YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
mobilizacja motocykli
Autor Wiadomość
diabolique 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2005
Wiek: 51
Dołączyła: 02 Sie 2009
Posty: 195
Skąd: Katowice-JANKESKA
Wysłany: 2009-09-24, 10:45   mobilizacja motocykli

dzis znalezione na interii http://polskalokalna.pl/w...tocykli,1372791
_________________
....zdobyć świata szczyt ,albo przeżyć jeden dzień.....
Życie kopie nas po dupie po to,byśmy mieli ją coraz bardziej twardszą na przyszłość .
 
 
warek07 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1534
Skąd: P-T (Free Star)
Wysłany: 2009-09-24, 10:59   

słyszałem kiedyś o samochodach coś takiego... i niby nic złego bo w wypadku wojny mobilizacja być musi ale ostatnie zdanie jest rozbrajające

"...W ciągu siedmiu dni od otrzymania zawiadomienia właściciel motocykla ma obowiązek zgłosić się do urzędu miasta w przeciwnym razie jego maszyna z urzędu idzie w kamasze..."
_________________
carpe diem
 
 
Sylwek 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2001
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2552
Skąd: Luzino
Wysłany: 2009-09-24, 11:26   

http://www.rmf.fm/fakty/?id=162250 Paranoja jakaś :/
_________________
AB Rh+
HONDA VTX 1800 Neo

:D MODERATOR EMERYT :D
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem
 
 
dadamos 



Rocznik: 2004
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-09-24, 11:32   

ale jak wygramy wojnę dostaniemy nowe ? ;p
_________________
sex & motorcycles & rock'n'roll
 
 
Lokis 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 1997
Wiek: 54
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 3451
Skąd: JANKES-BOROWIANY
Wysłany: 2009-09-24, 11:35   

Motor Jorga nadaje się do rozpoznania, Podjechał by nikt by i nikt by go nie usłyszał :hahaha:
Zapis o mobilizacji i konfiskacie pojazdów zawsze był ale po co mam się zgłaszać do urzędu ?
K***a tego nie rozumiem. Kto mi za stracony czas zapłaci. Nie wystarcza tym ch**ją że co miesiąc płacę daninę na tych darmozjadów. A może wszystkiego nam nie mówią. Może Obama podpisał kolejny pakt z naszymi braćmi z Rosji i szykuje się V rozbiór polski. No po prostu nie dociera to do mnie. K**wa pojebany kraj.
_________________

Wszystkie choroby biorą się ze stresu. Tylko weneryczne z przyjemności


Zbiorowe kamieniowanie - nowa orgia dla mas

dobry kogut nie może być tłusty (q..wa nieaktualne)
 
 
warek07 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1534
Skąd: P-T (Free Star)
Wysłany: 2009-09-24, 11:53   

Nie dość że chcą od nas motor to jeszcze, Panie, idz i wystój swoje w jakimś urzędzie żeby mogli go zabrać... kogoś pojebało
_________________
carpe diem
 
 
Sylwek 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 2001
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2552
Skąd: Luzino
Wysłany: 2009-09-24, 12:01   

http://www.gczk.otmu.pl/a...%20Polskiej.pdf
Link do ustawy - Artykuł 208 ustawy . Proponuję poczytać do Atr 215 - polskie prawo jest chore .
_________________
AB Rh+
HONDA VTX 1800 Neo

:D MODERATOR EMERYT :D
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem
 
 
dadamos 



Rocznik: 2004
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-09-24, 12:04   

Przepis z 67 roku bez nowelizacji... Nieźle. Jakiś urzędas sie nudzi i wymyśla. Stwierdził, że coraz więcej nas na drogach a armia nie ma żadnego wykazu komu by tu w razie W. co zabrać. Nie ma się co przejmować choć sam fakt, że mam gdzieś iść do jakiegoś urzędu, samym w sobie mnie delikatnie ujmując irytuje.
_________________
sex & motorcycles & rock'n'roll
 
 
Piotras 


Model: RS1700
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 55
Skąd: Grox
Wysłany: 2009-09-24, 12:37   

Nie odkrywajmy Ameryki ponownie. Starsi użytkownicy pamiętają jeszcze czasy, kiedy ci, co wymigali się od wojska byli wciągani w szeregi Obrony Cywilnej. Był to taki twór, który generował od groma papierów, natomiast nie przedstawiał sobą poważniejszej wartości użytkowej (z całym szacunkiem). Kto miał do czynienia z OC ten wie jakie bzdury się tam wypisywało, opowiadało i czyniło. Proponuję, żebyście poszli w swoich urzędach gmin do magazynu sprzętu OC (teraz ma on służyć tzw Zarządzaniu Kryzysowemu) i zobaczyli jaki sprzęt mamy zabezpieczony na "wypadek W". Śmiech na sali......
To o czym mowa w artykule to pewnie kontynuacja czegoś co kiedyś nazywało się świadczenia osobiste (chyba). Na początku ograniczano się do aut - teraz pewnie przyszła pora na motory. Jest to kolejne bezsensowne tworzenie papierów mające na celu właśnie tworzenie papierów, bo użytkowo sensu to nie ma. Wolałbym nie widzieć tych policjantów, jak się rozwalają na owych zarekwirowanych motorach - bo autem to jeszcze potrafią, ale z jednośladami to już inna sprawa....
Cały temat służb OC - a teraz zarządzania kryzysowego to jeden wielki anachronizm - o czym można się przekonać przy okazji jakichkolwiek klęsk żywiołowych : jak nie wejdą wyćwiczone i zaopatrzone w sprzęt służby, to nikt sobie nie może dać rady....
_________________
Hit the road, Jack ....
 
 
arekw711 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 54
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2173
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2009-09-24, 12:38   

Przecież u nas nic nigdy nie było normalne chory kraj ciekawe co jeszcze wymyślą ?
 
 
sly1078 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1344
Skąd: Dragoni - Wrocław
Wysłany: 2009-09-24, 22:41   

Mógłbym zrozumieć ze chcą na wypadek w. zarekwirować jakiegoś transalpa ale po co im do cholery stare chopery
_________________
https://www.facebook.com/Dragoni.Wroclaw
 
 
bartek_p 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2009
Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 693
Skąd: Dębogóra
Wysłany: 2009-09-24, 23:43   

może twój jest stary, mój jest całkiem świeży.
Prędzej go spale, niż dam jakiemuś pedałowi na nim jeździć.
_________________
Nie ma złej pogody, czasem tylko ubiór zły.
Dusza z nadzieją czekała piątku, a nerki i wątroba z trwogą - poniedziałku.
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2009-09-25, 02:13   

orzesz kuźwa, to my prowadzimy jakąś wojnę? Afgańców, czy Irakijczyków chcą dragami wykończyć. Draguś na pustynie się nie nada, ale biedni właściciele quadów.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2009-09-25, 10:11   

Na różnych forach czytam posty oburzonych motocyklistów i przy okazji nie mogę wyjśc ze zdziwienia, jaka ignorancja panuje w społeczeństwie w zakresie wiedzy, co aktualnie dzieje się na świecie. W Iraku od dawna nie ma polskich żołnierzy! Amerykanów również w porównaniu z latami poprzednimi jest tylu co kot napłakał i na dodatek niemal nie wychodzą z baz. Jeszcze są w Iraku tylko dlatego, że transport ponad 100tys ludzi jest kosztowną, skomplikowaną i długotrwałą operacją logistyczną.
Spędziłem w Iraku trochę czasu, mam tam znajomych z którymi dotąd utrzymuję kontakt i wiecie co? "Normalni" Irakijczycy coraz częściej i głośniej mówią i powrocie "okupantów"! Twierdzą że kiedy w ich kraju były wojska koalicji, był jakiś w miarę porządek a ataki terrorystyczne skierowane były na koalicjantów. Obecnie w Iraku panuje kompletny bałagan nad którym nie panuje nikt. Powstało bez liku różnych grup zmilitaryzowanych zwalczających się nawzajem w celu albo obalenia rządu albo wpływania na ten rząd, z policją i wojskiem włącznie. Ataków terrorystycznych jest coraz więcej i są coraz krwawsze! Opinia publiczna u nas nie jest już informowana o bieżących wydarzeniach w Iraku bo po co? Nie ma tam polskich żołnierzy a oczy świata skierowane są gdzie indziej.
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
MarcinBig 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 2178
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2009-09-25, 23:19   

Dzisiaj nadawali na ten temat w Faktach TVN i wieczornych Wiadomościach TVP1.

Ja mogę im zapodać moją Lochę

ale w częścich.

I niech im Adam Słodowy dopomoże ....
_________________
There Are Things Known, and Things Unknown, and In Between Are the Doors
"Fikcja musi być prawdopodobna aby stała się prawdą"
 
 
warek07 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1534
Skąd: P-T (Free Star)
Wysłany: 2009-09-26, 08:54   

ten Adam Słodowy ;> hehe
_________________
carpe diem
 
 
Werewolf14 



Rocznik: 2003
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Wisła
Wysłany: 2010-02-26, 19:47   

Hmm trochę to po***ane, ale mi podobną sytuację przedstawili kiedy byłem w wojsku. Byłem wtedy właścicielem dwóch ciężarówek i oznajmili mi że w razie "W" konfiskują obie na potrzeby wojska. Wolałbym je roz***ać o drzewo niż dać je trepom:D
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group