YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
moto-akcesoria.pl
Autor Wiadomość
Lego 



Model: SYMPATYK
Wiek: 40
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2018-01-02, 18:59   

jarecki napisał/a:
proponuję otworzyć sklep i spróbować tego chlebka , który jest taki wspaniały i trzeba mieć wszystko co się klientowi zamarzy we wszystkich rozmiarach, kolorach itp itd. powodzenia qfa..... ale co tam, ponarzekać zawsze można , przecież sklep ma mieć wszystko ,bo ja tak qfa chce ......


Jarecki ja bardzo szanuję ludzi, którzy pomimo wszystko chcą handlowac akcesoriami motocyklowymi. Wielu z nich to moi znajomi. Z niektórymi czasami latamy razem. Ale nie mieszamy interesów z "braterstwem". Przy obecnej ilości dużych hurtowni w całej Europie albo ktoś się specjalizuje...albo musi mieć inne źródło dochodu bo z tego nie użyje. Obok mnie właśnie się "restrukturyzuje" DAMIR TEAM prowadzony przez pewną parę od lat. Z wyżej wymienionych powodów już nie są w stanie ciągnąć handlu wszystkim. Na dniach uruchamiają sklep obsługujący kierunek Caffe racer - markowe ciuchy....kaski....przeróbki starych japońskich klasyków. I to ma sens.

Logiczne jest że 20 lat temu, gdy każdy jeździł w czym miał pod ręką takie małe lokalne sklepy miały prawo bytu i robiły dobry business. Świat niestety poszedł do przodu...a w szczególności handel w sieci. Nagle okazało się że można nie mieć ani towaru....ani pieniędzy a obracać tysiącami (kupowanie towarów z Chin przez allegro).


Jeżeli więc jarecki pojedziesz z motocyklem do mechanika....on zapomni Ci nalać olej i zatrzesz silnik to też będziemy się użalać nad nim że to cięzki kawałek chleba??? Chciał zarabiać....podjął ryzyko. Reguły są proste....


Dzisiaj każdy sklep nam ściągnie prawie wszystko co chcemy. Jak chcemy wspierać naszych przyjaciół prowadzących małe sklepiki to czemu nie. Ja tam się umię dogadać że na sklep ściągają w dwóch sąsiadujących rozmiarach i jedną sztukę biorę. Ale nie może być czegoś takiego że jest zawarta umowa handlowa pod postacią zakupu w siecie a druga strona na nią leje.

"Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu.



Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży Usługodawca zwraca wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru.


Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu każdego towaru, w tym również koszty zwrotu w przypadku gdy towar, ze względu na swój charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłany pocztą, czyli wówczas kiedy koszt odesłania jest wyższy niż zwykła paczka pocztowa."
_________________
Pozdrawiam Kojot vel Lego

R1200GS K25 '08

Adventure is not defined by a place or a time, but an attitude.
 
 
jarecki 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 57
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 1590
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2018-01-02, 20:03   

Lego, :poddajesie:

zapraszam po zakupy do mnie dla ..... no nie wiem co wpisać ale generalnie chodzi o płeć żeńską ;D ;D









taka drobna reklama ;D ;D ;D ;D
_________________
***** ***
 
 
Lego 



Model: SYMPATYK
Wiek: 40
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2018-01-02, 20:34   

Handlujesz "płcią żeńską"???

Chłopie trzeba było tak od razu ;) Zaproszenie przyjęte :skuter:
_________________
Pozdrawiam Kojot vel Lego

R1200GS K25 '08

Adventure is not defined by a place or a time, but an attitude.
 
 
pyra 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 5354
Skąd: pyrlandia

Wysłany: 2018-01-02, 20:57   

taaaa, po zlocie w Spale świat jareckiego wygląda zupełnie inaczej :hahaha:
_________________
Bo droga jest celem
 
 
jarecki 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 57
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 1590
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2018-01-02, 21:28   

pyra, nie da się ukryć :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Lego, to taka przenośnia była ale widać jesteś chętny na takie zakupy ;p ;p ;p ;p ;p

p.s. z mojej strony to koniec dyskusji w tym temacie bo uciekliśmy od meritum wątku ;p ;p ;p
_________________
***** ***
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group