YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: 1janbo
2022-01-19, 11:37
Oferta grawerowania + zegar
Autor Wiadomość
TaniGrawer
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-31, 11:26   Oferta grawerowania + zegar

Witajcie drodzy motocykliści!
Zajmuje się grawerowaniem laserowym. ( www.tanigrawer.pl )
Założyłem ten temat, bo sam jako motocyklista wiem jak ciężko znaleźć jakieś fajne gadżety (zwłaszcza spersonalizowane) - tak więc zapraszam serdecznie do współpracy całe forum.
W ofercie mamy wiele rzeczy, a dodatkowo możemy ją rozszerzyć o Wasze pomysły.
Grawerujemy tekst, obrazki a nawet zdjęcia
Jako przykłady:
- breloki skórzane, akrylowe, drewniane, metalowe
- statuetki szklane, drewniane
- obrazki na ścianę drewniane, szklane oraz z luster
- zegary w kształcie motocykli (i czego innego tylko chcecie)
...

Grawerujemy także na nadesłanych przedmiotach, np sakwy, piórniki, siedzenia, ramoneski, kamizelki, paski, i niemal wszystko co wymyślicie :)

Dodatkowo zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sklepu internetowego -> www.tanigrawer.pl

Dla forum Draga proponuję na powitanie rabat 5%, który w zależności od kwoty zamówień będzie się zwiększał. Więc przy zamówieniu grupowym breloków lub naszywek skórzanych itp będą one tańsze :)
Dodatkowo brak opłat za projekty!

Jeśli macie pytania lub jesteście zainteresowani ofertą, zapraszam do kontaktu poprzez:
Facebook: https://www.facebook.com/tani.grawer
Mail: kontakt@tanigrawer.pl lub tuchao@wp.pl

Umyślnie nie wrzucam tu wielu zdjęć, bo wszystkie aktualne znajdziecie na naszej stronie na facebook'u.

Jako dodatek: Robilem teraz zegary Dragstarowe i zostal jeden taki z mala iloscia szczegolow ot tak chcieli to tak zrobilem :)
Jest on 'przeceniony' z 80zł na 50zł :) Dodatkowo moge na nim dorobic ksywke itp.

Pozdrawiam serdecznie i życzę szerokości w nadchodzącym sezonie!
Artur

ps. Do administracji: Bardzo prosze o nie krzyczenie, za brak postu w powitalni - nie mialo to wg mnie sensu, jestem tu z ofertą dla Was i nie bede sie udzielal na forum :)
ps2. Zapraszam serdecznie na Zlot Motofrankenstein w Ząbkowicach Śląskich! :skuter:



Post w przywitalni nie jest konieczny, ponieważ zgodnie z Regulaminem, przywitanie jest nieobowiązkowe, traktujemy to jako forma grzecznościowa nowego usera // PSZEMAS


Bez nazwy 1 kopia.jpg
Plik ściągnięto 61 raz(y) 173.14 KB

Ostatnio zmieniony przez PSZEMAS 2015-03-31, 13:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group