YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
miłe przejawy sympatii ze strony puszkarzy
Autor Wiadomość
pyra 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 5355
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2012-08-17, 21:14   

dodam , miejsca przy samym wejściu ;D
_________________
Bo droga jest celem
 
 
DRAGON 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 58
Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 4429
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-18, 06:40   

To jakaś ściema, to nie może być u nas :shock:
 
 
pyra 



Model: SYMPATYK
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 5355
Skąd: pyrlandia
Wysłany: 2012-08-18, 07:17   

a jednak ;D
_________________
Bo droga jest celem
 
 
dakota 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 1998
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 315
Skąd: Warszawa Bielany
Wysłany: 2012-08-18, 07:29   

pyra napisał/a:
a w trójmieście- chyba Gdańsk - są takie miejsca parkingowe przed sklepem Decathlon


W Warszawce przed Decathlonem też.
 
 
spider 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 756
Skąd: PL
Wysłany: 2012-08-20, 11:01   

Ostatnio wracajac w nocy z Bydgoszczy wyprzedzila mnie biala astra kombi, kierownik mrugnal awaryjkami i jechal wolno z przodu. W Inowroclawiu mrugnal znowu awaryjkami i odbil w swoja strone a ja polecialem dalej. Musze przyznac, ze takie pilotowanie w nocy bardzo mi pomoglo.
_________________
YAMAHA ROAD STAR SILVERADO XV 1700 S LA COCAINA
http://yamaha-dragstar.pl...t=13214&start=0
 
 
Maniek007 


Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 42
Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 200
Skąd: opolskie
Wysłany: 2012-08-20, 12:25   

spider napisał/a:
Ostatnio wracajac w nocy z Bydgoszczy wyprzedzila mnie biala astra kombi, kierownik mrugnal awaryjkami i jechal wolno z przodu. W Inowroclawiu mrugnal znowu awaryjkami i odbil w swoja strone a ja polecialem dalej. Musze przyznac, ze takie pilotowanie w nocy bardzo mi pomoglo.


Kierownik pewnie też motórzysta :)
_________________
Suzuki Boulevard C50
 
 
soft 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Wiek: 53
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 1489
Skąd: Zamość
Wysłany: 2012-08-20, 16:48   

Jak przed wejściem - to znaczy że im zabrakło znaków "Dla inwalidy" i taki przyczepili.
_________________
XV1900 Stratoliner Midnight
 
 
ASPAHARIAN 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 42
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 111
Skąd: Dragoni-Wrocław
Wysłany: 2012-09-25, 21:51   

Ja sam nie wiem czy to był wyraz sympatii. Stoję na czerwonym ( niesamowite nie? ;D ) z prawej stoi samochodzik z WORDU. Typ się patrzy ja nic. Później pomyślałem że może go znam więc łyp na niego ale gęba ni w ząb znajoma. Coś tam mruczy ale słabo słychać. Dopiero jak ruszaliśmy to usłyszałem coś w stylu "Kurw... piękny piękny!" ;) ;D
 
 
sherman 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2007
Wiek: 29
Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 221
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2012-10-20, 11:24   

Zjeżdżałem dziś z wiaduktu na wysokości Auchan w Warszawie. Zmieniłem pas co się okazało równo z Panem z puszki za mną (równiutko jak w tańcu synchronicznym ;d )
Spojrzałem w lusterko i Pan z białego kombiaka pokazał gest pytający "no co jest"
Zjechałem mu z pasa, pokazałem gest ręką typu "Proszę bardzo, Pan przodem". Kiedy był na mojej wysokości, odwróciłem się, uśmiechnąłem, pokazałem gest przepraszam i oczekiwałem tekstów od Pana "jak jeździsz ku**asie" itp. A TU PROSZE. Pan pięknie się uśmiechnął, odmachnął przyjacielsko i pojechał. Ciekawe porządny puszkarz czy brat motocyklista :roll: ;D
_________________

 
 
Kyokushin 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2008
Wiek: 42
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 271
Skąd: Układ Słoneczny
Wysłany: 2012-10-27, 12:12   

sherman napisał/a:
Zmieniłem pas co się okazało równo z Panem z puszki za mną


Kwestia jeszcze kto pierwszy włączył kierunkowskaz ;) Jeżeli to był Pan to spoko, jeżeli ty, to ten gest pana nie był na miejscu ;)

Ja powiem tak - ogólnie ludzie są uprzejmi - jak jadę to mi robią miejsce, nie wciskają się, nie zajeżdżają drogi, nie wyjeżdżają etc. Fakt że jeżdżę powoli i pewnie dlatego, bo mnie widać.

Natomiast jest rzecz bardzo irytująca - często ktoś jedzie bardzo blisko za mną.
Sporo jest takich którym nie da nic odejście, bo za chwilę znowu dojadą i będę jachać metr za mną.
Tutaj działa zjechanie do prawej i machnięcie ręka żeby wyprzedził, wtedy albo sie oddali albo wyprzedzi.
Tak czy siak to jest irytujące bo niebezpieczne. Poza tym ogólnie na drodze kierowcy aut są dla mnie uprzejmi.

Raz pan stanął obok mnie i powiedział że mam zwarcie na stopie - rzeczywiście - jakimś cudem nakrętka od regulacji się wkręciła i cały czas świecił mi się stop. Gdyby nie on to bym o tym nie wiedział.

Wyjątkowo nieuprzejmy był jeden gośc który trąbil za mną na lewoskręcie. Widok zasłaniała ciężarówka, jak i mnie i jego dla jadących z pierwszeństwem... a ja jak nie widać albo mnie nie widać, to nie jadę. Więc sobie poczekał.
 
 
sherman 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2007
Wiek: 29
Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 221
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2012-10-27, 14:31   

Kyokushin, Nie wiem kto włączył kierunek pierwszt. Ale najważniejsze, że sprawa zakończona pokojowo z uśmiechcem na ustach ;D

Co do trzymania się na tyłku, też tego doświadczam, myślę, że wychodzi to z ciekawości ludzi, chcą być blisko motocykla, aby móc słyszeć symfonie kominów. :roll:
Często widzę jak ludzie jadą za mną, a po spojrzeniu w lusterko dostrzegam jak gestukulują, dyskutują na temat motocykla, pokazują coś na mnie itp.
Ogólnie mi to aż tak nie przeszkadza, ale w przypadku hamowania awaryjnego z mojej strony, źle by się to skończyło. ;p
_________________

 
 
Kyokushin 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2008
Wiek: 42
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 271
Skąd: Układ Słoneczny
Wysłany: 2012-10-28, 16:54   

sherman napisał/a:
Ale najważniejsze, że sprawa zakończona pokojowo z uśmiechcem na ustach


Zgadza się. Im mniej stresu na drodze tym lepiej :)
_________________
Dragstar uber alles!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group