YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Znowu!? Co się dzieje!?
Autor Wiadomość
voitec 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 52
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 298
Skąd: Morscity
Wysłany: 2012-04-27, 10:39   

Wczoraj i dzisiaj był pogrzeb

http://www.youtube.com/wa...d&v=WlR5-3tlUQQ

[ Dodano: 2013-06-06, 23:12 ]
Ręce opadają :(
http://kartuzy.info/wiado...nnych-brak.html
_________________
Najlepszych ludzi uformowało naprawianie własnych błędów - William Shakespeare
 
 
pyra 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 5354
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2014-01-09, 18:54   

;/
_________________
Bo droga jest celem
 
 
voitec 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 52
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 298
Skąd: Morscity
Wysłany: 2014-01-09, 21:25   

Brak słów
http://kartuzy.info/wiado...adnej-kary.html
_________________
Najlepszych ludzi uformowało naprawianie własnych błędów - William Shakespeare
 
 
Madburn 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 354
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2014-01-09, 23:07   

trochę dziwnie wygląda jak ktoś klika "Lubię to" przy tych artykułach ;/
 
 
DRAGON 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 57
Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 4424
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-01-10, 10:40   

Jeżeli zataiła swój stan zdrowia, i tylko dzięki temu dostała prawko, to do cholery jasnej, w pełni świadomie godziła się na zaistnienie takiej sytuacji, :evil: . K...a ręce opadają. :wmur:
_________________
Każdy jest księżycem i ma ciemną stronę, której nie pokazuje nikomu.
 
 
bratpitt 



Rocznik: 1999
Wiek: 50
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 29
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-01-12, 19:04   

To nie powinno tak się skończyć !
 
 
voitec 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 52
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 298
Skąd: Morscity
Wysłany: 2016-03-11, 16:16   

Okazuje się że można zabić 3 ludzi i zostać uniewinnionym. Ręce olpadają ;/

http://kartuzy.info/wiado...iewinniona.html
_________________
Najlepszych ludzi uformowało naprawianie własnych błędów - William Shakespeare
 
 
sly1078 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1344
Skąd: Dragoni - Wrocław
Wysłany: 2016-03-11, 18:25   

Takie prawo, jak cię wkurwia sąsiad to nie strzelaj tylko go rozjedź samochodem bądź trzeźwy i miej prawko :nie_wiem:
_________________
https://www.facebook.com/Dragoni.Wroclaw
 
 
cukrus1 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2007
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 270
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 2016-03-12, 11:33   

Jak wiedziała że ma omdlenia po co siadała za kierownicę podjęła decyzję której skutkiem była śmierć innych a sama wiedziała że może do tego dojść kara jedna jest bezwzględne więzienie niestety prawo do życia teraz już inni nam zabierają swoimi postępkami
_________________
cukrus1
 
 
DRAGON 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 57
Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 4424
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2016-03-13, 11:50   

Na usta ciśnie się tylko jedno, ja pier...ę :wmur:
_________________
Każdy jest księżycem i ma ciemną stronę, której nie pokazuje nikomu.
 
 
Jaro5 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 47
Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 192
Skąd: Poddębice
Wysłany: 2016-03-13, 17:43   

Co za kraj, brak słów :evil:
_________________
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
 
 
nunio 



Model: RS1600
Rocznik: 1999
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 185
Skąd: Galicja
Wysłany: 2016-03-13, 18:57   

Primo - kara to nie zemsta! Jutro każdy z nas może kogoś zabić lub zostać zabitym a to automatycznie nie czyni z nas morderców lub ich ofiar :idea:
Secundo - ciało ludzkie nie stanowi żadnej przeszkody dla rozpędzonej masy pojazdu a przypadki chodzą po ludziach... cały problem prawny sprowadza się do tego, w jakim stopniu i z jakich pobudek sprawca sprokurował całe nieszczęście oraz czy mógł mu zapobiec lub go uniknąć... i tu wkracza wymiar sprawiedliwości.

Na mój nos sprawa śmierdzi, jak stary śledź... najpierw chciałbym wiedzieć, kim są członkowie rodziny tej kierującej, bo z tak spolegliwą prokuraturą mamy do czynienia jedynie wtedy, gdy w grę wchodzi tzw."układ"... a problem moim zdaniem polega na kasie: zginęło troje ludzi a suma ubezpieczenia OC za jasną cholerę nie pokryje roszczeń ich najbliższych... jeśli nie mamy wskazania winnego to ubezpieczalnia się wypnie... jeśli mamy to ubezpieczyciel pokryje do wysokości kwoty ubezpieczenia a reszta będzie egzekwowana na majątku sprawcy! Gdyby było inaczej, nikt by się nie przejmował - dziewczyna nie karana, młoda, trzeźwa, z uprawnieniami, wina nieumyślna, grzywna, koszty + wyrok w zawiasach i odszkodowanie z OC.

Ktoś tych ludzi źle pokierował: zamiast subsydiarnego aktu oskarżenia trzeba było grupowo pozwać cywilnie a bez wyroku karnego sąd cywilny nie był niczym związany i wyrok cywilny byłby zapewne szybki :roll:

A tak mamy "niewinną" sprawczynię trzech zgonów oraz brak odszkodowania i zadośćuczynienia... mistrzostwo świata :kat:

Bardzo by wartało przeczytać uzasadnienia sądowe w tej sprawie bo nawet mnie nie przychodzi do głowy, jak można to zrozumiale uzasadnić...
_________________
cenzura//Kozak_Barabasz
 
 
kapat 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 796
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2016-03-14, 10:39   

Masakra! Jakim cudem dziewczyna się z tego wywinęła?! Oburzające jest to, że nawet w zawieszeniu nie dostała!

Dwa miesiące temu stałem puszką na skrzyżowaniu, czołowo uderzył we mnie 96 letni (tak!) pan maluchem. Zasnął/zasłabł za kierownicą i wypadł z łuku na pełnym gazie na pierwszym biegu. Dziadek był tak już kiepski, że w ogóle trudno było się z nim porozumieć (nie miało to związku z żadnym szokiem itp..), nic nie łapał. Żal mi go było bo i popłakał sobie, że mi samochód pokiereszował. Nie miałem pretensji. Piszę to tylko dlatego, że jak przyjechała k...wa policja - to od razu dop...lili się do mnie. Tłumaczyłem, że stałem na czerwonym. Policjant był chamski. Oczywiście wina była ewidentna. Skończyło się tak, że policjant powiedział do dziadka: Panie Marianie nie zabierzemy panu prawa jazdy, żeby panu nie robić przykrości ale nie wolno już panu jeździć! Tyle.

Może tak samo było z tą siksą...
_________________
To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel. Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym. Ale i ja bez motocykla jestem niczym.
 
 
nunio 



Model: RS1600
Rocznik: 1999
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 185
Skąd: Galicja
Wysłany: 2016-03-14, 11:07   

Nie sądzę... tutaj ktoś od samego początku "profesjonalnie zamieszał"... nawet zakładając najlepszy scenariusz dla tej dziewczyny, sąd mógłby ją uznać winną a uwolnić od kary... a tutaj nie ma ani winy ani tym bardziej kary a gdy nie ma winy - nie ma odszkodowania i nikt nie musi się martwić, ze zabraknie sumy ubezpieczenia na pokrycie ewentualnych roszczeń... czym innym jest zmanipulować sytuację tak, by zamienić winnego ze sprawcą a zupełnie czym innym "udowodnić", ze winny jest w istocie niewinny - i to tak, ze nawet sąd w dwóch instancjach nie miał się czego doczepić :idea:

Tylko w tym całym majstersztyku nikt oczywiście nie myślał o ofiarach i ich rodzinach... zakładam się, ze najciekawsze byłyby tu opinie biegłych - pomroczność jasną także "wynalazł" biegły... tylko dlaczego sędziowie nie reagują, gdy biegły wydaje uczoną opinię, ze czarne jest białe a wszyscy dokoła widzą, ze jest dokładnie odwrotnie?
_________________
cenzura//Kozak_Barabasz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group