YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa i okolice - warsztat
Autor Wiadomość
Gostek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 51
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 628
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2012-04-11, 11:12   

Pio Trek napisał/a:
Gostek, a dlaczego u Arsena teraz mialo by byc drozej ?

Piszę tak na podstawie opinii poprzedniego właściciela mojego Draga. Uprzedzał mnie, że Arsen jest dokładny i dobrze robi, ale tani nie jest. Jeśli masz inne informacje to podziel się. W ciągu kilku dni chcę zrobić przegląd.
Pozdrawiam
_________________
Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem...
 
 
Galder 



Model: SYMPATYK
Wiek: 45
Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-12, 10:54   

Pojawiła się niedawno promocja jakiegoś warszawskiego Moto-Hangaru (zna ich ktoś? ), wklejam poniżej:

Tylko 14.04, 21.04 i 22.04 w warszawskim salonie Moto Hangar odbędą się serwisowe drzwi otwarte. W trakcie ich trwania będziecie mogli dokonać u nas nieodpłatnej kontroli swojego motocykla (m.in. sprawdzenie poziomu płynów, stanu ogumienia, zawieszenia, układu hamulcowego, oświetlenia, akumulatora, układu napędowego).

NIE ZWLEKAJ ODWIEDŹ NAS PODCZAS DNI OTWARTYCH. PO WYKONANEJ KONTROLI SERWISOWEJ MOŻESZ LICZYĆ NA JESZCZE WIĘCEJ*!

Moto Hangar
ul. Grochowska 14e 04-217 Warszawa tel. 22 894 44 44
www.motohangar.pl

* Dla klientów wykonujących bezpłatną kontrolę podczas serwisowych drzwi otwartych Moto Hangar w kwietniu 2012r. rabat na oryginalne części Kawasaki 15%, rabat na części do innych marek 10%, dodatkowo rabat na czynności serwisowe 10%. Rabat ważny do końca czerwca 2012 r.
_________________
Filozofia wymaga więcej koncentracji niż jazda motorem, ale nie jest tak bolesna przy upadku.
 
 
Gostek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 51
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 628
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2012-04-12, 18:53   

Ja mam telefon z wcześniejszych postów: 517-620-358.
Masz doświadczenie z Arsenem?
_________________
Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem...
 
 
Gostek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 51
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 628
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2012-04-12, 19:28   

Z forum to sobie spisałem kilka namiarów. Najbliżej jest jeszcze warsztat Motocykle Japońskie w Starej Miłosnej, Trakt Brzeski 80 (tel 604-519-765), wcześniej byli gdzieś na Wawrze. Ja chyba też zdecyduję się na Arsena, jednak to solidna firma. Na PW prześlę Ci jego drugi numer.
_________________
Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem...
 
 
TAJ 



Model: MS1900
Rocznik: 2008
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-18, 17:15   

Ci z Grochowskiej - to salon i serwis Kawasaki ale serwisują również inne marki - jakie doświadczenie mają niech sprawdza kto inny ;D .
Serwis w Starej Miłosnej wcześniej był na Zwoleńskiej w Wawrze - serwisowałem tam Suzuki , jak się przenieśli byłem u nich z Gwiazdą na synchro gaźników, i dostrojeniu dysz do chypka , regulacji zaworów , ogólny przegląd. Dla mnie bez zastrzeżeń.

P.S.
nie mogłem czekać i odebrać tego samego dnia więc zaproponowali że odprowadż mi
pod dom.
_________________
Całe życie z wariatami .
Nie rób drugiemu co tobie ............... ? Nie każdy jest tobą.
 
 
tomo 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 1997
Wiek: 41
Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 14
Skąd: Świdnik
Wysłany: 2012-05-02, 12:56   

Zachęcony pozytywną opinią na forum o serwisie Pana Adama z ul.Ordona 2A skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Polecam. Bardzo miły człowiek, rzeczowy i uczciwy. Zrobił dodatkowo kilka rzeczy extra poza tym, co zleciłem. A wszystko to bardzo szybko, bez umawiania się na 2tyg. wcześniej. Dobra lokalizacja warsztatu. Tel. 784566161
 
 
dizzi 


Model: SYMPATYK
Wiek: 54
Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-05-10, 06:48   

Cześć, w razie czego chciałbym polecić warsztat motocyklowo skuterowy MStechnik w Warszawie przy ulicy Regulskiej 36.
zakład ma dobre narzędzia i sporą wiedzę, zachęcam do odwiedzin www.mstechnik.dbv.pl kontakt mstechnik@o2.pl tel 500177382

pozdrawiam
_________________
www.mstechnik.dbv.pl
 
 
Pancernik 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2003
Wiek: 37
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 201
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-22, 10:20   

Z ramą to chyba było nie tak w takim wiśniowym ;)

Ja standardowo już robiłem mocny serwis u Arsena. Z Bad Boys Garage to sprawa była taka, że generalnie to była inicjatywa Arsena, chłopakom się biznesowo trochę drogi rozeszły i Arsen wrócił z powrotem do Radości. Z Ursynowa i tu i tu mam w miarę podobną odległość, więc mi to w sumie egal :)

Nie wiem skąd wniosek, że jest drogo. Wg mnie ceny są zupełnie przyzwoite. Zrobiłem sporo rzeczy, część z powodu "widzimisie" i "bo tak" (jak np. łożyska, przegląd sprzęgła itp) i nie czułem jakby zdarto ze mnie skórę ;) Zresztą, od razu po odebraniu następnego dnia leciałem na trasę jakieś 1000km w obie strony i wszystko było tak jak powinno być. Zdecydowanie polecam, jeżeli chce się mieć porządnie zrobiony motocykl.

Swoją drogą, do tej pory konikiem Arsena były Valce. Ale co do niego podjadę to zawsze stoją DragStary albo Vstary, więc będzie solidny specjalista na Warszawę.
 
 
bartek_ls 



Model: RS1700
Rocznik: 2005
Wiek: 39
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 120
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2012-06-22, 23:46   

Tak Pancernik z wiśniowym - mam nadzieję że nie pojawi się wkrótce ten sprzęt do oceny przed zakupem. Jak rozmawiałem z Arsenem to właściciel zdecydował się na podstawowy przegląd silnika i prostowanie lag i później chciał się pozbyć sprzęta... :poddajesie:

A wracając do tematu to śmiało mogę polecić Arsena. Ostatnio zrobiłem u niego duży serwis moto :) zaczynając od oleju w lagach, na łożyskach w kole i pomiarze tarczek sprzęgłowych kończąc ;D ale chciałem mieć 100% sprawną maszynę na wypad do Szwecji. Widziałem jak pracuje przy motocyklach i dlatego się zdecydowałem. Co do ceny to zawsze można negocjować - ja na przykład jestem zadowolony zarówno z serwisu jaki i z ceny. :)
 
 
Mnich 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2002
Wiek: 49
Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 1183
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-28, 11:35   

Ktoś zna warsztat na Moodlińskiej 184 MOTO-GUMKA? Mam niedaleko, a parę modyfikacji bym zlecił po sąsiedzku.
_________________
Drag Star 650 custom 2000
HD FLSTC Heritage 2002
 
 
styk 


Rocznik: 1998
Wiek: 56
Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Sulejówek
Wysłany: 2012-06-29, 10:01   

Moto-Gumkę prowadzą dwaj motocykliści, jeden jeździ Dragiem 650.
Spokojnie można do nich jechać !
 
 
domingos 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 45
Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 414
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-04, 06:33   

Wczoraj odebrałem gwiazdkę od Pana Adama z Ordona 2A... jak zwykle bez zastrzeżeń do wykonanej pracy i ceny.
Duży przegląd wraz z: wymianą oleju w silniku i w wałku... wymiana płynu hamulcowego, wymiana filtrów, regulacją zaworów, regulacją gaźników + parę innych drobnostek... 600 pln lol
_________________
"pokażcie swoją prawdziwą twarz, a nikt wam nie uwierzy..."

Domingos :-)
 
 
Albertus 



Rocznik: 2008
Wiek: 39
Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 98
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2012-07-11, 11:59   

Co do ShowBikes ja byłem zadowolony (nawet bardzo) teraz mój entuzjazm opadł i nabrałem większej rezerwy.
_________________
"No. Try not. Do... or do not. There is no try."
 
 
Arcon 



Model: SYMPATYK
Wiek: 55
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 446
Skąd: WuWuzeLe
Wysłany: 2012-07-11, 20:08   

U mnie, jak wymieniali łożyska w przednim kole, to tak zmasakrowali simmeringi, że musiałem "na gwałt" szukać nowych.
 
 
Dzarko 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 48
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 642
Skąd: WA-rszawa
Wysłany: 2012-07-12, 15:01   

Dzisiaj zrobiłem małe rozeznanie odnośnie ceny. Nie mam ceny od Michała z Wału Miedzeszyńskiego.

Porównanie na podstawie ceny synchro gaźników:

Moto gumka 80-100
Aro motocykle 100
Ordona 2a 60
Arsen/Radość 90

Wszystkie punkty były polecane w tym temacie.

[ Dodano: 2012-07-12, 17:18 ]
Michał z Wału Miedzeszyńskiego: 80 razem z regulacją mieszanki wolnych obrotów.
_________________

 
 
Albertus 



Rocznik: 2008
Wiek: 39
Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 98
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2012-07-13, 15:16   

Mój kolega który u nich serwisował moto mocno sobie narzekał, co skłoniło mnie wraz z moimi doświadczeniami (zaliczyli kilka potknięć) do zrewidowania moich poglądów. Są to moje prywatne wrażenia, nie twierdzę że robią źle, po prostu nabrałem większej rezerwy. Zabiorę teraz moto gdzie indziej i zobaczę co inny mechanik mi powie na jego temat, jak opinie będą się pokrywały, to wcale nie zamierzam rezygnować z ich usług.
_________________
"No. Try not. Do... or do not. There is no try."
 
 
goniak 



Model: DS 650 Custom
Rocznik: 2009
Wiek: 44
Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 2099
Skąd: P-ń/GŁ
Wysłany: 2012-08-22, 22:22   

Dziś odebrałam od p.Adama z Ordona mojego Czarliego i ślicznie przerzucił mi kierunki tak, żeby zmieściły się moje wielkie sakwy, podokręcał, wyregulował co sie dało, spolerował, zamalował, ustawił kierownicę i dał kilka dobrych rad dla nowicjuszki. Kompletnie nie znam się na tym co zrobił (poza kierunkami i polerką, co widzę gołym okiem ;) ), ale bardzo miły, uczynny i komunikatywny człowiek, więc już wiem, gdzie przegląd na wiosnę zrobię ;p
_________________
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa." J.Tuwim
 
 
Kyokushin 



Model: DS 1100 Custom
Rocznik: 2008
Wiek: 42
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 271
Skąd: Układ Słoneczny
Wysłany: 2012-09-05, 17:48   

Galder napisał/a:
Ja 3 sezon w Showbikes robię, od nich też wziąłem Drago. Ostatnio niestety fajni mechanicy odeszli do Harleya i przylazł jakiś nowy, który zupełnie nie zrobił na mnie wrażenia. Myślę o zmianie, chyba że mnie przekonają nowi mechanicy.
_________________


Kupiłem tydzień temu Draga (od znajomego znajomego), trzeba było kilka rzeczy zrobić, opony, klocki, naprawa ogranicznika kiery i naprostowanie przedniego zawieszenia, było minimalnie krzywo kierownica w stosunku do koła - chyba lag był minimalnie skrzywiony - przygoda z usa jak wyszło mi z vin'u -tak czy siak Drag jedzie prosto jak strzała, nie miało to wpływu na nic.

W Showbikes na radzymińskiej mi tiptop to wszystko zrobili i jet ładnie wyprostowane, szybko, sprawnie, cenowo nieźle, naprawdę jestem z ich usług zadowolony i moge polecić.
Wcześniej byłem tam na zmianie opon i płynu hamulcowego w Junaku M16 - też wszystko w porządku, dodadkowo obsługa i podejście do klienta 10/10
 
 
Gostek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 51
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 628
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2012-11-03, 19:04   

Dzarko podsyłam link do strony Arsena.
Tam masz telefony kontaktowe.
Warsztat niepozorny w garażu, ale Arsen to fachowiec.
http://www.superarsen.com.pl/
_________________
Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem...
 
 
Gostek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 51
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 628
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2012-11-04, 01:10   

Dzarko napisał/a:
Na stronie byłem, bardziej chodziło mi o to, gdzie to jest.


W W-wie Radość. Zadzwoń do Arsena to się umówisz. :)
_________________
Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group