YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak brzmi ori wydech w ds1100?
Autor Wiadomość
jaca1971 


Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2000
Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 39
Skąd: wlkp
Wysłany: 2018-07-18, 08:55   

Chyba tak zrobię, mam używki ori 15km od domu za 650zeta na alledrogo, myślę że ten basik powstaje ze zwężenie końcówki tłumika,i co ciekawe czytając neta koleś miał czujnik temp oleju w dragu i w na wierconych grzał się a z wywaloną przegrodą nie... a przegląd kolego Saturianin przechodził czy u znajomka?
 
 
SATURIAN 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2016
Wiek: 24
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 1595
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: 2018-07-18, 09:59   

jaca , a co nas obchodzi jakiś przegląd :koksik: :hahahaha: ……., ale myślę , że przejdzie ...
_________________
RS 1700 SILVERADO Midnight Star
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
 
 
jaca1971 


Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2000
Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 39
Skąd: wlkp
Wysłany: 2018-07-18, 10:26   

W sumie masz rację, dzięki za podpowiedzi, w obecnych kominach Mpg mam chalas, lomot, ale nie bas, myślę że kominy po prostu mają za małą średnicę, przy ostrym dodaniu gazu drże się i wali w bęben, a przy odpuszczaniu warczy i strzela (domaga się reg gażnika) nie chodzi mi o c hałas ale o basowanie, i myślę że to uzyskam poprzez ori tłumik z wywaloną ostatnią przegrodą, i kaska zostanie na regulację gaźnikow. Decyzja podjęta dziękuję za pomoc.
 
 
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2018-07-18, 12:43   

jaca1971 napisał/a:
czytałem własnie gdzieś ostatnio w necie o wycięciu otwornicą tej ostatniej przegrody, i usunięciu jej z tą rurką
nie czasami na naszym forum ? ;D bo temet przewałkowany we wszystkich możliwych kierunkach http://yamaha-dragstar.pl...ight=wierci%E6. Pięknie bulgoczą z wycięta przegrodą i rurka w 650-tce.
W 1100 może być też przyjemnie i po kieszeni nie przywali.
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
jaca1971 


Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2000
Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 39
Skąd: wlkp
Wysłany: 2018-07-19, 07:45   

Witek kurna faktycznie to nasze forum ;p wbilem w w telefonie coś tam i wyskoczył czarno biały monolog, ale nie sprawdzałem źródła.... Wyczailem vance hines w świetnym stanie za przystępną kasę, tylko muszę sprawdzić czy pasuje do mojego modelu, jak nie będzie pasować to rozdziewiczam oryginały bez dwóch zdań, i wycinam i zaślepiam tą rurę łączącą, ponoć po rozdzieleniu cylindrów Jeszcze lepiej gada. Jeszcze pytanie czy 650 i 1100 maja to samo wejście i rozstaw mocowań do cylindra?

[ Dodano: 2018-07-20, 08:57 ]
No niestety Vince hines nie podeszły do mojego modelu, pewnie szło by coś przerobić, ale odpuściłem widząc u chandlarza oryginalne w bdb stanie zero rys, za 500 PLN, więc kupiłem, założyłem i.... jednak jak dla mnie to nie to, nawet trochę wstyd mnie było wyjeżdżać z garażu ;D miałem za głośny teraz mam za cichy... Dziś definitywnie i ostatecznie wywalam tylną ścianę z rurką i zaślepiam łącznik, myślę że uda mi się uzyskać kompromis decybelowy strasznie brakuje mi tego taktowania przy wyjściu z zakrętu, ma być frajda z jazdy, do cichego przemieszczania się do celu mam ciche auto ;D
 
 
arkadiuk 



Model: RS1600
Rocznik: 2003
Wiek: 42
Dołączył: 17 Mar 2018
Posty: 55
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2018-07-23, 20:49   

jaca1971, Ja dziś , trochę dzięki Tobie ( zainteresował mnie temat modyfikacji oryginalnych kominów) wywaliłem tylną ścianę z rurką ;) w sumie 30 min roboty ( zaopatrzyłem się otwornice) , Efekt ...hmmm MEGA. Dla mnie trochę nawet teraz za głośny ;) I mam wrażenie, że Drag teraz nawet trochę żwawszy. Sąsiedzi mają tera przejebane ;)

Zdaję sobie sprawę, że to nie COBRy, ale w ostatnim czasie zbyt dużo wydałem na moto i jestem na cenzurowanym u skarbnika ;) także trzeba było se jakoś radzić. Jako półśrodek za kilka browarów -, efekt mocno zadowalający.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group