YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chopper House Goczałkowice
Autor Wiadomość
Jacek6 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 1034
Skąd: OPOLE
Wysłany: 2016-01-06, 12:19   

Od którego ?
 
 
kacmar 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 1998
Skąd: SZ
Wysłany: 2016-01-06, 14:50   

VladekPalovik napisał/a:


Jak zwał, tak zwał,( również wiem od którego :) ). Nie zmienia to faktu , że ja jestem z zakupu zadowolony , a o to chyba chodzi , prawda?


Nie, chodzi o to aby podawać rzetelną informacje jeżeli kogoś lub firmę się poleca.
_________________
Pozdrawiam Mirek

 
 
yapkovitz 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 51
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 2148
Skąd: Ząbki/Mielec (FP)
Wysłany: 2016-01-12, 11:36   

VladekPalovik troche to dziwnie wyszlo, najpierw piszesz ze firma importuje motocykle z USA a za 26 minut piszesz, ze wiesz o fakcie kupowania przez firme motocykli w Polsce od handlarza. Proste pytanie, dlaczego nie kupiles motocykla bezposrednio od handlarza?
_________________
Stowarzyszenie Motocyklowe Filii Patriae
 
 
VladekPalovik 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2004
Wiek: 44
Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-01-12, 12:10   

yapkovitz napisał/a:
VladekPalovik troche to dziwnie wyszlo, najpierw piszesz ze firma importuje motocykle z USA a za 26 minut piszesz, ze wiesz o fakcie kupowania przez firme motocykli w Polsce od handlarza. Proste pytanie, dlaczego nie kupiles motocykla bezposrednio od handlarza?


Firmę znam, ponieważ była na mojej trasie do pracy i często tam zaglądałem , a że przy jednej z wizyt wyszło , że będą mieć interesujący mnie motocykl dlatego zdecydowałem się na zakup u nich. To , że mój motocykl nie jest bezpośrednio importowany przez nich dowiedziałem się po fakcie i absolutnie mi to nie przeszkadzało . Cena była ustalona wcześniej , o stanie motocykla byłem poinformowany , dodatkowo sam sprawdziłem sobie jego historie. Nie za bardzo rozumiem powód dlaczego tak drążysz? To , żę współpracują ze sobą w imporcie motocykli to chyba ich prywatna sprawa.
 
 
yapkovitz 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 51
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 2148
Skąd: Ząbki/Mielec (FP)
Wysłany: 2016-01-12, 12:51   

VladekPalovik polecasz sprzedajacego motocykle, twierdzac, ze importuje sprzety z USA, po uwadze Robroba, mowisz o czyms czego nie wspomniales w pierwszej wypowiedzi, ktora od poprzedniej dzieli 26 minut. Wszystko byloby w porzadku gdybys napisal w pierwszej wypowiedzi, ze sprzety kupuja od handlarza w Polsce :dumny:
_________________
Stowarzyszenie Motocyklowe Filii Patriae
 
 
VladekPalovik 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2004
Wiek: 44
Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-01-12, 13:11   

yapkovitz napisał/a:
VladekPalovik polecasz sprzedajacego motocykle, twierdzac, ze importuje sprzety z USA, po uwadze Robroba, mowisz o czyms czego nie wspomniales w pierwszej wypowiedzi, ktora od poprzedniej dzieli 26 minut. Wszystko byloby w porzadku gdybys napisal w pierwszej wypowiedzi, ze sprzety kupuja od handlarza w Polsce :dumny:


Kolego , przepraszam zatem za zamieszanie. Faktem jest , że kupiłem u nich motocykl. Czy są importerem czy nie tego do końca nie wiem. Na pewno współpracują z handlarzem który te motocykle importuje z USA ( natomiast o szczegółach tej współpracy nie będę się wypowiadał , ponieważ po prostu ich nie znam a mogę się jedynie domyślać).
Polecam ich dlatego , że :
- istnieją na rynku od wielu lat i widziałem jakie motocykle u nich się pojawiają
- zakupiłem u nich motocykl i jestem z zakupu bardzo zadowolony
- wszystkie informacje dotyczące stanu motocykla były klarowne od samego początku
- wszystkie formalności przebiegły bez najmniejszych problemów
Oczywiście jest to tylko moja subiektywna ocena na podstawie zaistniałych faktów :)
 
 
Jacek6 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 1034
Skąd: OPOLE
Wysłany: 2016-01-12, 20:38   

A odpowiedzi na moje pytanie jak nie było tak nie ma ! !!
Jest natomiast autoreklama Goczałkowic ...
 
 
VladekPalovik 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2004
Wiek: 44
Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-01-12, 21:54   

Jacek6 napisał/a:
A odpowiedzi na moje pytanie jak nie było tak nie ma ! !!
Jest natomiast autoreklama Goczałkowic ...


Czy to autoreklama? Masz prawo tak sobie uważać. Ja wyraziłem swoje zdanie i nie mam zamiaru dalej się rozwodzić w tym temacie.
A to , że nie dostałeś odpowiedzi na swoje pytanie , cóż czasami tak bywa , a skoro cię to tak bardzo interesuje to po prostu zadzwoń do nich i zapytaj.
 
 
jedynak 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2004
Wiek: 44
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 15
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-01-14, 15:20   

Nie ma się co przegadywać...lepiej wspólnie browarka strzelić ;p .

Reasumując,czy to importer czy handlarz,nie ważne,ważne dla kupującego aby kupić fajne moto.
U w/w również zdarzają się ciekawe egzemplarze (masa motocyklistów to klienci handlarzy) a nawet gdy ktoś kupi nieciekawe moto,to jeśli ma pasję i kręci go temat,będzie starał się doprowadzić go do stanu idealnego gdzie po 5 latach spokojnie i bez wstydu wystawi go na Naszej giełdzie i sprzeda któremuś z forumowiczów bez najmniejszej obawy, który będzie zadowolony :skuter:

Ps.Z tego co pamiętam ( a swego czasu odwiedziłem nie jednego handlarza) to ten z Goczałek przynajmniej był miły i sensownie gadał,wykazywał duże zainteresowanie klientem czego nie można powiedzieć o innych odwiedzonych wtedy,którzy nie byli skorzy do rozmowy ;D

Swojego Draga kupiłem przez Nasze forum,pojechałem po niego z Bielska-Białej do Białegostoku,gdzie w Białymstoku padł mi silnik w mojej Renówce.Z przygodami...ale uważam że było warto.
Jest cudny i z pewnych rąk.

Życzę wszystkim takich udanych zakupów maszyn ;p
_________________
Chcesz poznać mnie bardziej???
PRESS F13 :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group