YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: witek1965
2013-03-14, 18:25
kufry , sakwy , krawaty - ubierz swoją Yamaszkę
Autor Wiadomość
MARSINUS 



Model: RS1600
Rocznik: 2006
Wiek: 46
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1362
Skąd: Robotnicza Wieś
Wysłany: 2013-06-26, 17:58   

No to tera jest richtig wszystko w jednym miejscu :ok:
_________________
"Mądry głupiemu ustępuje
Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje..."
Jak ja lubię KNŻ ;)
 
 
GG 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 48
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 153
Skąd: Dragoni Wrocław
Wysłany: 2013-06-26, 18:56   

Cytat:
niektóre tematy całkowicie się mogły skasować po upływie czasu, jeżeli były w dziale sprzedam, kupię .

Cytat:

No to tera jest richtig wszystko w jednym miejscu :ok:

Ale i tak zniknie za kilka dni.
 
 
MEKU 


Model: SYMPATYK
Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: 2013-06-26, 20:41   

Przyszły dzisiaj moje sakwy. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o estetykę wykonania i to jak się prezentują to nie mam żadnych uwag, wyglądają lepiej niż się spodziewałem. Mam nadzieję, że firma poradziła sobie z problemem jaki wystąpił u mielona i będę mógł za jakiś czas napisać również, że są dobrej jakości.
 
 
OLA 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 42
Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 1226
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2013-06-26, 22:19   

Kurcze czytam i napiszę jak było u mnie
Zadzwoniłam chciałam zamówić przed zlotem w Chomiąży i jak się konkretnie określiłam kiedy chcę role aby dotarła do mnie ( mięli na to 8-10 dni) Pani odrazu mi powiedziała że to niemożliwe.
Zamówiłam po zlocie, termin miał być do 10 dni ale już powiedziałam że się teraz mi nie spieszy więc na spokojnie. Rola przyszła 15 dnia, więc narazie z moim zamówieniem OK. ale zobaczymy co z rolą będzie bo jak patrze na fotki kolegi to szok.....
Napewno opiszę.
_________________
Międzyregionalna Wigilia/ Mikołajki Świętokrzyskie od 2014 roku. 2020 Covid.
 
 
MARSINUS 



Model: RS1600
Rocznik: 2006
Wiek: 46
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1362
Skąd: Robotnicza Wieś
Wysłany: 2013-06-27, 07:36   

OLA a jaką rolę zamówiłaś ? W sensie jaki konkretny model ?

Dziwi mnie to co się stało mielonowi bo ponoć konstrukcja w całości usztywniona tworzywem, więc teoretycznie takie cuda dziać się nie powinny.

Z drugiej strony to ponoć jak tworzywo cieniuchne, a czarna skóra dobrze się nagrzeje to efekty są takie jak na zdjęciach ;/

Następne ponoć to pomaga potraktowanie gorącym powietrzem z suszarki do włosów ;D
_________________
"Mądry głupiemu ustępuje
Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje..."
Jak ja lubię KNŻ ;)
 
 
ROBERT72 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2004
Wiek: 52
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2418
Skąd: Rynarzewo
Wysłany: 2013-06-27, 10:26   

Co prawda ja zamawiałem też tank cover u Nich ale się nie doczekaliśmy. Co do innych wyrobów a mam ich kilka przy motocyklu dla równowagi mogę śmiało powiedzieć , że są ok.Mam pas na zbiornik,uchwyt na napój przy kierownicy i nakładki skórzane na klamki oraz sakwy ale sakwy były już przy motocyklu gdy go kupiłem.Są solidne i pakowne.Nie dawno mój kolega kupił u nich sakwy w dwóch kolorach skóry.Z tego co mi mówił jest zadowolony.
Może miałem szczęście ale na przesyłkę ani ja ani kolega nie czekaliśmy jakoś długo tak ok tygodnia.
Fakt przydało by się umieścić np w formie ankiety czy jesteś zadowolony z obsługi czy nie w tym temacie.I mogli byśmy wtedy wysyłać nasze głosy a suma oddanych głosów sama pokazała by jaki procent klientów jest zadowolona a jaki nie.
_________________
Razem z Nią na koniec Świata albo i jeszcze dalej ...
 
 
KULT MOTOR 


Model: BĘDZIE
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 34
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2013-06-27, 11:08   

Z przykrością muszę stwierdzić , bo macie Panowie i Panie racje że wpierniczyłem się tu z reklamą jak Akwizytor do domu , którego najchętniej zrzucilibyście ze schodów ...
gwarantuje , że nie będę już wykorzystywał forum do reklamowania i sprzedawania produktów .

Forum jest po to by się posiłkować wiedzą ludzi mądrzejszych bądz mających dobry pomysł bądz rozwiązanie :roll: i nie piszę tego bo chce się teraz podlizać , racje macie , źle potraktowałem forum :)


ps. CO DO KUFRA TO JAK NAJBARDZIEJ I NAJCHĘTNIEJ PODEJMIEMY SIĘ NAPRAWY BĄDZ WYMIANY W RAZIE KONIECZNOŚCI :) ( proszę Cię MIELON o kontakt telefoniczny z nami )


pozdrawiam i przepraszam KMDRP
_________________
www.kmdrp.pl
 
 
MARSINUS 



Model: RS1600
Rocznik: 2006
Wiek: 46
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1362
Skąd: Robotnicza Wieś
Wysłany: 2013-06-27, 17:15   

No szacunek za szczerość i chęć poprawy ;D No i za to, że czytacie te posty ;D

Mam nadzieję, że krytyczne uwagi weźmiecie sobie do serca i postaracie się coś z tym zrobić :ok:
_________________
"Mądry głupiemu ustępuje
Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje..."
Jak ja lubię KNŻ ;)
 
 
OLA 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 42
Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 1226
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2013-06-27, 21:23   

RB67D21 taką zamówiłam.
A wstawili mi blachę na spód żeby była solidniejsza.
Na obsługę tel. też nie nazekam. Jak dla mnie narazie plus dla firmy. Zobaczymy po Grunwaldzie czy rola zda egzamin.
A i jeszcze co, płaciłam przy odbiorze, przesyłka gratis, w prezencie pasta i poj.na napój.
_________________
Międzyregionalna Wigilia/ Mikołajki Świętokrzyskie od 2014 roku. 2020 Covid.
 
 
KULT MOTOR 


Model: BĘDZIE
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 34
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2013-06-28, 09:46   

Dostaliśmy reprymendę :oops: i wzięliśmy sobie zdanie naszych klientów do serca :)
Prędko może o tym nie zapomnimy ale spinamy poślady i bierzemy się za porządną i rzetelną robotę ;D
_________________
www.kmdrp.pl
 
 
MARSINUS 



Model: RS1600
Rocznik: 2006
Wiek: 46
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1362
Skąd: Robotnicza Wieś
Wysłany: 2013-06-28, 10:53   

[ Dodano: 2013-06-28, 11:58 ]
KULT MOTOR napisał/a:
Dostaliśmy reprymendę :oops: i wzięliśmy sobie zdanie naszych klientów do serca :)
Prędko może o tym nie zapomnimy ale spinamy poślady i bierzemy się za porządną i rzetelną robotę ;D


W wakacje ? ;D



OLA napisał/a:
i jeszcze co, płaciłam przy odbiorze, przesyłka gratis, w prezencie pasta i poj.na napój.


Niee, no to już jest łapówka jakaś ;D
_________________
"Mądry głupiemu ustępuje
Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje..."
Jak ja lubię KNŻ ;)
 
 
KULT MOTOR 


Model: BĘDZIE
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 34
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2013-06-28, 11:09   

z racji tego, jak nie dotrzymamy umownego terminu , staramy się dodać coś w rodzaju "łapówki" ;D bo, staramy się jak najprędzej wyrobić ale czasem nie mamy możliwości , stąd też coś ekstra :)

[ Dodano: 2013-07-15, 11:19 ]
Kufer który miał deformację pokrywy został przez nas naprawiony tego samego dnia kiedy Pan "Mielon" był u nas go zreperować :)

Dodaliśmy duży gratis , i liczymy na to że jakoś odkupiliśmy nasze grzechy :dumny:
_________________
www.kmdrp.pl
 
 
mielon 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 51
Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 349
Skąd: Trzcianka
Wysłany: 2013-07-20, 10:51   

To prawda, KULT MOTOR stanął na wysokości zadania i szkoda została szybko naprawiona, mam nowiutką klapę i teraz jest cacy, nic się nie wygina, nie odstaje, suuuper.
Kilka fotek poniżej.
Naprawiony kufer przez ponad dwa tygodnie był ambitnie testowany w różnych warunkach pogodowych, na chwilę obecną powiem tak: profesjonalizm i kunszt wykonania :brawo:
Dzięki Panowie.

S6304222.JPG
Plik ściągnięto 71 raz(y) 327.67 KB

S6304221.JPG
Plik ściągnięto 64 raz(y) 352.35 KB

S6304220.JPG
Plik ściągnięto 66 raz(y) 340.82 KB

_________________
... Czy przyjmiesz mnie mój Boże, kiedy odejść przyjdzie czas ...
 
 
MARSINUS 



Model: RS1600
Rocznik: 2006
Wiek: 46
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1362
Skąd: Robotnicza Wieś
Wysłany: 2013-07-20, 20:17   

No to znaczy OLA, że swój też możesz spokojnie wysyłać do profesjonalnej reklamacji bo słyszałem, że Twój kufer jednak testów na Grunwaldzie nie przeszedł ;/
_________________
"Mądry głupiemu ustępuje
Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje..."
Jak ja lubię KNŻ ;)
 
 
Red 


Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2006
Wiek: 48
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 630
Skąd: Przyłęki
Wysłany: 2013-07-20, 21:16   

Zgadza się, na Grunwaldzie komisyjnie robiliśmy oględziny kufra Oli (bez podtekstów ;p ) i rzeczywiście, zarówno zamknięcie jak i dno kufra pofałdowane ;/
_________________

 
 
mielon 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 51
Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 349
Skąd: Trzcianka
Wysłany: 2013-07-20, 22:08   

Gdybym nie miał żony, też chętnie obejżałbym ten kuferek ;p
Ola pozdrawiam

[ Dodano: 2013-07-21, 10:29 ]
Ola wierzę, że ludzie z KULT MOTOR staną na wysokości zadania aby naprawić defekty kufra. Jakby co, to dysponuję nr tel. do "młodszego szefa" jak będziesz w potrzebie daj znać ;d
_________________
... Czy przyjmiesz mnie mój Boże, kiedy odejść przyjdzie czas ...
 
 
MARSINUS 



Model: RS1600
Rocznik: 2006
Wiek: 46
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1362
Skąd: Robotnicza Wieś
Wysłany: 2013-07-21, 19:36   

Zastanawia mnie tylko dlaczego nie można zrobić kufra dobrze za pierwszym razem tylko później się bawić w poprawki :nie_wiem:
_________________
"Mądry głupiemu ustępuje
Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje..."
Jak ja lubię KNŻ ;)
 
 
OLA 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2006
Wiek: 42
Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 1226
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2013-07-22, 07:55   

Napewno dam znać .

[ Dodano: 2013-08-24, 12:44 ]
No tak jak obiecałam że napiszę więc....
Niestety ale wielki minus dla firmy za podejście do sprawy z moim kufrem. Wysłałam , Pan zadzwonił , powiedział że kuferek niestety ale nie nadaje się do naprawy, muszą zrobić nowy i przyślą za góra dwa tygodnie bo nie mieli materiału. Ok . podziękowałam za tel. Czekałam ponad 3 tygodnie, w końcu zadzwoniłam bo to przecież zlot X za pasem. ;D
Po 3 dniach kuferek w domu. Liczyłam na rekompensatę czasową jak również rekompensatę z faktu rozsypania się pierwszej sakwy, . Otwieram a tam liścik że z uwagi na to że rola musiała być zrobiona nowa tylko mały gratis mi dają. (a przecież nie moja wina że się rozleciała). Od szefa dostałam OBROŻE na rękę która jest dla jakiegoś postawnego faceta a mi tylko by mogła urwać dłoń. Może Odeślę to coś właścicielowi z podziękowaniem. Jak dla mnie jaja sobie zrobili. Niepoważne traktowanie klijenta tym bardziej że ja cierpliwa w tej sprawie byłam. Rola, jak rola nowa i tyle. Założę i zobaczę - co prawda nawet jej dokładnie nie oglądałam. Ale wiem na pewno, nie polecę tej firmy nikomu, mimo tego że Pani i Pan (Bartek) jak najbardziej uprzejmi. byli dla mnie.
_________________
Międzyregionalna Wigilia/ Mikołajki Świętokrzyskie od 2014 roku. 2020 Covid.
 
 
MARSINUS 



Model: RS1600
Rocznik: 2006
Wiek: 46
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1362
Skąd: Robotnicza Wieś
Wysłany: 2013-08-26, 11:16   

Ehh niestety podejście typowe dla sprzedawców - taka ich rola być miłym i uprzejmym dla klienta, a cała reszta żyje dalej własnym życiem czyli terminy się sypią, jakość do bani itp.

Ciekaw bardzo jestem jak Twój "nowy" nabytek zniesie kolejny deszcz, czego oczywiście nie życzę, ale inaczej sprawdzić się tego nie da ;D
_________________
"Mądry głupiemu ustępuje
Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje..."
Jak ja lubię KNŻ ;)
 
 
bonjo 



Model: SYMPATYK
Wiek: 58
Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 640
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-26, 13:57   

OLA, Czytam i szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem tych sprzedawców. Doskonale wiedzieli że jesteś na Forum i nie wiem na co liczyli tak Cię traktując.
Może myśleli że im jeszcze podziękujesz? :nie_wiem: Zamiast załatwić sprawę uczciwie i zrekompensować sprzedanie bubla (mogli świetnie się zareklamować)
poszli po najmniejszej linii oporu.
To jest doskonały przykład jak szybko do siebie zrazić klientów. Sam mam od nich kufer i szczerze to zastanawiałem się nad zakupem innych drobiazgów.
Teraz już wiem gdzie nie mam szukać. Mam nadzieję ze Twój nowy nabytek będzie spisywał się dobrze i wytrzyma zmienną pogodę :deszcz: .
Jeśli chodzi o obrożę to może im sie coś pomyliło i przysłali Ci obrożę na nogę :hahaha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group