YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Caberg HYPERX - opinie
Autor Wiadomość
Roburek 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2002
Wiek: 44
Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 326
Skąd: Łuków
Wysłany: 2011-11-11, 14:18   Caberg HYPERX - opinie

Przyglądam się i czekam na opinie... Ciekawy pomysł z odpinaną szczęką... Poza tym wygląda na solidny.
_________________
A ósmego dnia Pan Bóg stworzył motocykl:-)
Ostatnio zmieniony przez 1janbo 2020-08-10, 09:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pawlo 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2016
Wiek: 107
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 401
Skąd: Józefów k.Otwocka
Wysłany: 2011-11-11, 22:12   

Posiadam takowy, wydaje mi się że drugi raz bym nie kupił. Główny zarzut dotyczy pasowania do głowy, system odpinania wyściółki i parowania blendy. Podjedz na wigilie to sobie obejrzysz.
 
 
Rabisu 


Rocznik: 2000
Wiek: 49
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 22
Skąd: Koło
Wysłany: 2011-12-11, 15:40   

Udało mi się załatwić ten kask na próbę.
Wczoraj i dzisiaj troszkę sobie pośmigałem i jestem zadowolony.
U mnie szybka nie paruje jest OK
Blenda dobrze ochrania i jest dobrze dobrana kolorystycznie - słonce zimowe nie razi.
Bardzo dobrze wytłumia i bardzo szczelny.
Bez szczęki troszkę chłodnawo ale też dobrze się sprawia. Mam jeszcze tydzień zanim go oddam, ale na chwilę obecną na bank go kupię
 
 
remol71 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1999
Wiek: 53
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 1857
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-19, 13:49   

Kupiłem Caberg Hyperx wiosną 2011r i jestem zadowolony. Dobrze dopasowany do mojej okrądłej czaszki. Po zalożeniu szczęki dodatkowo ściska pysk. Czarna blenda niezastąpiona. Polecam za te pieniądze ale jako amator oczywiście nie upieram się, wszystkich modeli nie przetestowałem. Czy kupiłbym nastęnym razem ?? Pewnie tak, szkoda czasu na experymenty.
_________________
Suzuki V-Strom 1050 XT
 
 
cracked81 


Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1999
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 55
Skąd: W-wa
Wysłany: 2012-02-20, 14:43   

Posiadam ten kask i jestem w 100% zadowolona. Szybka nie paruje. Blenda spisuje się znakomicie chociaż jak dla mnie mogłaby być trochę dłuższa. Jeżdżę zawsze z założoną szczęką. Kask jest bardzo dobrze dopasowany. Bez szczęki też dobrze siedzi na głowie. Jeżdżę w okularach i jest ok (z opuszczoną blendą również jest ok).

Nolana N43 Air testowałam przez tydzień w warunkach domowych. Ogólnie kask jest porządny jednak parę rzeczy mi w nim nie pasowało. Przede wszystkim nie za dobrze dopasowany był do mojej głowy, był ciut za luźny. No i kolor… czarny mat nie był prawdziwym czarnym matem ;p . No i jeszcze miał jedną wadę, jak miałam podniesioną szybkę przy silniejszym „machnięciu” głową w dół potrafiła się zamknąć ale być może akurat ten egzemplarz tak miał bo czytając opinie o tym modelu nie trafiłam w opisach na taką „przypadłość”. W moim Cabergu HYPERX takie zjawisko nie występuje.
 
 
Woolfowe 


Model: SYMPATYK
Wiek: 35
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 24
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2012-06-01, 20:56   

Mam ten kask, wstrzymałem się z opinia do czasu gdy troche z nim pośmigam. Moge polecić, kask fajny, nie ogranicza widoczności, wentylacja bardzo dobra. Minus? Hałas, nie ma dużego tłumienia, a przy Warriorze z pustymi wydechami musze jedździć z zatyczkami na dalsze trasy.
 
 
krisi 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Wiek: 56
Dołączył: 05 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Skórzewo/Poznań
Wysłany: 2012-07-12, 17:01   Mam ten kask od pół roku

To mój pierwszy, ale pewnie bym się na niego skusił po raz kolejny. Odpinana szczena bardzo wygodna w użyciu, zwłaszcza w ciepłe dni. Trochę głośny, ale nie wiem czy są cichsze. Blenda rewelacja, nie paruje szyba, łatwo usuwalne robactwo, dość dobra wentylacja, dobre, szybkie wypięcie i wpięcie. Miłe w użytkowaniu wnętrze, wyjmowane z możliwością prania.
Podłączyłem akcesoryjny zestaw mikrofonowo/głośnikowy bluetooth. Prosty, szybki montaż. Jest miejsce konstrukcyjne na "gęsią szyjkę" mikrofonu. Tak do 80-90 km/h można spokojnie rozmawiać. Pewnie fajnie wyglądałby oryginał (jest miejsce z boczną klapką do montażu), ale kosztuje jakieś kosmiczne pieniądze.
_________________
krisi
"Życie to sztuka dokonywania wyborów".
----------------------------------------
Midnight Star XVS950
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group