YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Godny polecenie producent sakw - West Star
Autor Wiadomość
Niedźwiedź 


Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2004
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 208
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-01-27, 17:50   Godny polecenie producent sakw - West Star

Jak ktoś zasłuży, to się o nim powie kilka słów niemiłych. I podobnie jest na odwrót.

Nabyłem moto z sakwami firmy West Star http://www.west-star.pl/ Brakowało w nich zapięć. Głowiłem się przez jakiś czas, czym uzupełnić braki. Nie wiem dlaczego, ale nie zacząłem od najprostszej wersji - napisać do producenta, może coś doradzi.

Napisałem. Zrobiłem dwie foty, wysłałem i poprosiłem o pomoc, jednocześnie prosząc o podanie warunków ewentualnej transakcji (by niepotrzebnie nie marnować czasu na dalszą korespondencję).

Następnego dnia dostałem info, że takie rzeczy się zdarzają a zapięcia zostaną do mnie wysłane na ich koszt (zapięcia i wysyłka).

Jak obiecali, tak zrobili. Dorzucili jeszcze od siebie skromny instruktarz odnoszący się do montażu i tak oto jestem zadowolonym posiadaczem lekko zużytych, ale w pełni wyposażonych sakw. ;d

West Star - wielki plus za obsługę. :brawo:
 
 
illusion 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 52
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 1702
Skąd: Poznań/Golęczewo
Wysłany: 2012-01-27, 18:12   

Co prawda w tematach innych West Star się już przewija i własciwie zieloni mogą scalić temat ;D ale ja też dołożę kolejny plus dla tej firmy .

Na własne życzenie zniszczylem pokrowiec przeciwdeszczowy do jednej z sakw . Wysłalem @ w którym zadeklarowałem zakup nowego kompletu pokrowców , poprosiłem o podanie kwoty do przelewu , a tu nic .... cisza .... pomyślałem że mnie zlali . A za dwa dni przyszła duża koperta z nowymi pokrowcami ... gratis ;D Duży szacun ! Tak się kupuje klientów ;D No i poza tym gdybym jeszcze raz miał wybierać sakwy to napewno u Nich bo są naprawdę warte swojej ceny
_________________
Grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group