z 2oo :) Powodzenia :D
_________________
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa." J.Tuwim
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2012-07-24, 10:58   

Lady Blue napisz do Królika ona tez od niedawna śmiga na moto ale moze bedzie skłonna podzielić sie wrazeniami ze swoich pierwszych kilometrów i "paciaków" . Najlepiej poproś kogoś ze znajomych zeby jeżdzili razem z toba . Bedizesz sie czuła pewnie a i jazda za kims bardziej "rozjeżdżonym" pozowli podpatrzeć technike jazdy i nabrac pewności . Nie zycze ci tego ale nie mozesz sie zrażac jak zaliczysz jakiegoś przypadkowego "paciaka"
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
Lady Blue 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2002
Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 770
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2012-07-24, 11:09   

dzięki wam za wszystkie uwagi i propozycje, zaręczam, że biorę je wszystkie pod uwagę :) zresztą już wiecie, że należę do bardzo ostrożnych osób (mimo iż działam zazwyczaj sercem), ale odnośnie mojej gwiazdki, wole tak jak mówicie, jechać z kimś kto mi pomoże. arekw711 się zaofiarował wpaść do mnie więc cieszę się bardzo :) co do nie zrażania się to wiem, że nie mogę, ale budżet mam już na minusie więc każda dodatkowa stówka jest dla mnie nie do przyjęcia :/
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=W7UQQjBcF18
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group