YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ku przestrodze- uwaga MOCNE
Autor Wiadomość
mały 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2003
Wiek: 34
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 66
Skąd: Warszowice
Wysłany: 2009-08-24, 21:13   

Stronka daje do myslenia,lepiej sie grzac niz potem całe życie cierpieć.
 
 
WS
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-24, 21:25   

Pozostawić Ku Przestrodze shock shock shock
 
 
virago_78 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączyła: 20 Sie 2008
Posty: 330
Skąd: Miłkowice
Wysłany: 2009-08-24, 21:37   

Strona rzeczywiście jest drastyczna.
Są głosy za usunięciem i za pozostawieniem.Kozak, tu sie kroi ankieta ;D
 
 
zen 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 900
Skąd: Wielkopolanie/PNT
Wysłany: 2009-08-24, 21:39   

Zostawić, a jakże. My też możemy tak skończyć, to działa na wyobraźnię, może tak plastyczne pokazanie problemu sprawi, że niektórzy się zastanowią, zanim odkręca manetkę do końca.
 
 
dadamos 



Rocznik: 2004
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-08-24, 22:32   

Takich zdjęć jest mnóstwo. Kiedy kilka czy kilkanaście wrzuci się na jakąś stronkę źle działa to na naszą psychikę. Statystycznie wypadków jest tyle, że gdyby się głębiej zastanowić to nie powinniśmy nawet wychodzić z domu. Dla przestrogi i własnego przemyślenia niektórych naszych czynów należy ten temat pozostawić, niemniej nie popadajmy w panikę i jakąś psychozę. Należy cieszyć się tym co mamy korzystać zeń pamietając jednak że nie tylko my jesteśmy na drodze. Na pewne sytuacje i tak nie mamy wpływu.
Co nas nie zabije to nas wzmocni ;D
_________________
sex & motorcycles & rock'n'roll
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2009-08-24, 22:35   

Nie widzieliście tej strony wcześniej??? Ja ją znam już od dobrych kilku lat. Mam wrażenie, że nie zmienia się albo w niewielkim stopniu.
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
Biały 



Model: MS1900
Rocznik: 2007
Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 1616
Skąd: Wa-wa/Bydgoszcz
Wysłany: 2009-08-24, 22:54   

Ja widzę codziennie efekt brawurowej jazdy. Kolega w pracy nie ma nogi i ręki, jechał w dżinsach, adidaskach, ale na plecach miał kurtkę Modeki, ten wysoki model ze wszystkimi protektorami, a i tak ręki nie uratowano, a druga ręka się nie prostuje, jest tak pod kątem 45*. Ciężko się ogląda, ale daje do myślenia, bo nie sądzimy, że możemy się tak pościerać przy 50 km/h, aż ciężko uwierzyć
_________________
Wolałbym żałować, że coś zrobiłem niż, że czegoś nie zrobiłem - James Hetfield
 
 
Merlin 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 62
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 3291
Skąd: JANKES - RACIBÓRZ
Wysłany: 2009-08-25, 10:18   

Działa na wyobraźnię.
_________________
Maciek
MS (MaStodont) 1900


Lepiej milczeć i uchodzić za głupiego, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.

Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety.

"Trzeźwość jest do dupy" Ozzy Osbourne
 
 
krokodyl 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 52
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 782
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2009-08-26, 08:07   

Ostatnio moja koleżenka z pracy zapytała po co ja się tak ubieram na moto jak jest tak ciepło. Przeciez widzi jak większość ludzi jeździ sobie po mieście na lajcie.

Zawsze jeżdżę w butach na moto, spodniach z ochraniaczami ( poza jednym testem jak to jest jeansach ) i zwykle w kurtce. Pare razy jechałem w zwykłej koszulce ( forumowej ) ale wtedy miałem założone nałokietniki. Zawsze też mam uzbrojone rekawiczki.

Mój kolega oststnio przeszlifował kurtke motocyklową. Pozdzierała się cała, ale jego skóra nie!
_________________
YAMAHA FJR 1300 AE
http://picasaweb.google.com/Krokodyl317
***Make peace not war, flower power***
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2009-08-26, 10:33   

może ktoś wie jak wytrzymała jest skóra na szlif . Ja wprawdzie położyłem kilka razy motor ale na minimalnej predkości tak wiec nawet sladu nie było . Tak sobie myśle , ze jak ktos tak jak ja jest bardziej okrągły to zamiast sunąc to moze sie turla a wtedy opory są mniejsze a i o ewentualne urazy trudniej ;D
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
jorg 



Model: SYMPATYK
Wiek: 63
Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 1572
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2009-08-26, 11:24   

kostass napisał/a:
Tak sobie myśle , ze jak ktos tak jak ja jest bardziej okrągły to zamiast sunąc to moze sie turla a wtedy opory są mniejsze a i o ewentualne urazy trudniej ;D


Kostass myjesz mi monitor :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
Prawdziwy przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe.
Chcąc być czyimś przyjacielem,trzeba stać się godnym przyjaźni.
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2009-08-26, 11:32   

....ale czy nie mam racji ? Raz jak sie połozyłem na oleju w cczasie deszczu to musiałem sie kulnąć , jakbym sunął do deszczówka byłaby w strzępach a na niej nie było śladu ..... lol
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
jorg 



Model: SYMPATYK
Wiek: 63
Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 1572
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2009-08-26, 11:39   

Ja też po ślizgu na wodzie tylko troche zdarty kondomik,ale podemną zrobiła się taka poduszka wodna i na niej sobie jechałem,a na mnie drag.Zajebiście nigdy więcej.
_________________
Prawdziwy przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe.
Chcąc być czyimś przyjacielem,trzeba stać się godnym przyjaźni.
 
 
kostass 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 2111
Skąd: GŁ Grupa Łódzka
Wysłany: 2009-08-26, 11:59   

ja na szczescie w tym przypadku poleciałem na bok a drag do przodu . Wiesz jak jest ...jest zabawa jest ryzyko , a chodzi o to zeby było jak najmniejsze i zeby zminimalizować jego skutki. Najsmiesznijesze jest to ze jedziesz i w ułamku sekundy znajdujesz sie na ziemi i nawet nie masz czasu zeby mrugnąć okiem .
_________________
Garfield i .... w oczekiwniu na nowego Ogryzka
 
 
xwiewiurx1983 



Rocznik: 2002
Wiek: 40
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 31
Skąd: Starogard Gd./UK
Wysłany: 2009-08-26, 16:38   

ja mysle by zostawic, niech dziala na wyobraznie a przy tym zachowajmy zdrowe logiczne myslenie (bo tak to by mozna w domu tylko siedziec) a z reszta jak "white" napisal przy mocniejszym to i nawet dobra kurtka nie pomoze....

[ Dodano: 2009-08-26, 15:49 ]
teraz dopiero obejrzalem calosc dokladnie... masakra!!! sam nie wiem... rzeznia. jak by to moja zobaczyla, to by duzo zmienilo... ja nie moge..... chlopaki miejscie oczy wszedzie..
 
 
yho 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2004
Wiek: 58
Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Iława
Wysłany: 2009-08-26, 20:00   

Zdecydowanie usunąć !

Uzasadnienie:

1) to wersja amerykańska - drastyczna strona po zrobieniu oglądalności jest aktualnie na sprzedaż
2) praktycznie wszystkie prezentowane materiały dotyczą "szlifierek"
3) epatowanie się zmasakrowanym mięsem jest poniżej godności
4) zawartość strony nie jest żadną przestrogą, jest odrażająca podobnie jak strona zawierająca dowolne inne ofiary wypadków, na przykład lotniczych.

Pozdro
 
 
krokodyl 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 52
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 782
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2009-08-26, 20:44   

Ale przepraszam, z czego chcecie tą stronę usuwać? Z forum? Przecież to irracjonalne.
Strona jak każda inna jest w necie i można na nią wejść. Jakaś próba kamuflażu tego, że jak się człowiek wypierdoli na motorze bez odpowiednich ciuchów, to może być bardzo, bardzo źle, jest zamiataniem tematu pod dywan. Mamy tutaj sporo początkujących motocyklistów. Jak ktoś kupuje moto, to może warto się na poczatku zastanowić, czy kupić sobie ładny lightbar, czy spodnie. Wybór każdego jest osobisty, ale wiem jedno. Jak sie siada na moto, to jest fajnie i można szybko zapomnieć o wszystkich mądrych rzeczach, które koledzy mówili. Stronka wyjątkowo przemawia do wyobraźni. Osobiście zamierzam ją podesłać każdemu znajomemu motocykliście, którego znam, a który nie czytuje naszego forum.
_________________
YAMAHA FJR 1300 AE
http://picasaweb.google.com/Krokodyl317
***Make peace not war, flower power***
 
 
miodzik 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 44
Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 718
Skąd: ST
Wysłany: 2009-08-26, 20:53   

Niech zostanie.

Zawartość jest brutalna i niemaczna, ale trafia do ludzi (są tacy, do których inaczej nie dotrze). Przeglądam kilka forów internetowych i na każdym na którym się pojawił link wywiązała się dyskusja i deklaracje o bezpiecznych ubraniach. Sam po jej obejrzeniu zwiększyłem budżet na szmatki. I dla mnie argument, że większość to kierowcy szlifierek nie trafia. Na asfalcie tak samo szura się po spadnięciu z szlifierki jak z chopera. Amerykanie nie zapierdalają tak jak u nas, mają od tego tory i z bich korzystają.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem
Ulica to nie tor.
 
 
Cezar 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 55
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 47
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2009-08-26, 21:25   

kostass napisał/a:
może ktoś wie jak wytrzymała jest skóra na szlif . Ja wprawdzie położyłem kilka razy motor ale na minimalnej predkości tak wiec nawet sladu nie było . Tak sobie myśle , ze jak ktos tak jak ja jest bardziej okrągły to zamiast sunąc to moze sie turla a wtedy opory są mniejsze a i o ewentualne urazy trudniej ;D

czytałem, że spodnie jeansowe przy szlifie wytrzymują około 0,5-1 metra i się przecierają, skórzane ciuchy wytrzymują do 50 metrów.
_________________
Cezar
 
 
krokodyl 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 52
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 782
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2009-08-27, 21:03   

Wystarczy popatrzeć na upadki na wyścigach. Goście ślizgają się na swoich kombinezonach po asfalcie jak po lodowisku. Potem wstają i nic...
_________________
YAMAHA FJR 1300 AE
http://picasaweb.google.com/Krokodyl317
***Make peace not war, flower power***
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group