YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
XVS 650 - gaśnie, niestabilne obroty
Autor Wiadomość
hpyuser 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2004
Dołączył: 02 Cze 2022
Posty: 22
Skąd: Bristol
Wysłany: 2023-06-10, 00:15   XVS 650 - gaśnie, niestabilne obroty

Witajcie ludziska

Moto śmigał bez żadnego problemu, po czym na światełkach, w połowie drogi do domu, po wrzuceniu 1 biegu ..po prostu radośnie zdechł...i zaczęły się dziwne problemy..dojechałem do domu, potestowalem i mam takie objawy.....A mianowicie...
Na ssaniu odpala bez problemów..
Ciepły bez ssania odpala bez problemu
na biegu jałowym chodzi elegancko,równo
I nie za każdym razem ale gaśnie czasem na jalowym po dodaniu gazu...czasem po wrzuceniu 1 biegu ..kiedy podkręcę obroty i wrzucę bieg nie zgaśnie...
Podczas jazdy...wkręca się na obroty bez problemów, ale gdy w średnich obrotach trzymam manetkę w stałej pozycji zaczyna świrować, praca silnika nie jest jednostajna....
Nie było grzebane więc nie bardzo wiem gdzie konkretnie szukać przyczyny...
Pomóżcie Pany co myślicie ...

Jescze jedno spostrzeżenie...moto mamjuz jakiś czas ale zgłupiałem i nie jestem w stanie powiedzieć czy wcześniej tak było i może teraz bardziej zwróciłem na to uwagę a mianowicie dość głośny gwizd powietrza słyszany na biegu jałowym ale tak jak mówię...nie wiem czy wcześniej tak było czy już tak wyczulony szukam dziwnych dźwięków ...
Pozdrowki
 
 
Robrob 



Model: RS1700
Rocznik: 2013
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1707
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: 2023-06-10, 05:52   

wygląda to na zasysanie lewego powietrza, rury gumowe miedzy filtrem i gaźnikiem, i miedzy gaźnikiem a cylindrem
_________________
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


XI zlot YDS w Łomży w dniach 2-4 maja 2014
 
 
hpyuser 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2004
Dołączył: 02 Cze 2022
Posty: 22
Skąd: Bristol
Wysłany: 2023-06-10, 08:46   

Robrob napisał/a:
wygląda to na zasysanie lewego powietrza, rury gumowe miedzy filtrem i gaźnikiem, i miedzy gaźnikiem a cylindrem

Objawy by się zgadzały?
Dzięki za sugestie...Jak tylko będzie chwilą zacznę od przeglądnięcia tych przewodow...
Choć te pomiędzy gaźnik a cylinder były wymieniane na nowe podczas zimowego leżakowania..
 
 
hpyuser 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2004
Dołączył: 02 Cze 2022
Posty: 22
Skąd: Bristol
Wysłany: 2023-06-10, 14:27   

Oby to była przyczyną na foto...przy okazji wymiana filtra paliwa ..i poskładam zobaczymy czy pomogło...dziękuję raz jescze za naprowadzenie

https://drive.google.com/file/d/1AUm58KwkT9AhaIO7HTTbtT8eRiT70HfS/view?usp=drivesdk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group