YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mycie lancą XVS 650
Autor Wiadomość
Wilk Stepowy 


Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2009
Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2019-06-04, 00:39   Mycie lancą XVS 650

Umyłem dziś cały motorek na myjni. Potem spokojnie siadłem sobie na ławce wytarłem szmatkami poczekałem aż doschnie jeszcze troszkę i wziąłem się za czyszczenie i polerowanie chromów pastą. Czasu miałem dużo tak więc nigdzie mi się nie spieszyło. Po kosmetyce przejechałem kilka kilometrów i silnik zaczął tracić jakby moc. Tak jakbym jechał na jednym cylindrze. Przy większych obrotach jakby załapywał na kilka sekund a potem znów słabł. Do garażu nie dojechałem lecz dopchałem go. Dobrze że noc już była to miasto już spał o ale co nie którzy mnie zaczepiali w stylu:"Test Łosia był." Do garażu jakoś dopchałem ale cały zziajany i spocony i klnąc na maxa. Prawie kilometr. Były próby że próbowałem go odpalać. Coś tam próbował załapywać a gdy już odpalił to musiałem trzymać obroty bo jak zgasł to znów się dławił i nie odpalał. Skończyło się tak że zanim dotarłem do garażu pchając maszynę przez miasto to po drodze robiłem przestoje a nuż załapie i odpali. W końcu rozładowałem akumulator do końca. Podłączyłem go na noc do prostownika. Powiedzcie mi zalałem coś wodą i teraz wystarczy poczekać aż sama odparuje czy to może coś poważniejszego. Kiedyś miałem tak że po myciu trochę się dławił ale po około 30 min jazdy wszystko było już dobrze. Pierwszy raz zdarza mi się abym z myjni wrócił pchając swoją maszynę.
 
 
Robrob 



Model: RS1700
Rocznik: 2013
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1707
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: 2019-06-04, 06:59   

wszystkie swoje moto myję na myjni, staram się tylko jak najmniej lać po elektryce i w twoim przypadku po gaźniku
_________________
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


XI zlot YDS w Łomży w dniach 2-4 maja 2014
 
 
petermajster 


Model: RS1700
Rocznik: 2011
Wiek: 50
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 696
Skąd: W-wa
Wysłany: 2019-06-04, 07:33   

Sprawdź przewody wysokiego napięcia i świece czy gdzieś nie są mokre.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group