YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krotom
2011-05-25, 10:25
Pierwszy dzień majowego weekendu
Autor Wiadomość
warek07 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1534
Skąd: P-T (Free Star)
Wysłany: 2009-05-19, 21:24   

pan_wiewiorka napisał/a:
Nie będę ukrywał, że już myślałem nad tego typu olstrem i w nim zatkniętym bejsbolem. Myślę, że na sam widok jakis niedorobiony i niedowartościwany katamaryniarz ustąpiłby miejsca.
Dziś miałem nawet miło, ludzie pięknie się rozstępowali. Nawet kierowcy TIRów jak tylko usłyszeli robili szybciutki (w miarę możliwości) zjazd do prawej a ja środeczkiem. Mniód :)


i nie mogo by tak byc zawsze :)
_________________
carpe diem
 
 
ansuz 


Rocznik: 2002
Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-19, 12:36   

Sytuacja: powrót z Bieszczad do Kraka, zmęczenie po 600 km (w dwa dni - rozbawił mnie znak ostrzegający przed nierównościami na drodze, już od 10 km jechaliśmy po pasie łat i dziur), wielki kor daleko przed krk, jeden pas, ale spokojnie da się przecisnąć lewą. Część puszek stoi, część zjeżdża, rachunek byłby wyrównany, gdyby nie jeden kretyn. Jak wyżej: zobaczył nas i zjechał do środka jezdni tuż przed błotnikiem. Gdybym miała wtedy moją emkę, chociaż w zasadzie przydałaby się jakaś boczna, wpakowałabym kilka kulek (kompozytowych) w karoserię. Wiem, wiem nie można nie należy bla, ale kiedy widzę, co ludzie czasem z czystej złośliwości robią, przeraża mnie to nie tylko ich "czyń drugiemu, co go może zabić", ale i własna naiwność.
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2009-09-28, 07:47   

Wczoraj znowu! Nosz karwasz tfasz, debili nie brakuje! Zwykle jeżdżę środkiem pasa albo przy środku jezdni. Wiadomo, bliżej pobocza więcej dziur i można trafic na jakiś syf, złapac gumę czy coś w tym stylu. Za Śremem jakimś przypadkiem i całkowicie "niechcący" jechałem prawą stroną pasa. I dzięki bogu!!! Naprzeciwko mnie jechała puszka, jakieś 10 metrów przede mną nagle zza tej puszki wyskoczyła druga! Kierowca nawet nie sprawdził czy droga wolna tylko po prostu niespodziewanie i nagle wskoczył na mój pas! Droga tam jest nie za szeroka i minęliśmy się dosłownie na grubośc lakieru! Nie miałem czasu na żadną reakcję, nawet nie zdążyłem się wystraszyc! Gdybym jechał jak zwykle, na 100% byłoby czołowe zderzenie! Można sobie wyobrazic co by zostało ze mnie, jechałem około 100 km/h a ten idiota jeszcze więcej.
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
Sylwek 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2001
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2552
Skąd: Luzino
Wysłany: 2009-09-28, 07:59   

Kochany , nasza wspaniała droga nr 7 dostarcza średnio co 5 km takich niespodzianek , nie licząc tego że wczoraj koleś z ułańską fantazją wyprzedzał na 3-ciego , i wziął mnie w kleszcze , z lewej miałem 2 auta a z prawej tego debila ( temu z prawej to już zostało tylko pobocze ).Tylko nogi schowałem. Ja już przestałem się denerwować na tej drodze bo to ani sensu nie ma , a i wrzodów się można dorobić .Myślę że czas go sam ukarze i kiedyś mu zabraknie tego pobocza .
_________________
AB Rh+
HONDA VTX 1800 Neo

:D MODERATOR EMERYT :D
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem
 
 
pan_wiewiorka 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2735
Skąd: we mnie moc?
Wysłany: 2009-09-28, 08:08   

Wczoraj zrobiłem sobie krótki wyjazd. I omal się nie rozjebałem. A teraz uwaga na powód. Jakiś debil, sqrwiel niemyty, suczy chwost i obkurwieniec wyjął z jezdni dekiel do studzienki kanalizacyjej. Dobrze, że jechałem jakieś 50km/h bo miałbym masakrę. Ledwo minąłem a i tak czułem, że tylny lacz jakąś połową wisiał w powietrzu. Toż jest kurwa naród! :wsciekly:
_________________
Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich.
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2009-09-28, 08:11   

Jakiemuś żulowi brakowało na tanie wino to wziął i sprzedał w skupie złomu, a że ktoś się kiedyś zabije... to już ma głęboko w doopie. evil
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
pan_wiewiorka 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2735
Skąd: we mnie moc?
Wysłany: 2009-09-28, 08:23   

shipp napisał/a:
Jakiemuś żulowi brakowało na tanie wino to wziął i sprzedał w skupie złomu, a że ktoś się kiedyś zabije... to już ma głęboko w doopie. evil

Zadzwoniłem na Policję i zgłosiłem. No ale już nie czekałem na nich :(
_________________
Zabijcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich.
 
 
sly1078 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1344
Skąd: Dragoni - Wrocław
Wysłany: 2009-09-29, 21:42   

To jeszcze nic przyjedźcie do wrocka, tu się dzieje jak mi się spieszy to sie przeciskam przez korki i w 90 % jest pięknie oczywiście mój ukłon lub machnięcie łapą do zjeżdżających, ale ostatnio zdarzyło mi się omijać korek środkiem jezdni puszki stoją w jedną i drugą stronę dużo luzu nagle z naprzeciwka jakiś robol z kolesiami w dostawczaku z piachem na pace wjeżdża na mój pas i mnie blokuje wszyscy się cieszą w kabinie ale kawał mi zrobił ich super kierowca kilka puszek nawet trąbi na debili ale oni są zadowoleni . I tak, jak bym miał taki pistolet to bym im popsuł humory, ale nie mam wiec jadę dalej bogatszy w dodatkowe doświadczenie bo to że zajeżdżają drogę jadący w tym samym kierunku to jest u nas normalne, ale z tym ciężkim przypadkiem debilnego humoru to się jeszcze nie spotkałem
_________________
https://www.facebook.com/Dragoni.Wroclaw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group