YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
CENTRUM AKUMULATORÓW Poznań - polecam!!!
Autor Wiadomość
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2011-10-17, 12:28   CENTRUM AKUMULATORÓW Poznań - polecam!!!

Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep http://sklepcentra.pl
Moje perypetie z uszkodzonym akumulatorem opisywałem tutaj:
http://yamaha-dragstar.pl...t=9118&start=20
http://yamaha-dragstar.pl/viewtopic.php?t=9664
Rzadko się zdarza, że po ponad półrocznym użytkowaniu akumulatora firma nie robi problemów z odmową gwarancji. W przypadku tego sklepu nie było najmniejszych problemów. Reklamacja została uznana bez gadania, zasugerowano mi także inne urządzenie, gdyż podobno VARTA (poprzedni uszkodzony akumulator) wypuściła jakąś partię akumulatorów, które permanentnie wracają w ramach gwarancji. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta :)
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
illusion 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2008
Wiek: 52
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 1702
Skąd: Poznań/Golęczewo
Wysłany: 2011-10-17, 20:37   

No moje sumienie nie było by tak czyste ;) ponieważ ja słyszałem od Nich trochę inną historię .....

W sierpniową niedzielę wyskoczyliśmy do naszych południowych sąsiadów na jednodniowy wypad , niestety dla mnie zakończył się nocnym powrotem na lawecie ponieważ coś w elektryce szlag trafiło . Rano miernik w rękę i po kilku eliminacjach okazało sie że ako robi okresowe zwarcia w instalacji . I nic w tym dziwnego gdyby nie fakt że to nowiutka Varta zakupiona na wiosnę w wymienionym sklepie która była zachwalana jako najlepsza z najlepszych przy której Yuasa nawet wysiada. No cóż ... niby wszystko może się zepsuć . Pojawiłem się w sklepie, opisałem zdiagnozowaną usterkę , przekazałem ako i po kilku minutach sprawdzania dowiedziałem sie że Varta jest w pełni sprawna ? ! ? . Poniewaz byłem pewny swego poprosiłem o dłuższe przetestowanie , gość z obsługi powiedział że wieczorem wszystko będzie wiadomo i oddzwonią. Niestety ani wieczorem ani w kolejny dzień nie otrzymałem żadnych informacji. Po dwóch dniach ja przedzwoniłem i usłyszałem tylko " prosze przyjechać , będzie wydane nowe ako " . Jak się łatwo domyślić oczywiście kolejne zachwalanie varty jakie to cudo , że takie super , ochy i achy i że to naprawdę chyba pierwszy przypadek w tym roku że Varta się zepsuła. Więc coś tu się nie zgadza z tym co pisze Moondek. Po chwili pertraktacji dopłaciłem trochę kasy i odebrałem nową Yuasę , taką która jest montowana fabrycznie w DS-ach . Oczywiście z komentarzem gościa że to moje pieniądze ale naprawdę niepotrzebnie je wydaję bo Varta to cud i miód ;)

A to że ktoś nie robi problemu z uznaniem gwarancji po pół roku uzytkowania to dla mnie żadna łaska tylko brzydko mówiąc zakichany obowiązek sprzedającego ( znam z autopsji bo pracuję w handlu i jednocześnie prowadzę serwis ) .

Moja opinia po przeczytaniu postu Moondka i moich doświadczeniach - pelen profesjonalizm we wciskaniu tego na czym się lepiej zarabia ;D , a obsługa średnio poprawna , mogła by być lepsza. Napewno jest spory plus sklepu - duży wybór towaru dostępny od ręki.
_________________
Grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2011-10-18, 10:31   

illusion napisał/a:
Jak się łatwo domyślić oczywiście kolejne zachwalanie varty jakie to cudo , że takie super , ochy i achy i że to naprawdę chyba pierwszy przypadek w tym roku że Varta się zepsuła. Więc coś tu się nie zgadza z tym co pisze Moondek.

Tekst zasłyszany od tych samych gości ze sklepu - "Jeszcze niedawno polecaliśmy Vartę z czystym sumieniem, ale ostatnio mieliśmy zbyt dużo zgłoszeń reklamacyjnych - okazało się, że Varta wypuściła wadliwą partię akumulatorów". Nie przyszło Ci do głowy, że rzeczywiście tak mogło być? Czy w tym kraju każdy musi być z góry traktowany jako złodziej?... :nie_wiem:
Dodam jeszcze na plus samą obsługę - otrzymałem w międzyczasie trzy telefony:
- że akumulator dotarł i jak sprawdzą, co się stało, to oddzwonią
- po godzinie oddzwonili, że rzecywiście jest zwarcie na jednej celi i zaproponowali mi holenderskiego Landporta. Powiedziałem, że muszę się zastanowić, w międzyczasie poszukałem opinii o tym producencie i raczej nie znalazłem negatywnych opinii. Oddzwoniłem, że ok.
- pod wieczór otrzymałem kolejny telefon, że akumulator został wysłany...
illusion napisał/a:
A to że ktoś nie robi problemu z uznaniem gwarancji po pół roku uzytkowania to dla mnie żadna łaska tylko brzydko mówiąc zakichany obowiązek sprzedającego ( znam z autopsji bo pracuję w handlu i jednocześnie prowadzę serwis ) .

Pod tym względem żyjemy jeszcze w dzikim kraju... Wiem coś na ten temat, bo sam pracuję w instytucji, gdzie akumulator traktowany jest jao część eksploatacyjna i nie podlega gwarancji, dlatego tym większe było moje zaskoczenie in plus, że nie robili mi problemów z wymianą...
illusion napisał/a:
Moja opinia po przeczytaniu postu Moondka i moich doświadczeniach - pelen profesjonalizm we wciskaniu tego na czym się lepiej zarabia ;D , a obsługa średnio poprawna , mogła by być lepsza. Napewno jest spory plus sklepu - duży wybór towaru dostępny od ręki.

Zakup był dokonany przez allegro, po przeczytaniu iluśtam opinii nt. samych akumulatorów, bez kontaktowania się ze sprzedawcą. Kliknąłem na "Kup teraz", kilka dni potem akumulator był już u mnie. Pierwszy kontakt ze sklepem nastąpił parę dni temu, kiedy konieczna była wymiana urządzenia na nowe...

Tak, jak napisałem powyżej - Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ TEN SKLEP i nie zamierzam zmieniać zdania :)
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group