YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Spodnie skórzane 4biker - jakies opinie?
Autor Wiadomość
Focus 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 62
Skąd: Bugaj/Biskupice
Wysłany: 2010-12-11, 12:05   Spodnie skórzane 4biker - jakies opinie?

Myślę coby sobie prezencik na gwiazdkę sprawić i kupić
te mi się najbardziej podobają: Extreme

Ewentualnie te choć te rzemyki z boku średnio mi podchodzą Classic

No i w ostateczności teSimple

Generalnie to chciałbym spodnie które są w kroju podobne do jeansów, w zakresie cenowym do 400 zł (oczywiście z protektorami).
_________________
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice
 
 
Ziółek 



Model: DS 125
Rocznik: 1997
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 1425
Skąd: 4 planeta
Wysłany: 2010-12-11, 12:47   

Focus, Jak na skórzane to wyglądają super. Protektory, wstawki, suwaki itp .. wszystko wygląda dobrze. Tylko dlaczego kosztują tylko 350 zł ? Tarborowe proste spodnie skórzane to koszt 400-600 zł ... Może to zależne od rodzaju skóry :nie_wiem:
_________________
"Mówimy sobie na Ty. Nie ma między nami jakichś zadrażnień. Czujemy się fantastycznie w naszej grupie."
 
 
oldnita 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 59
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 1810
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-12-11, 12:52   

Nie wiem jak spodnie ale mam od nich kurtkę i jakość nie powala na kolana . Kiepsko wszyta podszewka i parę innych felerów. Z producentów taniej odzieży miałem do porównania kurtkę od tej firmy http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=7009870
i była dużo lepiej uszyta.

[ Dodano: 2010-12-11, 12:54 ]
I ci i ci są na motobajzlach można porównać na żywo
_________________
Maszka (XVS650A) i Suzi (DL650A)
 
 
MarMar 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 1202
Skąd: Waleniowo
Wysłany: 2010-12-11, 13:26   

Również poleciłbym Ci spodnie Tarbora.Sprawdzona przez wielu użytkowników jakość.Są droższe niż te o których piszesz,ale warto dołożyć ..Ja swoje kupiłem na poznańskim motobazarze,dostałem spory upust na cenie,a gratisowo dosłali mi protektory kolan których nie było przy spodniach.Nie kupujesz na jeden sezon-czasem warto zapłacić wiecej..
_________________
...........................................................
Jest - FJR1300AS
Były: DragStar 650, MS1300
 
 
HORSZCZAR 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 47
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 1529
Skąd: Nowa Mała Wieś
Wysłany: 2010-12-11, 13:34   

Ziółek, trafiłeś w sedno sprawy. Widziałem ich ciuchy na giełdzie, chciałem nawet sobie kupić bo w internecie wygląda to bardzo fajnie, ale jak tylko pomacałem skórę to doszedłem do wniosku, ze nawet nie warto przymierzać.

oldnita, jakość ciuchów od tego gościa jest znacznie lepsza, chociaż i tak ustępują TAROROWI czy LEDMAROWI. Kupiłem tam fajną kurtkę skórzaną (Ziółek to ta co Ci się podobała), i jestem z niej bardzo zadowolony.

Kupując ciuchy zwłaszcza skóry proponowałbym przymiarkę, bo na przykład jak masz duży brzuch to w spodniach z wysokim stanem będzie Ci niewygodnie :) wiem co piszę ;D

A jak już sobie kupisz te wymarzone skóry to pamiętaj o tym, że zanim zaczniesz je nosić trzeba je zabezpieczyć jakimś specyfikiem (tłuszcz, oliwka)
_________________

Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć ...

Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać ...

Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...



Road Star XV 1700 Midnight
 
 
wolf 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 464
Skąd: zadupie w CK
Wysłany: 2010-12-11, 14:31   

Ja mam kortke 4bikera, model DRAG i powiem tak... skora dosc gruba i wytrzymala (przez co do tej pory po 1 sezonie jest dosc sztywna i nie moge jej rozbic), jedynie w tych marszczeniach po bokach zostala urzyta jakas ciensza skorka. Pozatym cala kortka jest z jakiejs cos jak matowej skory w porownaniu do moich wiazanych spodni z Tarbora, ktore wrecz sa gladkie i lsniace. W kortce sa protektory i co najbardziej mnie zaskoczylo, podpinka jest cieniutka, ale jak ja dopiolem w zimne dni... to mozna bylo spokojnie smigac az w szoku bylem ze tyle to daje, a smigam bez szyby ;p wiec tu bylo mile zaskoczenie.
Najogolniej jak Cie nie stac na nic lepszego to ja np z checia bym kupil jeszcze sobie ten model Extreme, tym bardziej ze 4biker wczoraj i dzis ma znizke 20% dla stalych klijentow wiec cena sympatyczna sie robi, ale coz brak kasy :nie_wiem:
Wkoncu ciuchy na motora nie sa do lazenia do opery tylko do noszenia i zameczania ich tu i tam ;D
A jak bedziesz kupowal przez neta to wymierz sie dobrze a najlepiej kup odrazu 2 rozmiarowki i sobie na spokojnie w domu porownaj, bo tak jak ja wytargowalem przesylke gratis ale nie trafilem z rozmiarem i juz potem 2 raz i odeslac 3 raz musialem placic za przesylke gdy zamawialem wkoncu na 2 razy
 
 
oldnita 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 59
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 1810
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-12-11, 14:47   

HORSZCZAR, dlatego napisałem o podobnych cenach ;p Ja gdybym wtedy maił tą wiedzę co teraz to tylko Tarbor
_________________
Maszka (XVS650A) i Suzi (DL650A)
 
 
Jarek74 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2018
Wiek: 50
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 534
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-04-12, 20:43   

Pod koniec ubiegłego sezonu kupiłem u nich spodnie skórzane i biorąc pod uwagę relację jakość/cena to uważam, że jest to dobry wybór. Dwa razy zmokłem i nic się ze spodniami nie dzieje, tyle że zaraz po zakupie zaimpregnowałem je dobrym preparatem.
Nie każdemu od razu starczy kasy na wszystko z górnej półki, włącznie z zakupem moto, więc ofertę 4biker'a można śmiało polecić.
_________________
Delta Machine
 
 
Pawlo 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2016
Wiek: 106
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 401
Skąd: Józefów k.Otwocka
Wysłany: 2014-04-12, 23:42   Re: Spodnie skórzane 4biker - jakies opinie?

Focus, Jeszcze nie kupiłeś spodni? ;D
 
 
Focus 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 62
Skąd: Bugaj/Biskupice
Wysłany: 2014-04-13, 06:40   Re: Spodnie skórzane 4biker - jakies opinie?

Pawlo napisał/a:
Focus, Jeszcze nie kupiłeś spodni? ;D


wciąż ujeżdżam w majtasach... mam za to większe branie :hahahahaa: :hahahahaa: :hahahahaa:
_________________
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice
 
 
Roberciano 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 108
Skąd: Nowy Tomyśl
Wysłany: 2014-04-13, 19:31   

Dwa tygodnie temu kupiłem w 4Biker spodnie skórzane Long .Przelatałem jakies 350km w nich Co moge powiedziec - skóra gruba, dośc sztywne ale zaczynają sie układać Podszewka taka sobie ,ochraniacze na piszczele ok na biodra hm coś w stylu pianki na klapki (można wyjąc) Ogolnie cena 359zł jest dobra do moich oczekiwań Jedyny minus to ,ze są raczej biodrówki są za krótkie - pas mógł by być wyżej, gdy siądę na motocykl lędżwie na wierzchu ale jest wszyty z tyłu spodni zamek można spiąć z kurtką. Ogolnie rzecz biorąc mnie odpowiadają
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group