YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep Motosprzęt.pl - Gorąco polecam
Autor Wiadomość
Xavier 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 38
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 831
Skąd: JANKES-ANDRYCHÓW
Wysłany: 2011-12-27, 14:42   Sklep Motosprzęt.pl - Gorąco polecam

Z ręką na sercu mogę polecić Wam sklep http://www.motosprzet.pl

Jakiś czas temu zamówiłem u nich zestaw przeciwdeszczowy (kurtka, spodnie i nakładki na buty) z Modeki. Cena całkiem ok. Na początku bardzo zaskoczył mnie świetny kontakt telefoniczny - ponieważ miał być to prezent zależało mi na dobrym dopasowaniu rozmiaru - sprzedawca zadeklarował się że sam dobierze rozmiar po przesłaniu mu wymiarów osoby która będzie tego używać. Na przesyłkę nie trzeba było długo czekać. Rozmiar pasował bardzo dobrze.

Nie emocjonował bym się tak bardzo gdyby nie jedna sprawa.

Kurtka na plecach był lekko nacięta (najprawdopodobniej została uszkodzona na którymś z magazynów bo przesyłka była nienaruszona). Lekko się załamałem bo nie odbierałem przesyłki osobiście od kuriera i nie miałem żadnego potwierdzenia itd. Już się bałem że jak w większości sklepów dostanę informację że nie ma szans na reklamację bo nie sporządziłem notatki wraz z kurierem. Dzwonię do sklepu - sprzedawca dobrze mnie pamiętał i po przestawieniu mu sprawy bardzo pozytywnie zostałem zaskoczony - nie było żadnej mowy nawet o odmowie reklamacji. Sprzedawca od razu powiedział aby wysłać im kurtkę a sklep załatwi całą resztę - jak powiedział tak zrobił - nowa kurteczka jest już u mnie - to się nazywa zajebiste podejście.

Jestem zaskoczony tak uczciwym nastawieniem i takim profesjonalnym podejściem. Polecam każdemu ten sklep! Jak widać na pomoc motocyklistów zawsze można polegać :D

Lewa w górę dla sprzedawców z tego sklepu.
_________________
W rytmie V2 przejechane już:
Yamaha XVS 1100 - 28 545 km (2016: 6743 km | 2015: 4013 km | 2014: 10 962 km | 2013: 6827 km)
Yamaha XVS 650 - 44 893 km (2012: 12 330 km | 2011: 15 543 km | 2010: 17 020 km)

Stan na koniec 2016: 23 141 m
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group