YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia po przesiadce ze skutera, do kompletu
Autor Wiadomość
shaggy 



Rocznik: 2006
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 7
Skąd: Sopot
Wysłany: 2011-08-13, 21:38   Wrażenia po przesiadce ze skutera, do kompletu

Witam. Wcześniej jeżdziłem skuterem, Jamaszką 250 cm. Skuter był sprawny, nigdy nie odmówił posłuszeństwa. Szybki, bo ze startu równy z moto 650 cm. Duży bagażnik na dwa kaski. Palił niecałe 4 litry. Komputer pokładowy: dwa liczniki dzienne, poziom paliwa, temperatura powietrza i silnika, godzina. Silnik nigdy nie zgasł przy ruszaniu, biegi sie nie myliły, luz niespodziewanie nie wskakiwał. Nie trzeba było stawać na środku drogi i przekręcać wajchy na rezerwe. Nie trzeba było pamiętać o ssaniu i wyciągać albo wciskać. Codziennie dojeżdżałem do pracy, cały sezon. Ale mnie podkusiło i zapragnąłem przesiąść się na Drag Stara. Szukałem długo i kupiłem 650 od Kozaka, chyba najlepszą partię na forum. Jeżdziłem 2 tygodnie i wróciłem do skutera. Motocykl nie dla mnie, myślałem. Ale skuter sprzedałem. Teraz po nawinięciu kilku tysięcy Drag Starem już wiem. Powiedziałem Żonie że mam kochankę i Yadźka ma imię. Żona zazdrosna bo spędzam z Dragusiem więcej czasu niż ze ślubną. Mimo, że skuter praktyczniejszy, jazda Dragiem ma w sobie coś takiego, że ciągnie mnie do niego codziennie, nawet w weekend się nie rozstajemy. To nie wygodny środek transportu jak skuter tylko cud-marzenie. A te spojrzenia ciekawskich facetów i uśmiechy pięknych dziewcząt, tego nie da się opisać. Zacząłem jeździć dla samej przyjemności jazdy a nie tylko do pracy. A soboty spędzam na pieszczeniu Yadźki. Ona nigdy mnie nie zawiodła, nigdy nie miałem upadku czy stresu na drodze. Nigdy nie odmówiła posłuszeństwa, co niewątpliwie zawdzięczam Kozakowi, który ją ubrał i dbał o nią. Obiecaj mi Kozaku, że jak będziesz sprzedawał swojego następnego Drag Stara to będę miał prawo pierwokupu. Bez targowania. I do szybkiego zobaczenia na trasie.
_________________

 
 
krokodyl 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 52
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 782
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2011-09-30, 08:01   

Zastanawiam się jakim skuterem jeździłeś. Ja miałem kiedyś Yamhę X-max 250i. Mam nawet ze dwa jej zdjęcia w mojej web galerii. X-maxa wspominam bardzo dobrze i powiem szczerze, że dzisiaj na codzienne dojazdy do pracy chętnie kupiłbym sobie burgmana 400...

Co do lansu, to jasna sprawa, cruiser jest niezastąpiony. :roll:
_________________
YAMAHA FJR 1300 AE
http://picasaweb.google.com/Krokodyl317
***Make peace not war, flower power***
 
 
patryk_c 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 45
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 750
Skąd: Warszawa Bemowo
Wysłany: 2011-09-30, 21:47   

krokodyl ;>

Ty tu nie pitu pitu tylko pisz ładnie co tam sobie za zabawkę pod dupcię szykujesz, co ?



:pokooj:
_________________
 
 
krokodyl 



Model: SYMPATYK
Rocznik: 2007
Wiek: 52
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 782
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2011-09-30, 22:05   

Tylko nie wiem w jakim dziale ;D Bo jeszcze nie mam wrażeń z jazdy ;/ i chyba już w tym roku mi się nie uda. Motor dopiero 4.10 wypływa z USA. Czyli 21 dni rejsu, potem 2 dni w Hamburgu, potem transport do Polski, potem papierologia. Czyli listopad. Czyli raczej już dupa z jazdy w tym roku.
Do tablicy mnie wywołałeś, ale nie róbmy syfu w temacie kolegi :hahaha: Zmieniam na Yamahę FJR. Założę osobny temat...
_________________
YAMAHA FJR 1300 AE
http://picasaweb.google.com/Krokodyl317
***Make peace not war, flower power***
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group