YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa Bemowo (obok lotniska) - montownia
Autor Wiadomość
patryk_c 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 45
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 750
Skąd: Warszawa Bemowo
Wysłany: 2009-10-08, 20:44   Warszawa Bemowo (obok lotniska) - montownia

Przy odrobinie zacięcia wspomaganego:

- przy krótkiej robocie - angielskim manualem do Draga który przekazałem ich załodze
- przy średniej robocie - doświadczeniem Piotrka w rozbieraniu i składaniu motocykli
- przy dłuższej robocie - asortymentem pobliskiego sklepu "Świat Alkoholi" ;D

- a w beznadziejnych przypadkach elektrycznych - przy pomocy Pana Józia z Pruszkowa :dumny:

przy ul. Powstańców Śląskich 124 można pobawić się Drag Starem na różne perwersyjne sposoby.

Tak wygląda przybytek:



Tu na zdjęciu moja srebrna Gwiazda i drugie moto właścicieli też Star ale Royal 1300.

Z doświadczenia własnego moge powiedzieć, że da się tam wymienić całą kierę z okablowaniem i resztą dodatków, wymienić filtr powietrza, zrobić kierunki, zmienić płyn hamulcowy itd itp z demontażem 1/3 motocykla po drodze :brawo:

A w Plexie znalazłem się wogóle przez akcesoria Kuryakin które sprowadzają i wystawiają w sporej ilości w sklepie obok. Pomocny jest stojący w salonie ich DS 650 Custom, na którym można obejrzeć część akcesoriów "w akcji".

Ostatnio zmieniony przez 1janbo 2020-08-07, 16:36, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Ziółek 



Model: DS 125
Rocznik: 1997
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 1425
Skąd: 4 planeta
Wysłany: 2009-10-09, 11:29   

Potwierdzam. Byłem wczoraj i oglądałem. Wcześniej bywałem w sklepie ale warsztatu jeszcze nie było. Pogadałem sobie tez z gościem ze sklepu (b.sympatyczny chłopak i jeździ na naszym sprzęcie ;D ).

Zresztą Grzechu i Marecki tez się skądś przyplątali ;d i oglądali warsztat.
Sam warsztat nie za duży ale w sam raz na dłubanie przy 2 a może nawet 3 motocyklach.

Super oferta dl kogoś kto nie ma gdzie sobie podłubać przy maszynie albo nie ma narzędzi.

patryk_c jest tam stałym gościem. Chyba ma już kartę stałego klienta. :hahaha:
_________________
"Mówimy sobie na Ty. Nie ma między nami jakichś zadrażnień. Czujemy się fantastycznie w naszej grupie."
Ostatnio zmieniony przez Kozak_Barabasz 2009-12-07, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiedźma 


Model: SYMPATYK
Wiek: 53
Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 609
Skąd: z Puszczy
Wysłany: 2009-10-09, 12:59   

W sklepie byłem. Akcesoria Kuryakina rzeczywiście robią wrażenie. Żeby jeszcze nie te ceny... Obsługa miła. Warsztatu nie zwiedziłem ale to jest do nadrobienia. Doskonałe miejsce do kupna różnego rodzaju prezentów dla zakręconych na punkcie moto. (kiedyś był taki temat).
_________________
"Born to ride", szkoda tylko, że dowiedziałem się o tym tak późno.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group