YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
buty alpinestars WEB gore tex
Autor Wiadomość
cegiel 


Model: MS 950
Rocznik: 2009
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-06, 23:18   buty alpinestars WEB gore tex

Witam serdecznie,

planuje zakupić taki bucień. Czy ktoś z Was miał, używał? To moje pierwsze buty i nie chcę po sezonie stwierdzić, żę to błąd. Nie stać mnie na średnie buty. Chcę kupić dobre, aby nie myśleć po sezonie o wymianie. Moje wątpliwości dotyczą wysokości cholewki, czy to będzie grało z Spodniami Jeans MAX Blue kevlar?

Byłem w sklepie, przymierzałem. Jak dla mnie wygodne, tylko czy nie za wysokie?!

Ze wszelkie rady wielkie dzięki.


 
 
kapat 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 796
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2017-06-07, 08:12   

Zakładam, że nie będziesz ich ubierał na spodnie... :oops:
Dlaczego więc miałyby być za wysokie? Te wysokości są raczej standardowe. Jeansy motocyklowe też mają spory zapas i raczej nie ma w sprzedaży tzw. rurek ;D
Zwykle jeżdżę w wysokich. Czasami do pracy lansuję się w półbutach ale dziwnie się z tym czuję (kiedy odsłonięta jest kostka).

W takich (typ) butach, jak przedstawiłeś na zdjęciu jeździ pewnie z 70% forumowych motonitów. Zwróć raczej uwagę na przemakalność, oddychanie, wygodę, podeszwę itp...

Kupiłem kiedyś buty, które po deszczu na asfalcie zachowywały się jak łyżwy i zatrzymując się na światłach trzeba było uważać. Z racji typu motocykla mam teraz bardziej "zabudowane" buty i właśnie dwa tygodnie temu uratowały mi stopę. Okazało się, że każdy nadmiar skóry, plastikowych ochraniaczy i innych dupereli nabrał nowego sensu...
_________________
To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel. Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym. Ale i ja bez motocykla jestem niczym.
 
 
tqmeh 



Model: MS1300
Rocznik: 2018
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 1259
Skąd: Liberec
Wysłany: 2017-06-07, 08:20   

cegiel, Mam podobne kupione 4 lata temu w Modece dla mnie rewelacja, do nich koniecznie długa skarpeta i będziesz pan zadowolony
Zapinanie na szerokiego rzepa w zupełności wystarcza, moje są z membraną
_________________
Pozdrawiam Tomek





http://aprs.fi/?call=SQ6OEN-10 Link do skopiowania trasa na żywo
 
 
OldDiver 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2006
Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 3062
Skąd: Wrocław/Kiełczów
Wysłany: 2017-06-07, 08:31   

Osobiście mi te buty kojarzą się ścigaczami i wg mnie nie pasują do chopperowego twojego moto . Ale ja jestem tradycjonalistą.
_________________
Posiadam prawo do komentowania i … nie zawaham się Go użyć !
I … nie jest to nabijanie licznika.

Deflektor kolanowy w ... łykend - https://drive.google.com/file/d/1CL7D6yzf_UhicpEcAaxSxHq3a_MCmMeG/view?usp=sharing

Kupię trajkę !
 
 
tqmeh 



Model: MS1300
Rocznik: 2018
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 1259
Skąd: Liberec
Wysłany: 2017-06-07, 08:45   

OldDiver, na nie nogawka i ile ich widać ? a kostka jest dobrze trzymana i osłonięta od wiatru i deszczu
_________________
Pozdrawiam Tomek





http://aprs.fi/?call=SQ6OEN-10 Link do skopiowania trasa na żywo
 
 
U-BOOT 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2018
Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 1313
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-07, 10:46   

Alpinestars to bardzo dobra marka, a Goretex to jedyna membrana, która nie przepuszcza wody do środka i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Jeśli Ci się podobają, to je kup. A jak komuś się nie podobają , to niech nie patrzy. Podobać mają się Tobie, a jak są jeszcze bezpieczne, wygodne i komfortowe, to czego jeszcze chcieć? Pamiętaj tylko o konserwacji butów z Gore. Te buty wolno czyścić tylko środkami przeznaczonymi dla Goretex. Jak wypastujesz zwykłą pastą do butów, to zrobisz sobie kalosze, bo zniszczyć membranę.
_________________
Królowa jest tylko jedna.
Honda Africa Twin CRF 1000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group