YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
CBR 1000 RR Repsol - rozwalony na kawałki na Krakowskiej
Autor Wiadomość
patryk_c 



Model: RS1700
Rocznik: 2006
Wiek: 45
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 750
Skąd: Warszawa Bemowo
Wysłany: 2010-08-04, 23:21   CBR 1000 RR Repsol - rozwalony na kawałki na Krakowskiej

Wieczorem w Warszawie doszło do solidnego zderzenia Hondy ze Skodą Octavia w okolicy skrzyżowania Al. Krakowskiej z ul. Korotyńskiego.

Na wypadek natknąłem się robiąc wieczorny objazd miasta na 2oo i zatrzymałem się żeby sprawdzić czy trzeba pomóc.

Z relacji kolegi poszkodowanego motocyklisty, który z nim jechał na drugim bike'u:

Skoda wyjeżdżając z bocznej uliczki (Włodarzewska) przecieła 3 pasy Krakowskiej i zajechała drogę startującym ze świateł ścigaczom.
Manewr ostrego hamowania zakończył by się może szczęśliwie gdyby nie kierowca puszki, który zachamował przed motocyklistami.

Jeden gość dał radę zjechać, ale drugi zarył Hondą w Octavię hatchback i przez tylną szybę dostał się na kanapę samochodu...


Jak podjechałem to na miejscu były dwa radiowozy blokujące pas, na odległości 50 m rozwleczone były fragmenty motoru i ślad płynów z maszny.
Potem leżał zmaskrowany wrak Repsola, R-ka z kierowcą motocykla, ratownik na motorze i potężnie rozwalona czerwona Octavia (na blchach SK..... ) oraz laweta.

Kolega motocyklisty, powiedział że facet był w jednym kawałku i że lekarze wylkuczyli poważniejsze urazy, czy zagrożenie życia.
karetka jak tylko wydostała się pod prąd z miejsca wypadku wyłączyła sygnalizację i pojechała z gościem na oględziny.

Powiem wam, że widok zniszceń w puszce, kasku kierowcy i tego czegoś co zostało z CBR-ki robił konkretne wrażenie. Jakby ktoś pytał, to nie, nie zrobiłem zdjęć.
_________________
 
 
maniek 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 59
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 556
Skąd: Kotla
Wysłany: 2010-08-05, 20:02   

Miał chłop szczęście ;/ chyba :) bo przeżył :dumny:
_________________
Do szczęścia człowiekowi niezbędny jest motocykl ;-]
 
 
moondek 



Model: SYMPATYK
Wiek: 50
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 4020
Skąd: Józefosław
Wysłany: 2010-08-05, 23:44   

patryk_c napisał/a:
zajechała drogę startującym ze świateł ścigaczom.

Swoją drogą niezły to musiał być start... ;/
_________________
Ukochany motocykl posłuży ci do końca życia, jeśli będziesz jeździł nim dość szybko :idea:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group