YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeszów - YAMAHA RingRoad
Autor Wiadomość
ajsek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 329
Skąd: Besko
Wysłany: 2011-03-02, 09:40   Rzeszów - YAMAHA RingRoad

Postanowiłem podzielić się jak na razie pozytywnymi wrażeniami. Trochę się naszukałem warsztatu w moich stronach i za każdym razem coś było nie tak... Wczoraj wieczorem na innym forum zaczepiłem gościa z RingRoad w sprawie kilku "drobnostek" regulacyjno -przeglądowych. Dziś o 8 rano!! podjechał mi pod garaż właściciel salonu busem, wziął oba motorki do Rzeszowa - na swój koszt! (prawie 80 km w jedną stronę). Po rozmowie jestem pozytywnie zbudowany, wygląda na to, że wiedzą co robią i znają się na rzeczy. Poza tym to nowy salon, podobno taki standard na Podkarpaciu wprowadzają. Brawo.

Namiary salonu:
YAMAHA RingRoad Rzeszów
ul.Okulickiego 6
35-224 Rzeszów
tel: 017- 250-20-08
Ostatnio zmieniony przez 1janbo 2020-08-07, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ajsek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 329
Skąd: Besko
Wysłany: 2011-03-03, 20:36   

Ja się pierwszy raz spotkałem z taką sytuacją, dlatego postanowiłem się podzielić radością:)
Ponoć już wszystko gotowe, zobaczymy jak przyjadą do mnie z powrotem...
 
 
Zaker 



Model: BĘDZIE
Wiek: 63
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1961
Skąd: SGE Galicja
Wysłany: 2011-05-11, 16:28   

Ja jestem zadowolony z obsługi, chociaż za wcześnie to oceniać bo mało jeszcze jeżdżę w tym sezonie. Ustawienia mam takie, że po dwóch pierwszych tankowaniach średnie spalanie to 5,9 ... :shock:
_________________
... Ride now , work later ... :8
Drag, Road, Rock'n'roll
 
 
Wania 


Rocznik: 2006
Wiek: 43
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 14
Skąd: Dębica
Wysłany: 2012-05-08, 23:24   

Wybieram sie do nich w nast tygodniu...zobaczymy co to bedzie...

[ Dodano: 2012-05-15, 23:03 ]
OK..bylem w dniu dzisiejszym.Ogólny przegląd, wymiana olejów, filtrów, przy okazji oponka tylna. Marek - mechanik SUPER GOŚĆ, wie co robi, tłumaczy co robi, odpowiada z chęcią na pytania, podpowiada co do eksploatacji, ważnych punktów, przeglądnął mi cały motocykl i na moje szczęście skończyło się na przeglądzie i oponce. Ogólnie - Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ POLECAM TEN WARSZTAT i na pewno do nich jeszcze zaglądnę z bieżącym serwisem mojej gwiazdy..:)
 
 
marioss77rz 


Rocznik: 2005
Wiek: 47
Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-10-17, 12:20   

Bardzo polecam. Zarówno sklep jak i serwis na wysokim i profesjonalnym poziomie. Jako klient czułem się dopieszczony i nie żal mi było zostawić sporej kasy na ubranie. Nikt nie traktował mnie z góry i jako zło konieczne (jak niestety w innych sklepach).
W serwisie Marek sprawdził mi moto przed zakupem i odebrałem go jako profesjonalistę i pasjonata z partnerskim podejściem do mnie.
Polecam!!!
 
 
arekw711 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2010
Wiek: 54
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2173
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-11-06, 15:57   

Tak właśnie dzwonił do mnie pan z serwisu zabierają i odwożą gratis tu numer gdyby ktoś był zainteresowany 730 050 300
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group