YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wydechy kaliński xvs 1100
Autor Wiadomość
jaca1971 

Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2000
Wysłany: 2018-10-20, 18:09   Wydechy kaliński xvs 1100

Witam, wymieniłem wydechy na Kaliński jestem zachwycony pięknie gadają ale mam pytanie do tych którzy eksperymentowali z db Killerami. Jestem 2 godz po 120km i we łbie nadal buczy.... Jakie db kilery montujecie, z tego co widzę na stronie są dwa rodzaje, długi za 200 PLN i krótki za 100 PLN i są jeszcze takie owiniete po 250pln, pytanie kto jaki stosował z jakim skutkiem? Drugie pytanie czy ktoś stosował filtr powietrza k&n na wystzaly przy odpuszczaniu gazu? Wiem że gaźniki są do regulacji, ale słyszałem od pracownika Kalińskiego że warto wymienić na K & N, źle nie jest bo zaczyna strzelać dopiero przy zejściu na 5biegu do prędkości ok 60km/godz,no i strzela na postoju na full gaz. Myślę że iglice podniosę o jeden rowek, później ustawię wolne, na koniec synchro, co wy na to?

pyra 

Model: SYMPATYK
Rocznik: 2017

Wysłany: 2018-10-20, 21:17   

Ale Kaliński przecież stroi i dźwięk i głośność

jaca1971 

Wysłany: 2018-10-20, 22:09   

pyra napisał/a:
Ale Kaliński przecież stroi i dźwięk i głośność

Dzień dobry.. Dlatego moje pytanie do użytkowników tych wlaśnie wydechów o doświadczenie z tym strojeniem TYCH wydechów, nie interesują mnie cobry czy v&h, wiem że nie da się pić wódki bez kaca, cholernie podoba mi się ten bas, chciałbym zmniejszyc decybele ale zachować brzmienie, bas.
Ostatnio zmieniony przez ciecio 2018-10-26, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  

Jarek74 

Model: SYMPATYK
Rocznik: 2004
Wysłany: 2018-10-21, 21:24   

Jesteś z wlkp, więc może warto podjechać do Kalińskiego, póki pogoda dopisuje, pracują tam spoko ludzie, sądzę, że bardziej Ci pomogą, niż docinki tu :kwasny2:

jaca1971 

Wysłany: 2018-10-22, 07:58   

Jarek74 napisał/a:
Jesteś z wlkp, więc może warto podjechać do Kalińskiego, póki pogoda dopisuje, pracują tam spoko ludzie, sądzę, że bardziej Ci pomogą, niż docinki tu :kwasny2:

Myślę że masz dużo racji, jestem po rozmowie tel z pracownikiem działu motocykli u Kalińskiego, i polecił mi te dłuższe nie owijane, dedykowane do tych tłumików db kilery, cena 200zeta sztuka, i te zamówiłem, a na jazdy wokół komina w 3 min wyciągam i mam rasowo. Db kilery w sakwy i można przy policjanci ę "naprawić" jak się trafi na tych "dobrych" ;D zakupu ani przez sekundę nie żałuję, bo trza się przejechać aby zrozumieć, a forum cóż są tu różni ludzie, i mam do tego dystans, wyciągam co potrzebuje resztę mam w głębokim poważaniu.

jaca1971 

Wysłany: 2018-10-25, 07:54   

Kilery zamontowane i pełne zadowolenie, o to chodziło, decybeli mniej a barwa została. Po regulacji gaźników (podnioslem o jedną wypustkę obie iglice względem gniazda,potem zabawa z wolnymi obrotami śrubką tu musiałem kupic śrubokręt kątowy 80zeta,na koniec synchronizacja własnym przyrządem z węzyka i oleju) , zero wystrzalów przy z chodzeniu z obrotów, w czasie jazdy nie czuć spadku momentu obr. Nie strzela także po odkreceniu manetki na max na postoju :koksik: pełen sukces, do pierdziołków ori na pewno już nie wrocę,kto pojeździł na takich basowych rozumie o czym mówię.

usunięta nietechniczna końcówka //ciecio
Ostatnio zmieniony przez ciecio 2018-10-26, 19:41, w całości zmieniany 2 razy  

wemar 

Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wysłany: 2018-10-25, 11:55   

jaca1971 napisał/a:
Db kilery w sakwy i można przy policjanci ę "naprawić" jak się trafi na tych "dobrych" ...

Nie naprawisz, bo nawet z DB kilerami wydech jest nadal poza normą.

Odpowiedz do tematu