YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
shipp - malutki szlif po błocie
Autor Wiadomość
miodzik 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 44
Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 717
Skąd: ST
Wysłany: 2010-06-03, 20:36   

Szkoda kasy na Hieny. Tutaj masz rzecznika praw ubezpieczonych. No chyba że po wypadku boli cię głowa, słyszysz sumy w uszach i masz problemy z skręcaniem szyji. O urazie psychicznym nie wspomnę. Wtedy warto się nimi podeprzeć.
 
 
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-06-03, 20:47   

Masz rację, że na "hieny" kaski żal. Tyle, że oni na głowie stają i potrafią wyciągnąć tyle, że po potrąceniu swojego dla poszkodowanego zostaje więcej niż by dostał bez "hien" . Samo życie. A rzecznik jak rzecznik, jest ci ich u nas multum (do dzieci, do kombatantów, do kobiet i nawet praw obywatelskich -kto skorzystał i kiedy?) tylko, że on ma swoją pensję czy z shipp'em czy bez shipp'a. Jemu ganz pomada i wątpię czy jednostkową sprawą się zajmie. On jest od działań systemowych.
Wybierze tak czy siak shipp, ale dobrze gdyby się rozejrzał, popytał... 8)
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2010-06-03, 21:06   

Jak na razie "pan"rzeczoznawca nie znalazł dla mnie czasu. Jutro jeszcze zadzwonię, żeby ruszył tyłek w poniedziałek. Motocykl umyłem z błota i wygląda o niebo lepiej. Wiem że dobrze byłoby poczekać w opłakanym stanie na oględziny, ale szkoda weekendu na przestój. Tymczasem dowiedziałem się ile kosztują uszkodzone elementy w serwisie yamahy i poczekam na wycenę z decyzją, co dalej.
Cały czas czuję ból w kostce, lekarza też odwiedzę.
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
sly1078 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1344
Skąd: Dragoni - Wrocław
Wysłany: 2010-06-04, 18:18   

shipp, dobrze żeś cały a na rzecznika nie licz on ch... może wyśle list polecony do ubezpieczalni i na tym się skończy, szkoda tylko Twojego czasu ja bym poszedł do hien ubezpieczeniowych bo to zawodowcy, po co Ci ta bieganina
_________________
https://www.facebook.com/Dragoni.Wroclaw
 
 
shipp 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 56
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 2411
Skąd: Kwatera Główna
Wysłany: 2010-07-19, 19:31   

Historii ciąg dalszy. Najpierw wyceniono szkodę na jakieś śmieszne pieniądze /3,5 tys/ sugerując przy okazji, żeby zamiast wymieniać uszkodzone elementy, ponaprawiać co się da. Propozycję odrzuciłem. Później /w dniu wyjazdu do Włoch/ otrzymałem informację, że w związku iż nie wpłynęło oświadczenie sprawcy wypadku, odszkodowanie zostanie wypłacone nie wcześniej niż po 14 dniach od uzupełnienia dokumentów. Dysponując potwierdzeniem, jakie dokumenty udostępniłem panu który przyjechał oszacować uszkodzenia /dokumentacja fotograficzna/ zasugerowałem prowadzącemu postępowanie odszkodowawcze aby skontaktował się z owym panem jednocześnie grożąc, że nie chce mi się z nimi kopać i wynajmę adwokata który zrobi to za mnie. Po powrocie z Grunwaldu okazało się, że do mojej żony przyjechała miła pani i wręczyła jej niespełna 8 tys zł jako nową kwotę odszkodowania. W pierwszej chwili chciałem znowu się odwołać, ale chyba dam sobie spokój, taka suma już mnie satysfakcjonuje.
_________________
I tak zawsze... no zawsze...
 
 
maniek 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2005
Wiek: 59
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 556
Skąd: Kotla
Wysłany: 2010-07-20, 09:59   

Jeśli tak to gratulacje i bierz się za naprawy! ;D
_________________
Do szczęścia człowiekowi niezbędny jest motocykl ;-]
 
 
zen 



Model: SYMPATYK
Wiek: 46
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 900
Skąd: Wielkopolanie/PNT
Wysłany: 2010-07-20, 10:33   

A ty się wodzu kasa na paliwo martwiłeś. Teraz to nawet kolejne WWS można zrobić!
 
 
Demolka 



Model: DS 1100 Classic
Rocznik: 2003
Wiek: 77
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 3747
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-07-20, 16:06   

I Wojtkowi pożyczyć :hahaha:
_________________
Wszyscy kiedyś przestaną pić,
ale tylko niektórym uda się to jeszcze za życia ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group