YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: 1janbo
2010-07-06, 10:03
TARBOR - odzież motocyklowa.
Autor Wiadomość
pyra 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 5354
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2020-01-23, 18:56   

Cytat:
pyra, a możesz napisać gdzie dokładnie szukać takiej odzieży w USA (strony www).

nie mogę bo nie kupuję ;/ powszechnie wiadomo że amerykańce do duże chłopy i rozmiarówkę mają konkretną przynajmniej 6xl, wujek google na pewno ci pomoże,a i w Polsce jest pare firm pośredniczących w zakupach.
_________________
Bo droga jest celem
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2020-01-23, 19:45   

pyra napisał/a:
i rozmiarówkę mają konkretną przynajmniej 6xl
o ille te 6XL cokolwiek oznacza. Nie wiem, ale dla mnie zupełnie nic,po tym jak kupiłem sobie koszulke rowerową 4Xl.
Gdzie podziały sie normalne rozmiary ? :nie_wiem:
Spodnie z Freestara o rozmierza XL dziś, to te same spodnie w rozmiarze L wczoraj ( nie dalej jak dwa tygonie temu zrealizowałem wymianę. Kupiłem XL, bo moje L-ki trochęe ciasnawe juz były, no i trzeba było wymienić na XXl i te faktycznie były szersze od moich L. a cm, czy nawet cal o ile pamiętam zawsze oznacza tyle samo. Natomiast oznaczenie literowe nie oznacza zupełnie nic. Co producent to wymiar.
Co do ciuchów z Tarbora z technologią Cool, to policjancji na hulajnogach sa w nie wyposazenie, nie wiem czy w całym kraju, i wypowiadał sie kolo, ze ogólnie nie sa złe, ale jak było naprawde ciepło, to widziałem, że smigali na krótki rękaw, a tego raczej nie polecam.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
pyra 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 5354
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2020-01-23, 20:28   

https://www.rozmiar.com/r...utow-spodni.php
_________________
Bo droga jest celem
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2020-01-23, 23:36   

i co z tą tabelką ? nijak się ona ma do rzeczywistości.

Opisałem wyżej przykład spodni tego samego producenta. Wczrajsze L, to dzisiejsze XL, a w centymetrach 90 i tu i tu, pomiar z natury i do sprawdzenia. Obie pary leżą w szafie.
Ale skoro wkleiłes taka łądna tabelke to ustosunkuje sie również do butów.
w jednej tabelce 42=8,5 w drugiej 42=9. Takich tabelek jest w brud, co producent to tabelka i nadal nic z tego nie wynika.
A najciekawsze jeszcze jest to, że poniekąd 42=9=27 cm i to powinien być wyznacznik, ale nadal nie jest.
Dlaczego nie jest ? Bo jedne buty mam 42, drugie 43, a jeszcze inne 44. czy sądzisz, że moja stopa się w zmienia w kazdym przypadku jak kolor kameleona w zależności od otoczenia ? ja sądzę, że jedyne co się w niej może zmieniać, to z czasem śmierdzi, tak po prostu i trzeba umyć, ale nadal to ta sama stopa.
Kupując buty wizytowe w znanej sieciówce przymierzyłem tej samej marki dwa rózne modele butów i......jedne były idealne 42, drugie równiez idealne, ale 43. I mowa cały czas jest o długości wkładki.
W jednej i drugiej parze butów czułem się supcio i palce były w tym samym miejscu.
Tak, więc nadal twierdzę, że tylko wymiar podany w realnej jednostce miary, czyli centymetr lub cal, cokolwiek znaczy. Pod warunkiem, że producent jeszcze tego rygorystycznie przestrzega.
Reszta to woodoo.
Tak, czy siak koszulka 4Xl leży idelanie tak jak XL, co poradzisz, człowiek guma chyba jestem :nie_wiem: .

;D ;D ;D
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group