YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Virago 125 czy Dragstar 125?
Autor Wiadomość
voitec 



Model: DS 650 Classic
Rocznik: 2000
Wiek: 52
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 298
Skąd: Morscity
Wysłany: 2010-03-25, 20:43   

No to chyba teraz wsio jasne ;D
_________________
Najlepszych ludzi uformowało naprawianie własnych błędów - William Shakespeare
 
 
WS
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-25, 23:04   

Jak moto docelowe to jedź i sprawdź które jest dla ciebie wystarczające
:czoper:
 
 
dessaex 



Model: BĘDZIE
Rocznik: 1999
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: jarosław,
Wysłany: 2010-03-29, 05:57   

siema.jezdze gwiaxdka od nie dawna tzn.... w ten weekend mielismy inicjacje moj sprzet to 650 custom pierwsza traska (po wyspie) macclesfield-leicester-macclesfield. ok.250km. moje wymiary to 182 cm 98kg. w poprzednim sezonie ujezdzalem gsxr 750, no i tam to mialem zapas mocy tylko ze nie nie zawsze bylem w stanie nad nia zapanowac. no,ale wrocmy do gwiazdki jezeli chodzi o mnie i moja opinie na temat 650.to mysle ze to wystarczy na dlugi poczatek na chooperkach moto jedzie bardzo ladnie do 120 rozpedza sie przyzwoicie wiecej nie jechalem bo straznie wialo,z tym ze poprzedni sprzet kupiony byl raczej za namowa kumpli,a gwiazdka to jest to co mi w duszy gra :) nie jest to moto do scigania tylko do czerpania przyjemnosci z jazdy. stary jedziesz sobie po gladkich zakretach 60-80 km/h i to jest piekne,jezeli chodzi o mnie to jest to czego szukalem,jakbym szukal predkosci to bym kupil szlifierke chociaz za kilka sezonow pewnie poszukan 1100 evil a 125??? nie wiem ja osobiscie jezeli mialbym do wyboru zaczekac kilka miesiecy czy jezdzic juz 125 to pewnie bym sie nie zastanawial................... juz bym dawno jezdzil bo jestem jak to mowia w goracej wodzie kapany. pozdrowionka
_________________
lewa w góre!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group