YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolizja i co dalej. Odszkodowanie z OC sprawcy.
Autor Wiadomość
witek1965 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 59
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 14512
Skąd: Gdzieś
Wysłany: 2013-11-14, 22:10   Kolizja i co dalej. Odszkodowanie z OC sprawcy.

Żądanie przez zakład ubezpieczeń od poszkodowanych lub właścicieli warsztatów faktur stwierdzających rodzaj i źródło nabycia części zamiennych stosowanych przy naprawie pojazdu

Tomasz Młynarski - Żądanie przez zakłady ubezpieczeń w związku z likwidacją szkód komunikacyjnych faktur źródłowych zakupu części zamiennych - Monitor Ubezpieczeniowy nr 47 - grudzień 2011

Zasada pełnego odszkodowania (jakie koszty zobowiązany jest zwrócić poszkodowanemu ubezpieczyciel)

Wybór sposobu naprawienia szkody
_________________
Motul 5100 4T 15W50, NGK BPR7EIX
Moje moto
XVS 650 - był
XVS 1100 - jest
DL-650 - jest



***** ***
 
 
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2014-05-06, 20:18   

Podwieszę się pod temat.

Na tej stronce bardzo szybko sprawdzisz, gdzie jest ubezpieczony pojazd, nie tylko sprawcy kolizji (wypadku), ale każdy. Myślę, że to może się przydać.

Z tradycyjnym pozdrowieniem :pokooj: (PS. Palec już jest sprawny)
 
 
nunio 



Model: RS1600
Rocznik: 1999
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 185
Skąd: Galicja
Wysłany: 2016-02-05, 14:49   

Kolizja czy wypadek może się przydarzyć każdemu... ale to nie oznacza, że trzeba natychmiast załamywać ręce albo wydawać kupę kasy na papuga, który dosyć często ma szeroką buzię specjalisty i miałką wiedzę specjalistyczną :evil:

Tak czy siak - jako że ciut-ciut owej wiedzy mam - mogę pomóc pro publico bono /czyli za symbolicznego browara przy tzw."okazji"/, bo czasami do prawdy wystarczy drobiazg, by rozwiązać wielki problem... niestety czasem także pozornie mały problem wymaga wielkich zabiegów a jakimś bezmyślnym postępkiem można sobie narobić bigosu jak cholera... nie obiecuję cudów ale fachową pomoc bo niestety w temacie znajomości prawa i procedur zdecydowana większość z nas jest jak dzieci we mgle...

Wystarczająco już wieszają na nas zdechłe koty - trzeba sobie pomagać... a mnie na dodatek sprawia to satysfakcję ;p
_________________
cenzura//Kozak_Barabasz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group