YAMAHA Drag Star FORUM
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Siedlce - serwis
Autor Wiadomość
2k 



Model: BĘDZIE
Wiek: 43
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-21, 22:27   Siedlce - serwis

Witam.
Czy ktoś może korzystał z serwisu w Siedlcach ?
Jeśli tak to jak potraktowali wasze zabawki ?
Czy warto tam jechać czy nie. Pomyślałem sobie
że skoro moja gwiazdeczka jest jeszcze młoda i ma książeczkę
serwisową to może warto by było to kontynuować.
Ostatnio zmieniony przez 1janbo 2020-08-07, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EciQ 



Rocznik: 2002
Wiek: 42
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 142
Skąd: Łuków
Wysłany: 2010-03-22, 09:02   

Mówisz o serwisie na Sokołowskiej?

Kupowałem ubranka u nich w sklepie ale z serwisem nie miałem kontaktu bezpośredniego. Dzwoniłem po uszczelkę pod pokrywę sprzęgła to na zamówienie z Holandii mogą sprowadzić ale ceny nie znają. Miałem też problemy ze sprzęgłem to jak zadzwoniłem ile by kosztowała wymiana to powiedzieli 1k zł. :D

Finał był taki, że wymieniłem sam i złożyłem na sylikon - koszt? 300 zł.
_________________
"Kiedy ruszasz sprzed domu, najpierw rozkręć do wysokich obrotów swój mózg, a dopiero potem silnik" - David L. Hough
 
 
2k 



Model: BĘDZIE
Wiek: 43
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-22, 09:07   

Dokładnie o ten serwis na Sokołwskiej mi chodzi.
Najblizszy serwis mam w Wawie albo w Siedlcach.
Przy okazji w Siedlcach mieszka mój brat więc bym połączył dwie sprawy.
Zadzwonię dziś do nich i zapytam ile to kosztuje.
 
 
Paco 



Model: SYMPATYK
Wiek: 54
Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 182
Skąd: Free Star - WM
Wysłany: 2010-03-22, 11:18   

byłem tam 12 marca na akcji "darmowy przegląd" itp. ... akcja typu, przyjedź, my przejrzymy Twojego sprzęta a jak coś znajdziemy to może coś u nas kupisz albo zlecisz naprawę. Generalnie nic mojej gwieździe nie było ale chciałem aby na nią rzucił swoim okiem ktoś kto zajmuje się od dłuższego czasu yamahami i potwierdził moje zdanie ;D lub brutalnie sprowadził mnie na ziemię słowami "jest źle".
Na miejscu spotkałem sympatycznego serwisanta Tomka (taki wesoły gość z krótkim warkoczem, około 35 lat), który akurat miał fazę nabijania się z pewnego aktorka, który siedział obok w gabinecie i udawał najmądrzejszego na świecie w temacie 2oo. Nie ma to jak świerzak uczy starego wyjadacza (jak kiedyś jeden kumpel drugiego uczył jeździć na nartach, nie wiedząc iż ten uczony jest od 14 lat instruktorem narciarstwa ;D ) .
... dobra, wracając do tematu ... Tomek okazał się spoko gościem, przejrzał więcej niż powinien, wytłumaczył kilka rzeczy, potwierdził rewelacyjny stan mojej gwiazdki (co dla mnie było najważniejsze lol ) i generalnie zrobił jak najlepsze wrażenie ... ... robił wrażenie człowieka który wie co robi ale pytanie jak jest z samą mechaniką u niego ? nie wiem :nie_wiem: , ponieważ nic nie naprawiałem. Po przeglądzie pogadaliśmy sobie jeszcze z pół godziny o "pogodzie" i takich tam. Dostałem namiary jakby coś się działo aby dzwonić. Gość wydaje się spoko, tym bardziej iż sam od lat pomyka cruiserami.
Co do cen to nie wiem ale nie przypuszczam aby specjalnie sie różniły od cen w innych autoryzowanych serwisach.

Zajedź pogadaj i jak Ci będzie pasiło to zdaj relacje :>
_________________
Woda jest mokra, niebo niebieskie a licho nie śpi ...
 
 
HORSZCZAR 



Model: RS1700
Rocznik: 2007
Wiek: 47
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 1529
Skąd: Nowa Mała Wieś
Wysłany: 2010-03-23, 20:21   

2k, serwis masz w Mińsku u Dziadka kilku z Nas robi u niego swoje Gwiazdki. Jak chcesz więcej info na PW
_________________

Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć ...

Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać ...

Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu ...



Road Star XV 1700 Midnight
 
 
2k 



Model: BĘDZIE
Wiek: 43
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-26, 21:18   

Byłem dziś w serwisie i ogólnie duży +.
Koleś co mi robił moto to niejaki Tomek. Koleś bardzo sympatyczny i wg mnie znający się na rzeczy. Sam jeździ MidnightStar-em więc raczej czai baze.
A teraz to co najbardziej interesujace: cały przegląd kosztuje 250pln + graty (oleje, filtry itp.). Został wymieniony olej w silniku, w kardanie, nowy płyn hamulcowy, czyszczenie filtra powietrza, kontrola stanu świec, regulacja hamulca nożnego, synchronizacja gaźników, jazda kontrola. To tyle co pamiętam. Całość trwało około 2,5 h.
_________________
Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, a miło wspominać :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group