YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyciek oleju z głowicy
Autor Wiadomość
Rafcon 



Model: MS1300
Rocznik: 2007
Wiek: 49
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Siemianowice Śl
Wysłany: 2010-08-25, 09:53   Wyciek oleju z głowicy

Dziś przyjechałem z Niemiec motorkiem i zauważyłem wyciek z głowicy z pod sruby zaznaczonej na zdieciu nie jest to wielki wyciek raczej pocenie się a moje pytanko jest takie czy odkrecając tę srube i wymieniając uszczelkę na nową nic mi nie wpadnie do srodka bo ta śruba kontruje ośkę popychaczy zaworów w serwisie nic mi nie chcieli powiedzieć tylko mam przyjechać koszt diagnozy 75 zł ewentualna naprawa około 300 zł a ta uszczelka kosztuje 5 zł tak więc sam se zrobie

[ Dodano: 2010-09-08, 20:29 ]
Widzę że nikt nie miał z tym do czynienia, uszczelki juz dostałem więc w ciemno trzeba będzie to odkręcić i modlic się by nic nie wpadło do silnika

sil.jpg
Plik ściągnięto 203 raz(y) 65.72 KB

_________________
DS 650>MS 1300 https://youtu.be/e7wtzCsaubQ
 
 
serek0401 



Model: SYMPATYK
Wiek: 48
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 592
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-09-24, 11:41   

rafcon i jak Ci poszlo?
 
 
dydzio 



Model: SYMPATYK
Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 74
Skąd: Kattowitz
Wysłany: 2010-09-24, 13:05   

Rafcon napisał/a:
w serwisie nic mi nie chcieli powiedzieć tylko mam przyjechać koszt diagnozy 75 zł ewentualna naprawa około 300 zł a ta uszczelka kosztuje 5 zł
Łomatko, napisz mi gdzie tak zdzierają, będę widział, skąd trzymać się z daleka...
_________________
Niestety, panowie, Virago XV750...
 
 
Rafcon 



Model: MS1300
Rocznik: 2007
Wiek: 49
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Siemianowice Śl
Wysłany: 2010-09-24, 15:13   

jeszcze nie robiłem jak będe zakładać lampy i obrotomierz to przy jednej robocie to zrobie bo trzeba zdiąć bak wiem napewno że nic do środka nie wpadnie wałek jest kotwiczony w środku aby go wyjąć trzeba mieć specjalne narzędzia (młotek i dłuzszą srube niz ta co jest orginalnie)

[ Dodano: 2010-09-30, 10:38 ]
Usterka usunięta :brawo: wymieniona została podkładka miedziana znajdująca się pod srubą wymiana jakieś 5 min roboty niestety trzeba odkrecić tą chromowaną osłone głowicy ale ściągać jej nie trzeba dla tych co by musieli to robić to trzeba przykryć cylinder bo po odkręceniu leje się olej i to dosłownie ja tego nie zrobiłem i niestety roboty było na 5 min a czyszczenia jakieś pół godziny. Koszt podkładki w zwykłym motoryzacyjnym 1 zł ASO 11 zł
_________________
DS 650>MS 1300 https://youtu.be/e7wtzCsaubQ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group