YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
numery telefonów - gdzie i jakie
Autor Wiadomość
1janbo 



Model: XV 1700 Warrior
Rocznik: 2002
Wiek: 2
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 4802
Skąd: Poznań, no wiadomo
Wysłany: 2010-07-20, 16:54   numery telefonów - gdzie i jakie

Każdy i Każda z Nas ma uczulenia na kombinacje numeryczne. Piny, kody dostępu do alarmów, kart kredytowych, numery telefonów… Byle mniej przechowywać w pamięci. Czyżby to dobry pomysł?

Ja miałem wczoraj szlifa, niegroźnego, acz bolesnego. Ćwok jechał ulicą jednokierunkową „pod prąd”. Żeby w niego nie walnąć i nie fiknąć kozła przez autko – położyłem Gwiazdę. Bolało i nadal boli, żebra... Ale to nie jest najważniejsze…

Otrzepałem się mimo bólu, wiem, że nie mam przy sobie komóreczki, bo zalała się pod Grunwaldem (Grzesiu Nowak – wybacz). I co teraz? Ja wołać pomocy Ekipy? Policję wezwał pedałek na moje wyraźne żądanie… Ale co dalej z Gwiazdą?

W pamięci mózgownicy miałem tylko JEDEN numer telefonu - Maćka mpps-a (ma numer, który kiedyś ja używałem). A co jeśli śmiga i nie odbierze? Co z Gwiazdą? Ale udało się, po parunastu minutach było Ich trzech :D (mpps, Maciek, Dady - dziękuję)

Zero pamięci w głowie dla numerów telefonów – BŁĄD.

Powiem Wam, że nie ma przyjemniejszej myśli jadąc karetką, że Gwiazda i to co z Niej pozostało, jest w dobrych i zaufanych rękach.


I właśnie dlatego, w etui dowodu rejestracyjnego motóra powinniśmy zawsze przechowywać karteczki z numerami telefonów:

1. najbliższej rodziny (na wypadek – odpukać – utraty świadomości)
2. chłopaków z Ekipy do ratowania sprzętu.


Zdejmijmy sobie to z pamięci. Korzystajmy z papieru, elektronika zawodzi.


PS
Proszę Modów o stanowcze reagowanie na przypadki OT-ów w tym temacie. Ja z całą przyjemnością – dołączę do rozdawania liści.
 
 
zen 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 900
Skąd: Wielkopolanie/PNT
Wysłany: 2010-07-20, 17:05   

Jak tak robię od dawna i polecam zrobienie sobie karty ICE do tego. Zalaminowany kawałek papieru w portfelu i wystarczy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group