YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje jazdy-Kurs nauki jazdy
Autor Wiadomość
kamix 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2004
Wiek: 35
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Gdynia/Norwegia
  Wysłany: 2015-06-19, 06:52   Moje jazdy-Kurs nauki jazdy

Witam szanowną brać :)

W tym temacie chciałbym pochwalić się pierwszymi efektami kursu Kat.A Więc w dniu wczorajszym po raz pierwszy wyjechałem na miasto już poważnym gladiusem 650. Wrażenia?Inne jak z samochodu ale myślałem że będzie gorzej ;D ale jednym słowem ZARĄBISTE uczucie gdy czujesz że powoli maszynka sama Cię wiezie a Ty panujesz nad tym potworkiem.A sama jazda na moto? Nie wiem czy to nie lepsze od seksu ;D Trzymajcie kciuki za mój kurs mam nadzieję po kontrakcie jak wrócę na urlop w lipcu podejść do egzaminu i mam nadzieję do zobaczenia w niedalekiej przyszłości na szlaku :skuter:

pozdrawiam
Kamix

p.s ale na ósemce czy slalomi gladius jest zwrotny jak prosie w chlewie.trzeba troche siły włożyć w skręt :koksik:
_________________
B RH+
 
 
kapat 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 796
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-06-19, 09:38   

No, to trzymamy kciuki za egzamin i dopiero będziemy gratulować.

Powodzenia!
_________________
To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel. Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym. Ale i ja bez motocykla jestem niczym.
 
 
robert_p (vel Hipis) 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 1802
Skąd: Rynarzewo
Wysłany: 2015-06-19, 10:12   

Powodzenia , konkretne przyjemności jeszcze przed Tobą. Obecnie prowadzisz grę wstępna ;D !
_________________
Hipis
 
 
najmros 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-06-19, 12:08   

kamix, powodzenia !

robert_p, ja akurat ta gre wstepna chcialem miec jak najszybciej za soba ...;), ale porownanie zacne :)
 
 
robert_p (vel Hipis) 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 1802
Skąd: Rynarzewo
Wysłany: 2015-06-19, 12:18   

najmros napisał/a:
kamix, powodzenia !

robert_p, ja akurat ta gre wstepna chcialem miec jak najszybciej za soba ...;), ale porownanie zacne :)


No tak, jak to młody, chciałeś się od razu dorwać do... złotego runa :hahaha:
_________________
Hipis
 
 
najmros 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-06-19, 12:57   

robert_p napisał/a:
No tak, jak to młody, chciałeś się od razu dorwać do... złotego runa


Po prostu jako starszy czlowiek cenie czas i szkoda mi bylo czasu na pierdoly ... ;)
Ale zeby nie bylo watpliwosci, ten etap warto przejsc :)
 
 
adamze27 



Model: SYMPATYK
Wiek: 48
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 219
Skąd: Polska/Finlandia
Wysłany: 2015-06-19, 15:24   

kamix napisał/a:
p.s ale na ósemce czy slalomi gladius jest zwrotny jak prosie w chlewie.trzeba troche siły włożyć w skręt

miałem okazję pojeździc własnie gladiusem w zeszłym roku,nawet na placu manewrowym..kilka sugestii ode mnie bo nie wiem czy instruktor cię tego uczył ;D na ósemkach nie skręcaj przy całkowicie skręconej kierownicy do ograniczników bo potem trzeba siły zeby go przerzucic na druga stronę...tutaj musisz popracowac lekko przeciwskrętem z przesunięciem ciezaru ciała na stronę przeciwną...wtedy ani się nie obalisz ani nie podeprzesz nogą ;D w razie problemów korygujemy tylnym hamulcem
odnosnie slalomu to podobnie jak wcześniej,jest ciasno ale odbicie kierownicą do ogranicznika spowoduje że się troche zmęczysz i zabraknie miejsca na końcowych słupkach...korygujemy równiez tylnym hamplem...glasius jest na wtrysku i nie tak łatwo go zdusic...robilem próby nawet na 2 biegu i o dziwo mieściłem się w słupkach ;p ...powodzenia ;D
_________________
Kawasaki ZZR1100/ZX11 Ninja
 
 
kamix 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2004
Wiek: 35
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Gdynia/Norwegia
Wysłany: 2015-07-28, 20:22   

3 sierpnia o 7 30 nastąpi godzina "W" tudzież D-DAY :) Trzymajcie kciuki za egzamin ;)

pozdrawiam
Kamix
_________________
B RH+
 
 
adamze27 



Model: SYMPATYK
Wiek: 48
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 219
Skąd: Polska/Finlandia
Wysłany: 2015-07-29, 16:36   

kamix,kolego widzę że z Gdynii jesteś :> czyli będziesz zdawał w PORD Gdynia czy wybrałeś Gdańsk?...pierwszy z rana ma troszkę gorzej bo moto zimne i inaczej będzie pracowac...poza tym ósemka jest usytuowana w Gdynii pod garażami i z lekkim spadem...dużo ludzi tam oblewa bo raz moto ma lekko pod górkę a potem zaraz z górki...jak spanikujesz to po tobie...pamiętaj!lepiej się podeprzyj niz gdybys miał wyjechac poza linie lub wjechac w słupek...zawsze masz drugą poprawkę,chyba ze wjedziesz w słupek lub najedziesz na linie...sporo przystępujących do egzaminu wykupuje w Gdynii przed egzaminem mozliwośc pojezdzenia po placu egzaminacyjnym..chyba coś koło 40-45 zeta za 30 minut...możesz się oswoic i zobaczysz co z ta ósemką,żeby cie nie zaskoczyła...poza tym jest utrudniony wyjazd z ósemki i wjazd na slalom wolny...też się zdarzają przypadki że na tym rogu ośrodka dzieją sie cuda i ludzie się obalają
_________________
Kawasaki ZZR1100/ZX11 Ninja
 
 
kamix 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2004
Wiek: 35
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Gdynia/Norwegia
Wysłany: 2015-08-03, 08:14   

ZDANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
_________________
B RH+
 
 
Romuald 


Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Dołączył: 26 Lip 2015
Posty: 132
Skąd: Bestwina
Wysłany: 2015-08-03, 10:59   

Graty!!!
 
 
burza 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 50
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 6691
Skąd: GŁ Koluszki
Wysłany: 2015-08-05, 22:09   

kamix, super... ;D
_________________
RS 1700 SILVERADO Midnight Star - diabeł
każdy kij ma dwa końce, tylko proca ma trzy...
 
 
kazusu 


Model: BĘDZIE
Wiek: 36
Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 7
Skąd: NS
Wysłany: 2015-09-25, 12:13   

Gratulacje ja też zdałem w ubiegłym tygodniu :D
Tyle nerwów i stresu nie pamiętam od czasów zdawania na kat. B
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group